Test inreligencije tabela 3TnT

Test inreligencije tabela 3TnT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ga jos jedan test inteligencije, nema pojedinaca koji su uspjeli sve rijesiti, ovo se vise osvrce na moc zapazanja nego li na znanje.
Evo pa se isprobajte.
Znaci fora je uraditi koliko mozes a ne skinut rijesenje na netu ili traziti programske propuste kako bi procitali riesenja.
Prvo ga morate skinuti.

http://www10.zippyshare.com/v/28258842/file.html

File je tabela u exelu.
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Evo ga jos jedan test inteligencije, nema pojedinaca koji su uspjeli sve rijesiti, ovo se vise osvrce na moc zapazanja nego li na znanje.
Evo pa se isprobajte.
Znaci fora je uraditi koliko mozes a ne skinut rijesenje na netu ili traziti programske propuste kako bi procitali riesenja.
Prvo ga morate skinuti.

http://www10.zippyshare.com/v/28258842/file.html

File je tabela u exelu.

uhh prijatelju sta je ovo, zamantalo mi se vise od razmisljanja :lol::lol::lol:
 
Član
naguro na 9 .. dovoljno :D prilicno inteligentan :icon_biggrin:

btw. za ostale : test je na ekavici
 
Član
Ja 9 pogodio, ova ostala su poprilicno nelogicna, tj. malo kome bi pala na pamet jos 2-3... Bezveze... 15 igraca u ragbi timu i 18 rupa na gofl igralistu, kad bi to nama bosancima palo na pamet? Nikad, a mozda ni tada....:cool:
 
Član
vec 14 radim oko 10 minuta,,,bice jos sigurno:icon_smile:

ljudi 15 vidio sam sad kod ovog na postu ovo 18 rupa na golf igralistu,,,ragbi prije uradio,,a sjetio bi se i toga garant jer to znam...ljudi nepisite rjesenja ako je vec ponudeno da radimo,,,ne radimo zajedno
;)

16 haha jos malo i genije sam:lol::lol::lol::lol::lol:sutra nastavljam valja uciti sta od cega imam koristi
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
16,s tim da u ovo 16 nisam uracunao i upisao ovo za igrace ragbija i golf igraliste! :icon_smile:

to ti mislis:icon_smile::icon_smile:jesam prvo kako napisa:lol:iako to zna vecina ljdi koji su bar 1 gledali golf:lol::lol::lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ciji si ti tako pametan :lol:
ja dosao do 12 i pocelo mi piciti po zivcima...nemam ja zivaca,pocinjem cupkati nogom...
:lol::lol::lol:heh volim izazov gdje treba misliti nekako lakse od mjesalice,,,a ovaj je prilicno dobar,,,a imam zivaca hoces kupiti:lol::lol::lol:ako ima jos testova 'dajtevam':lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top