TEST BMW 320d xDrive

TEST BMW 320d xDrive

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Bmw i Audi su na samom vrhu što se tiče kvaliteta unutrašnjosti,glupo je raspravljati o tome.O monotonosti unutrašnjosti bi se dalo raspravljati.Kod e30 i e36 mi se posebno sviđalo što je cijela konzola okrenuta prema vozaču.Saa e 46 su s time prestali,što je po meni bila greška

Nije tačno! I BMW E46 ima zakrenutu konzolu prema vozaču... Pogledaj malo bolje...
 
Super Moderator
bordo_boy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Bmw i Audi su na samom vrhu što se tiče kvaliteta unutrašnjosti,glupo je raspravljati o tome.O monotonosti unutrašnjosti bi se dalo raspravljati.Kod e30 i e36 mi se posebno sviđalo što je cijela konzola okrenuta prema vozaču.Saa e 46 su s time prestali,što je po meni bila greška

Nije tačno! I BMW E46 ima zakrenutu konzolu prema vozaču... Pogledaj malo bolje...


jako malo i gotovo neprimjetno ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
bordo_boy je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Bmw i Audi su na samom vrhu što se tiče kvaliteta unutrašnjosti,glupo je raspravljati o tome.O monotonosti unutrašnjosti bi se dalo raspravljati.Kod e30 i e36 mi se posebno sviđalo što je cijela konzola okrenuta prema vozaču.Saa e 46 su s time prestali,što je po meni bila greška

Nije tačno! I BMW E46 ima zakrenutu konzolu prema vozaču... Pogledaj malo bolje...


jako malo i gotovo neprimjetno ;)

Zavisi kako sjedneš:lol::lol::lol:
 

DLS

Početnik
Procitao sam sve postove u ovoj temi i vidim koliko su neki ljudi u zabludi . Bezveze se svadjate oko Audija i BMW-a . Ova auta su oba vrhovi autoindustrije i oba auta imaju izuzetno kvalitetne materijale u enterijeru i pogoni su im odlicni a motori jos bolji . A sto se tice ovog 320d xDrive , jako fin autic ..a nije toliko ni skup koliko ste navikali;)
 
Super Moderator
ma brate skup je
za 100 000 mozes 2 godine starog nabavit 330xd i sl bubam... uglavnom dosta bolje auto se moze za 100 000 uzet
bez daljnjeg ovaj BMW jest stroj
 
Član
allroad je napisao(la):
ma brate skup je
za 100 000 mozes 2 godine starog nabavit 330xd i sl bubab... uglavnom dosta bolje auto se moze za 100 000 uzet
bez daljnjeg ovaj BMW jest stroj

Ovaj bmw je extra ako ne gledaš cijenu,no ako bolje promisliš za 100 000 možeš uzeti ne jedno nego 2 extra auta sa drugom značkom(ne bmw-ovom).
Ja nebih imao ništa protiv ovakvog bmw-a ali bez sve ove silne dodatne opreme koja mu užasno digne cijenu
 
Super Moderator
ZELA GTI je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ma brate skup je
za 100 000 mozes 2 godine starog nabavit 330xd i sl bubab... uglavnom dosta bolje auto se moze za 100 000 uzet
bez daljnjeg ovaj BMW jest stroj

Ovaj bmw je extra ako ne gledaš cijenu,no ako bolje promisliš za 100 000 možeš uzeti ne jedno nego 2 extra auta sa drugom značkom(ne bmw-ovom).
Ja nebih imao ništa protiv ovakvog bmw-a ali bez sve ove silne dodatne opreme koja mu užasno digne cijenu

ja mogu za 35 - 40 000 dovuc 2007-2008 godinu ovog BMW-a sa jos vise opreme od ovog ;)
 
Super Moderator
ZELA GTI je napisao(la):
Mislio sam na nova auta,polovna se ne računaju koliko god dobra bila;)

znam ja druze sta si ti mislio al ja ti govorim bas za ovo auto da se dvije godine starije moze naci upola cijene i to citavo vrijeme pokusavam reci da se ovaj nov nikako ne isplati jer je eto kazem 2 godine star upola cijene i to bolji, jaci, opremljeniji
i kako god okrnes bolje je polovno auto kupiti od novog... na novom si odma na guzici ;)
 
Član
da je tako,ne bi niko kupovao nova auta...ko god ima pare da ga kupi,taj vjerovatno zna da za te pare moze uzeti 3 skode,4 golfa,3 citroena itd...ali sreca pa ne mislle svi tako :p
 
BHT Ovisnik
kako sam bio u Njemackoj gore mjesec ipo i iz dosade samo sa ujakom zujao po autokucama,kaze ako hoces kupiti polovno dobro auto,da je skoro kao novo,a nećes novo,najbolje uzeti bmw,jer nakon izlaska iz salona jaaako gubi na cijeni,dok je sa vw npr. drugacije
 

DLS

Početnik
najbolje uzet TATA NANO .. taj auto negubi na cijeni ..hahaha (evropska cjijena negdje oko 3000 eura ) (u indiji nov 1.750 eura) :cool::cool: nemas sta da izgubis;)
 
Top