Test inreligencije tabela 3TnT

Test inreligencije tabela 3TnT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AnDel je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
16,s tim da u ovo 16 nisam uracunao i upisao ovo za igrace ragbija i golf igraliste! :icon_smile:

to ti mislis:icon_smile::icon_smile:jesam prvo kako napisa:lol:iako to zna vecina ljdi koji su bar 1 gledali golf:lol::lol::lol:
E ja se ovog za golf nikad ne bi sjetio! Ali pocelo je i mene da nervira tako da sam ostavio,zadovoljan sam i sa ovim! :icon_smile:
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
16,s tim da u ovo 16 nisam uracunao i upisao ovo za igrace ragbija i golf igraliste! :icon_smile:

to ti mislis:icon_smile::icon_smile:jesam prvo kako napisa:lol:iako to zna vecina ljdi koji su bar 1 gledali golf:lol::lol::lol:
E ja se ovog za golf nikad ne bi sjetio! Ali pocelo je i mene da nervira tako da sam ostavio,zadovoljan sam i sa ovim! :icon_smile:

e nekom je to vise interesantno i ima vise afiniteta k tome, neko manje a evo da kazem rijesio i rb.6 52 K u Š (B Dž) ,,,i definitivno nejteze ,,masa rijeci,,,kockarska posla ,,mala pomoc:lol::lol::lol:dakle imam 17 jos 2:lol::lol:
 
Član
Treba pokusati bez varanja,jer ko zna da se snalazi u exelu moze naci tacna rijesenja vrlo lako, ali predhodno ipsitaj sebe koliko mozes :))
 
ne vjerujem da je neko rijesio bez ikakave pomoci , ima stvari koje je gotovo nemoguce da ti padnu na pamet :icon_smile:

ja sam 13 uradio , s tim sto sam slucajno vidio ovdje ono za golf :D

moze objasnjenje na PP kako da vidim rjesenja , ili da mi napise neko rjesenja ili da link na netu ako ih ima :icon_smile:
 
Član
Ma ne znam kako je moj buraz nasao to, naravno da je nemoguce rijesiti sve, samo ne znam koga momci zavaravaju, sebe ili nas.
Potrazi negdje u tools, tako nesto mislim nisam siguran.
 
ma nasao sam rjesenja , ja sebi qrc odsjecem ako neko ovo rijesi sam , pa nemoguce je , kad sam vidio rjesenja , kome bi palo na pamet 23 posto ugljika u ljudskom tijelu , tako nesto ide rjesenje , ili 4 s na zastavi srbije , postujem ove postene sto su rekli koliko su fkt uradili , al ovaj sto je "ijesio sve" nam baca bombe opasno :D
 
rijesenja je toliko jednostavno naci u samom testu tako da screenshot ne pomaze ;)

23 posto ugljika u ljudskom tijelu ti palo na pamet ? :lol:
 
Član
Ma ko bi se toga sijetio svaka mu cast, pa prvo moras bar studirati medicinu da bi ti to palo na pamet.
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Ma ko bi se toga sijetio svaka mu cast, pa prvo moras bar studirati medicinu da bi ti to palo na pamet.

slazem se da je nemoguce sve rijesiti,,,pa nemoras sve uraditi da bi bio genije,,,tako da ni ti priznati clanovi mense sumnjam da su sve uradili...mozda 19-20,,,al ovaj lik sto izvali test rijesen:lol::lol:bas je smjesan ,,da je rekao 18-19 mozda bi i poverovao al ovakve nebuloze su karakteristicne samo nasim politicarima..cilj je sebe ispitati a ne prepisati razultate,to mi uopce nije palo na pamet,,stao sam na 17 prije nekoliko dana i razmisljam o ostalim,ovo 3tnt nisam ni ja resio,,,nejteze mi bilo 52 k u s (b dz),,a uostalom meni je bitnije da sebi dokazem koliko mogu nego drugima,,

Vernes_AMG je napisao(la):
ma nasao sam rjesenja , ja sebi qrc odsjecem ako neko ovo rijesi sam , pa nemoguce je , kad sam vidio rjesenja , kome bi palo na pamet 23 posto ugljika u ljudskom tijelu , tako nesto ide rjesenje , ili 4 s na zastavi srbije , postujem ove postene sto su rekli koliko su fkt uradili , al ovaj sto je "ijesio sve" nam baca bombe opasno :D

e 4 s na zastavi srbije sam rjesio medju prvih 5 pojmova bez zeze,,,23 sam poveziva s ljudskit tjelom al mi nista nije palo na pamet konto sam da ima neke veze s prsljenima al nelogicno,,,,23 posto c u ljudskom telu ko se sjetio sam je ga u 'uzicu poljubim...ovaj runaway neka slijedi svoj nick i nek nebomba izginucemo ovdje radi njega:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top