Test inreligencije tabela 3TnT

Test inreligencije tabela 3TnT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
AnDel je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Ma koji je to BMW da ih nema toliko, meni se cini da je to e39, toga ima koooo....
Evo i ja gledam hoce li ko postaviti kaakav test jooopet ali necu docekati veceras... hajd potrazi nesto na netu pa ako bude intresantno postavi.

:icon_exclaim:

hocemo testova jos:icon_exclaim:
e jel ko rijesio ovo 32 je T u S F na kojoj V S?
Nikako mi to da padne na um,,,
@djavolica kad ce mitshubishi na update,?,:icon_exclaim:
Isto to je i meni ostalo i još jedno lakše...ne znam stvarno šta može bit...
Update-aima pomalo al dok se skupe slike :)
A za BMW-a M5 E39 neki mat crni...sve u svemu fina slika bi pa je zato odabrah ;)
 
Član
Evo nado neki test inteligencije

http://www.mensa.hr/eu_iq_test/eu_iq_test.php

pa radite vreme resavanja je 20 minuta
 
32 je T u S F na kojoj V S- 32 je temperatura u stepenima farenhajta na kojoj voda smrzava :)
ipak nisam tolika plavuša :lol:
 
Član
djavolica je napisao(la):
32 je T u S F na kojoj V S- 32 je temperatura u stepenima farenhajta na kojoj voda smrzava :)
ipak nisam tolika plavuša :lol:

Kako se toga sjetila jadna nebila?..svaka cast ,,mozda bi se i sjetio kalvina il celzijusa al farenhajta pa ni za zivu glavu:lol:

ti garant farbas kosu:)
 
AnDel je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
32 je T u S F na kojoj V S- 32 je temperatura u stepenima farenhajta na kojoj voda smrzava :)
ipak nisam tolika plavuša :lol:

Kako se toga sjetila jadna nebila?..svaka cast ,,mozda bi se i sjetio kalvina il celzijusa al farenhajta pa ni za zivu glavu:lol:

pa kontam čitavo vrijeme da su neki stepeni i da je za temperaturu vezano al ne mogu skontat šta...onda v s-voda smrzava...upališe se lampice samo sam i njemu par puta krivo ime napisala dok se sjetih :D a koju sam glupost zadnju skontala šta je bolje da i ne govorim :icon_redface:
 
Član
17...onda kad si stavio u moju temu i kad sam ti slao poruku uradio...i jos pokaso da rijesim dva do genija i nemoze nikako...pukla mi glava od razmisljanja....a glupo je malo ono sa vodom.....to nisam mogo znati nikako...
 
Član
djavolica je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
32 je T u S F na kojoj V S- 32 je temperatura u stepenima farenhajta na kojoj voda smrzava :)
ipak nisam tolika plavuša :lol:

Kako se toga sjetila jadna nebila?..svaka cast ,,mozda bi se i sjetio kalvina il celzijusa al farenhajta pa ni za zivu glavu:lol:

pa kontam čitavo vrijeme da su neki stepeni i da je za temperaturu vezano al ne mogu skontat šta...onda v s-voda smrzava...upališe se lampice samo sam i njemu par puta krivo ime napisala dok se sjetih :D a koju sam glupost zadnju skontala šta je bolje da i ne govorim :icon_redface:

heh ma i meni svakavih izvala padalo na pamet ,,sto rece dolje da negovorim:lol:zapravo i jest poenta i pokusavanju raznog,,bravo ti;)

GOLF TZ je napisao(la):
17...onda kad si stavio u moju temu i kad sam ti slao poruku uradio...i jos pokaso da rijesim dva do genija i nemoze nikako...pukla mi glava od razmisljanja....a glupo je malo ono sa vodom.....to nisam mogo znati nikako...

ma puno je ovdje gluposti koji i nemaju veze s inteligencijom,,,ajd ba sta bi i da si genije:lol:
 
Član
AnDel je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
32 je T u S F na kojoj V S- 32 je temperatura u stepenima farenhajta na kojoj voda smrzava :)
ipak nisam tolika plavuša :lol:

Kako se toga sjetila jadna nebila?..svaka cast ,,mozda bi se i sjetio kalvina il celzijusa al farenhajta pa ni za zivu glavu:lol:

pa kontam čitavo vrijeme da su neki stepeni i da je za temperaturu vezano al ne mogu skontat šta...onda v s-voda smrzava...upališe se lampice samo sam i njemu par puta krivo ime napisala dok se sjetih :D a koju sam glupost zadnju skontala šta je bolje da i ne govorim :icon_redface:

heh ma i meni svakavih izvala padalo na pamet ,,sto rece dolje da negovorim:lol:zapravo i jest poenta i pokusavanju raznog,,bravo ti;)

GOLF TZ je napisao(la):
17...onda kad si stavio u moju temu i kad sam ti slao poruku uradio...i jos pokaso da rijesim dva do genija i nemoze nikako...pukla mi glava od razmisljanja....a glupo je malo ono sa vodom.....to nisam mogo znati nikako...

ma puno je ovdje gluposti koji i nemaju veze s inteligencijom,,,ajd ba sta bi i da si genije:lol:



ma ima stvarno sranja...gdje cu ja one neke stepene pogoditi...ono fahre nesta....ono 3t na t ja mislio tri tacke na trouglu...tricikl mi napamet nije pao...pa onda onaj ugljik...karte u spilu znam kad igram pokera....pa prebrojavamo npr koliko ima....ima i laganih...al et...nisam genije...ovo nije pravi test inteligencije...:icon_smile:
 
Član
ma ima stvarno sranja...gdje cu ja one neke stepene pogoditi...ono fahre nesta....ono 3t na t ja mislio tri tacke na trouglu...tricikl mi napamet nije pao...pa onda onaj ugljik...karte u spilu znam kad igram pokera....pa prebrojavamo npr koliko ima....ima i laganih...al et...nisam genije...ovo nije pravi test inteligencije...:icon_smile:
[/quote]

Probaj taj sto sam gore stavio link ,,blizi je testu inteligencije od ovog,,;)
 
a taj kviz moras bukvalno shvatati , znaci procitaj pitanje i bukvalno je takav odgovor , kao ono OČIT :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top