Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Test Day 2009

Je ja sam spominjao to na Carbonu, taj ko je unosio prijave ne zna kako se pravilno pise, pa je svima nepravilno unjeo. Ajd sto je to uradjeno, nego sto to ne ispravljaju ima vec mjesec dana...
 
Član
RE: Test Day 2009

GTI 16V je napisao(la):
bulex je napisao(la):
e jeli ko primjetio da na ovoj listi sa amknitro stranice... VW je naopako napisano.... WV a trebalo bi VW Volkswagen a ne Wolksvagen... pogledaj te samo W na BMW hehe... ili sam ja pobudalio samo

E bas je na Carbonu raspravljano o istoj temi....Bas izgleda tako kao da je naopako napisano,evo npr ja sam prilikom prijave normalno napisala VW a tamo djeluje kao da je WV.. i jos sam pisala golf 3 gti 16v ,a tamo samo pise cini mi se golf gti... Da li to neko ko radi prijave fuli ili sta je u pitanju nezzzzzzzzzzzzzzzzz...

admin stranice nije bas onako svoj pa on tako malo po svom premjesta ...al incae Golf je Golf bio VW ili WV a kako koji ide ..uskoro cemo saznati .....jedva cekam da se uredamo pa da osjetim onaj miris 98 kako izlazi na auspuh ....ihaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Član
RE: Test Day 2009

VR6Boki je napisao(la):
Je ja sam spominjao to na Carbonu, taj ko je unosio prijave ne zna kako se pravilno pise, pa je svima nepravilno unjeo. Ajd sto je to uradjeno, nego sto to ne ispravljaju ima vec mjesec dana...


Pa sudeci po tome koliko dugo vec ne ispravljaju,nece ni ispraviti :D
 
Član
RE: Test Day 2009

ma zar je bitno jel WV ili VW, OPEL ili LEPO :lol::lol:
BITNO JE da se zna lokacija i datum i okvirna cifra prijavljenih a na pisti cemo vidjet ko sta vozi :cool::cool:
 
Član
RE: Test Day 2009

Pa to mi je i bilo cudno, on ako bi dosao dosao bi na trku, ne znam sta bi on trazio na test dayu...
 

sUx

Član
RE: Test Day 2009

VR6Boki je napisao(la):
Pa to mi je i bilo cudno, on ako bi dosao dosao bi na trku, ne znam sta bi on trazio na test dayu...

govorio mi je da ce doci da testira auto cim bude prva trka ili mozda test day
hoce da vidi kako mu auto sad ide jer je svastanesto radjeno preko zime ;)
 
Član
RE: Test Day 2009

Ludilo !!! spica ...

bez_steka je napisao(la):
kile i adi hocete li samnom stati malo da vidim kako mi sad auto ide heheheheh

Moze kume...hajd i ti sa nama da se trljamo dan ranije...KILE nemoj grijalicu zaboraviti ponijeti posto ti je prosli put ostala na balkonu:D

Ima da bude ludilo samo da se snijeg otopi...posto mi je motor sada jak po snijegu pa slajdra u 5 brzini:lol::lol::lol::lol:

Ponijecemo jednu KOKU pa da je okrenemo pored piste...i sator jedan pa da napravimo teferic..
 
RE: Test Day 2009

Alen_P je napisao(la):
Biće extra, kako li će Silverstar voziti... Znam da se turpija opasno :icon_smile:

alene, to su strogo povjerljive informacije :lol:
bice auto spremno za TD aBd, makar u ovoj istoj boji jer vjerovatno nece stici kod lakirera do TD-a, a vrijeme, hmm, pa i mene zanima mogu ti reci :icon_biggrin:
 
Član
RE: Test Day 2009

guster je napisao(la):
ma zar je bitno jel WV ili VW, OPEL ili LEPO :lol::lol:
BITNO JE da se zna lokacija i datum i okvirna cifra prijavljenih a na pisti cemo vidjet ko sta vozi :cool::cool:


Ima i tvoja mjesta;)
 
Član
RE: Test Day 2009

MATADOX je napisao(la):
Ludilo !!! spica ...

bez_steka je napisao(la):
kile i adi hocete li samnom stati malo da vidim kako mi sad auto ide heheheheh
Ima da bude ludilo samo da se snijeg otopi...posto mi je motor sada jak po snijegu pa slajdra u 5 brzini:lol::lol::lol::lol:

Ponijecemo jednu KOKU pa da je okrenemo pored piste...i sator jedan pa da napravimo teferic..
Pregovaram sa jednim frajerom da dovede 2 BIKA pa da bas bude ludilo:lol:

Al NE da se bodu nego da se trkaju:lol::lol::lol::lol::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Zamisli te spice...bujna masta radi svasta

MA IMA DA BUDE :123::123::123::123:




Heheheheheh super super!!!
 
Početnik
RE: Test Day 2009

kako stvari idu bice i SPL test day , nadam se da ce kolega silverstar uskoro obznaniti vise informacija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top