TEST BMW 320d xDrive

TEST BMW 320d xDrive

Član
zipa bokija poredi M3 s nekim tamo passatom,svasta ces danas vidit...:icon_rolleyes:
 
Član
Ja sam napisao test da uzivate i citate... ne da se prepucavate... :cool:
mozes do besvjesti...audi boljji od bmw i obrnuto... :cool::cool:
 
Član
wade je napisao(la):
zipa bokija poredi M3 s nekim tamo passatom,svasta ces danas vidit...:icon_rolleyes:

Ne poredim M3, nego ovaj 320d xDrive od preko 94.000 KM... A Passat CC sa 300 KS, DSG i 4Motionom starta sa cijenom od 69.000 KM i kao takav ide 5.6 do stotke - delkarisano. Od opreme nema sta nema vec serijski, da ne spominjem sta jos mozes doplatiti za ovu razliku u cijeni... A taj CC se nema niucemu postiditi u odnosu na ovaj BMW, cak naprotiv. To ti je jedan od onih auta koji kad provozas, pitas se, kako neko opste moze traziti nesto vise od auta.
 
Član
RE: TEST daMW 320d xDrive

Amel SF2 je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
muris je napisao(la):
iznutra ko kesa a o cjeni da ne pricam

Prije nego sto sam ga uzeo ,unutrasnjost mi se bas cinila bas kao sto kazes ti kesa... al u biti kad sjedes i kad pocnes koristiti sve to , ne postoji kvalitetnija i funkcionalnija untrasnjost ni u jednog auta u klasi ..
vozio sam i A6 koji je klasa iznad i A3 i A4 ,sve je to sranje ,previse dugmica ,gluposti i komplikovano do bola... I meni se cini da je E46 nekako ...veci unutra ,al kad sjedes i napjestis si sic po volji ,ima dovoljno prostora. cak i za osobe pozadi...
Sto se tice ubrzanja kod 320 xd ,vjerujem da je 8 sec i kad sjedes vjerujem da se cini jos brze .....bas kako je slucaj sa mojim ..
kad je bio fabrika 6.8 kaze BMW ,a kad sjedes ...brate zalijepi te da valja imas osjecaj da je 4.0 sec na 6.8 ...

Da vozis Audi rekao bi da je BMW sranje...svako svoje hvali :icon_smile:

Vozio sam i ijedno i drugo i mozda cu opet nekad voziti Audija...
Da se razumijemo unutrasnjost nije losa ,ali nije ni kvalitetna ni funkcinalna kao u BMW-a..
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
wade je napisao(la):
zipa bokija poredi M3 s nekim tamo passatom,svasta ces danas vidit...:icon_rolleyes:

Ne poredim M3, nego ovaj 320d xDrive od preko 94.000 KM... A Passat CC sa 300 KS, DSG i 4Motionom starta sa cijenom od 69.000 KM i kao takav ide 5.6 do stotke - delkarisano. Od opreme nema sta nema vec serijski, da ne spominjem sta jos mozes doplatiti za ovu razliku u cijeni... A taj CC se nema niucemu postiditi u odnosu na ovaj BMW, cak naprotiv. To ti je jedan od onih auta koji kad provozas, pitas se, kako neko opste moze traziti nesto vise od auta.

ja pogresno shvatio,a cuj ne bi bio bmw da kosta ko vw i to ce uvijek tako biti i uvijek ce bmw biti klasa iznad,po svemu pa tako i po cijeni;)
 
Član
Naveo sam negdje da je cjena standardnog modela 60 i nesto hiljada pocetna...i kao takav je jeftiniji od Audi-ja npr po pocetnoj cijeni 2.0 TDI 170 KS...
Eh bolna stavka ovakvih modela je sto spisak dodatne opreme je podugacak i sama vrijednost automobila se moze vrlo lako udvostrucit s dodatnom opremom, tako da nema sta da vas zabrinjava...

