Test inreligencije tabela 3TnT

Test inreligencije tabela 3TnT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E onda nemas opravdanje nego sjedi i rijesavaj to da se ne brukas...
Hajd pomocicu ti i ja da imas pet, posto ta 4 su naj vjerovatnije ova 4 sto smo spomenuli u diskusiji ispred.
Evo ti ovako.
52 N u G
52 nedelje u godini.
Hajdee brze malo :icon_smile:
 
Nešto mi nije jasno što nađoh odgovor al nije kao tačan... 9 S u P U šta je?
To gore sam riješila davno, ostale 3 gluposti još :D
 
djogi86 je napisao(la):
Ne znam ni ja......:icon_rolleyes:

Sacekaj, 90 stepeni u pravom uglu



Da...to sam i skontala i napisala...al piše netačno :icon_question:
edit: my bad redosljed slova na jednom mjestu obrnut bio :D
 
Zapela dva jos, dosta za sat 18, prosjecno vrijeme kolko se i treba raditi ;)
Nema kod nas ovakvog autića sa slike ipak :D
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Hej ljudi, stanite, test se rijesava za sat vremena ako mislite da se ravnate po ovom testu.Mislim i ja sam dumao par puta po sat dva ali ukupno sam rijesio 19.
Medjutim nekome nije bio problem da skonta 4S na srpskoj zastavi a ja to nisam skontao i ako sam Srbin, a na primjer 52 karte u spilu bez dzokera sam bas lako skontao, jbg, nemaju svi istu moc zapazanja.
A ono ta ugljenik ja se sad sijecam tog ali da bi mi palo na pamet nesto sto sam ucio prije sto godina......
Najvise sam se zadao na ono 3TnT ali nikako nisam mogao da skontam... u ostalom namjerno je postavljeno par nebuloz kako nebi mogao da se rijesi do kraja.
Eto sad hajd nesto novo da se postavi, opet neki test ako neko ima.
e jbga drug sto nisi rakao da je sat ogranicenje,,ja sam za nekih 45 min. resio 17 mislio,, ovo ostalo rjesavati sledecih godina,kad se jos opametim:lol::lol::lol:ej da sam znao da je sat da sve uradim al sad me za'eba:lol::lol:

edit :imam 19 prepiso od vas ove sto upisali,,,e ljudi genije sam:)
ispravka 20 sad sam vise od genija,,sad sam Bill Gates 2
 
Član
hehe, pa fora i jeste u vremenu jer stalno mislis na vrijeme a ne na test i onda ti to oduzima dragocijenu concetraciju.
 
Kupi naravno :icon_smile: al nema ih trenutno ovakvih ovdje sigurno :D Nije baš ni serija po mom ukusu al slika je bila fina :icon_smile:
:icon_exclaim:
Imal još neko ovog tipa testova za rješavati? :D
 
Član
Ma koji je to BMW da ih nema toliko, meni se cini da je to e39, toga ima koooo....
Evo i ja gledam hoce li ko postaviti kaakav test jooopet ali necu docekati veceras... hajd potrazi nesto na netu pa ako bude intresantno postavi.

:icon_exclaim:
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Ma koji je to BMW da ih nema toliko, meni se cini da je to e39, toga ima koooo....
Evo i ja gledam hoce li ko postaviti kaakav test jooopet ali necu docekati veceras... hajd potrazi nesto na netu pa ako bude intresantno postavi.

:icon_exclaim:

hocemo testova jos:icon_exclaim:
e jel ko rijesio ovo 32 je T u S F na kojoj V S?
Nikako mi to da padne na um,,,
@djavolica kad ce mitshubishi na update,?,:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top