Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Test Day 2009 ODRŽAN 05.04.2009.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Test Day 2009

dolazim da probam auto nova sezona novi motor trebao bi ici ove sezone nisko pravo ali cemo to jos da vidimo dok se sve ustima
 
Član
RE: Test Day 2009

bez_steka je napisao(la):
dolazim da probam auto nova sezona novi motor trebao bi ici ove sezone nisko pravo ali cemo to jos da vidimo dok se sve ustima

hajd ne foliraj, za Yugu je i 16 nisko :):)
 
Član
RE: Test Day 2009

edo_16v je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
dolazim da probam auto nova sezona novi motor trebao bi ici ove sezone nisko pravo ali cemo to jos da vidimo dok se sve ustima

hajd ne foliraj, za Yugu je i 16 nisko :):)

Jimi je mozda mislio "nisko" kao mozda zakucana za zemlju a ne "nisko" kao brzo :cool:
 
Član
RE: Test Day 2009

kratko
SARAJEVO (MISLIM NA KOMPLETNU SCENU SR STYLE dB I SVE KLUBOVE I POJEDINCE)SVAKA CAST :cool:
EVO GLEDAM SPISAK ZA TEST DAY A I INACE I MOGU REC DA SE SARAJEVO PROBUDILO I NASTAVILI SE OVIM TEMPOM IDUCE GODINE BIT CE 200tinjak natjecateljskih auta iz SA (ako ih vec nema)
BRAVO BRAVO SAMO NASTAVITE ;)
 
Član
RE: Test Day 2009

tepSIJA je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
dolazim da probam auto nova sezona novi motor trebao bi ici ove sezone nisko pravo ali cemo to jos da vidimo dok se sve ustima

Vidimo se na pivi ? ok ?

nazalost nepijem

edo_16v je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
dolazim da probam auto nova sezona novi motor trebao bi ici ove sezone nisko pravo ali cemo to jos da vidimo dok se sve ustima

hajd ne foliraj, za Yugu je i 16 nisko :):)

heheheh ma vijdet cemo sve ja bi volio da idem i 16 ali eto vidjet cemo hehehe pozz edo

guster je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
bez_steka je napisao(la):
dolazim da probam auto nova sezona novi motor trebao bi ici ove sezone nisko pravo ali cemo to jos da vidimo dok se sve ustima

hajd ne foliraj, za Yugu je i 16 nisko :):)

Jimi je mozda mislio "nisko" kao mozda zakucana za zemlju a ne "nisko" kao brzo :cool:
sto se tice zakucavanja za pod tu sam vec iprevise blizu poda mislim na vrijemeheheh ali eto necu nista da govrim vidjet cmeo sve kkao ce rezultati pokazati
 
Član
RE: Test Day 2009

ej da pitam, prosle godine je bio i dB drag, mozemol isto ocekivat i ove godine? ....
 
RE: Test Day 2009

mislim da ce ove godine biti samo 402 testiranje ..

ako neko ima zainteresovan da uradi db nek mi se javi, pa mozda sta i dogovorimo.
 
Član
RE: Test Day 2009

Nek dB-ovci pripreme cd-ove Polumente, Dragane i Cece i ostalih sojki pa nek stanu sa strane i odvrnu koliko mogu zvučnici da podnesu :icon_smile:
 
Početnik
RE: Test Day 2009

Alene kad se budes takmicio u ovoj kategoriji onda mozes komentarisati dB , do tada po plinu i slucaj stock audio system u svom autu :icon_smile:


@silverstar , znas kako to ide :) nismo se culi ima..........
 
Član
RE: Test Day 2009

Haj izacicemo da vidimo nove rezultate.Malo sam i ja radio neke carlame :icon_smile:pa da vidimo koliko ide.;):123::123:



Edo netreba biti DB da bi dosao. Dodji i bez toga da se vidimo i druzimo.:cool:

KILE brate hocemo li stati na crtu???:icon_question::icon_eek:
 

IGY

Član
RE: Test Day 2009

dB bio ne bio ja dolazim
bitno je druzenje, a mozda i probam ibizu da vidim moze li bar za minutu preci stazu:lol:
 
Član
RE: Test Day 2009

IGY je napisao(la):
dB bio ne bio ja dolazim
bitno je druzenje, a mozda i probam ibizu da vidim moze li bar za minutu preci stazu:lol:

24h test day postoji u nekim drugim drzavama....:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top