Onaj ko ide ciljano da kupi BMW, nece gledat nikakve Octavije nit Passate ...:123:
 
Super Moderator
RE: TEST daMW 320d xDrive

Kemo_T je napisao(la):
Vozio sam i ijedno i drugo i mozda cu opet nekad voziti Audija...
Da se razumijemo unutrasnjost nije losa ,ali nije ni kvalitetna ni funkcinalna kao u BMW-a..

bezveze...
zasto ne bi bla kvalitetna
kvalitetna je brate kako nije nemoj sad pretjerivat
funkcionalnost je nesto drugo ali o kvaliteti se tu nema sta govorit
po cemu je to BMW kvaltetniji od audija i obrnuto ????
funkcionalnost je vec druga stvar i zavisi sve kako ko voli ;)
 
Član
RE: TEST daMW 320d xDrive

allroad je napisao(la):
Kemo_T je napisao(la):
Vozio sam i ijedno i drugo i mozda cu opet nekad voziti Audija...
Da se razumijemo unutrasnjost nije losa ,ali nije ni kvalitetna ni funkcinalna kao u BMW-a..

bezveze...
zasto ne bi bla kvalitetna
kvalitetna je brate kako nije nemoj sad pretjerivat
funkcionalnost je nesto drugo ali o kvaliteti se tu nema sta govorit
po cemu je to BMW kvaltetniji od audija i obrnuto ????
funkcionalnost je vec druga stvar i zavisi sve kako ko voli ;)

Cuj zasto ne bila kvalitetnija...Zato sto sam sjedio i u jednoj i drugoj ..
I jednostavno mi unutrasnjost od BMW izgleda i djeluje kvalitetnije,dok u Audija ne izgleda bas iz razloga sto koriste malo vise plastike koja izgleda jeftino i desava se cesto da spada boja i sa volana i kod steka na vratima.....Sad neko se nece sloziti sa mnom neko hoce ,al ovo je moje misljenje ..Unutrasnjost u Audija nije nekvalitetna ,ali nije ni ko u BMW-a ...Uglavnom svako ima svoje ,otisli smo malo previse od teme..
320xd je super auto ,jest poskupo al vjerujem da vrijedi svake marke...
 
Član
Bmw i Audi su na samom vrhu što se tiče kvaliteta unutrašnjosti,glupo je raspravljati o tome.O monotonosti unutrašnjosti bi se dalo raspravljati.Kod e30 i e36 mi se posebno sviđalo što je cijela konzola okrenuta prema vozaču.Saa e 46 su s time prestali,što je po meni bila greška
 
Član
Covjece zasljepljen si tim BMW-om, poznato je da zadnjih godina Audi pravi najkvalitetnije interijere.
 

MTR

Član
ne perendajte bezze , auto je dobar i vrijedi toliko para , svake godine cijane su vece za svako auto iz ove klase , uostalom ne znam sto gledate cijenu , za ovaj auto to nije mjerilo jer su dobili test vozilo koje je ako se ne varam Tomic narucio kao takvog , oces jeftinije , kupi pazni model sa kurblama za stakla nazad , bez x-a , i ostalih kerefeka i eto normalne cijene .
Navozao sam se svakakvih auta i 70 % onih djidja sa lista doplate cak nisam ni koristio , mislim sta ce mi navigacija sa DVD-om i pisljivim ekranom od 3 centa , kad za te pare mogu u kuci uzet Sony LCD od 105 cm i gledat ko covjek - bar mi je na ocima a ne na parkingu , i jel to gospodi mrsko procitat na putokazu gdje se nalazi i gdje treba skrenut , ma jok ljepse je da ti treba govori iz zvucnika za sitnih 5 milja :lol: , de ba.

Ovaj auto je vrhunski , a vi palamudite i dalje

P.S. volim sva auta
 
Početnik
MONTOYA je napisao(la):
Lijepo zvuci kad odgovaras na pitanje sta vozis? Vozim BMW... ;)



samo ima mala razlika koju niko nece da kaze kad odgovara a to je vozlim BMW zato sto mogu i vozim NAZOR BMW.....

po mojo praksi 80% onih koji voze BMW realno bi vilo da vozaju neki Renault ili Ford, mozda VW...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Amel SF2 je napisao(la):
ZLAJAAA

Ali Octavi-a ne BMW ovdje se placa i ime...Skodu svako voza a ovakvog stroja rijetko tko...;)

to stoji! ne pričam o coolnes faktoru, nego o iskoristljivosti:cool::cool:;);) meni je to puno, ne može svako sebi priuštit auto od 100 000...:icon_cry::icon_cry:

Jaranu svakom je puno...al je makina:)
 
Top