TEST BMW 320d xDrive

TEST BMW 320d xDrive

Član
muris je napisao(la):
iznutra ko kesa a o cjeni da ne pricam

Prije nego sto sam ga uzeo ,unutrasnjost mi se bas cinila bas kao sto kazes ti kesa... al u biti kad sjedes i kad pocnes koristiti sve to , ne postoji kvalitetnija i funkcionalnija untrasnjost ni u jednog auta u klasi ..
vozio sam i A6 koji je klasa iznad i A3 i A4 ,sve je to sranje ,previse dugmica ,gluposti i komplikovano do bola... I meni se cini da je E46 nekako ...veci unutra ,al kad sjedes i napjestis si sic po volji ,ima dovoljno prostora. cak i za osobe pozadi...
Sto se tice ubrzanja kod 320 xd ,vjerujem da je 8 sec i kad sjedes vjerujem da se cini jos brze .....bas kako je slucaj sa mojim ..
kad je bio fabrika 6.8 kaze BMW ,a kad sjedes ...brate zalijepi te da valja imas osjecaj da je 4.0 sec na 6.8 ...
 
Član
Kemo_T je napisao(la):
muris je napisao(la):
iznutra ko kesa a o cjeni da ne pricam

Prije nego sto sam ga uzeo ,unutrasnjost mi se bas cinila bas kao sto kazes ti kesa... al u biti kad sjedes i kad pocnes koristiti sve to , ne postoji kvalitetnija i funkcionalnija untrasnjost ni u jednog auta u klasi ..
vozio sam i A6 koji je klasa iznad i A3 i A4 ,sve je to sranje ,previse dugmica ,gluposti i komplikovano do bola... I meni se cini da je E46 nekako ...veci unutra ,al kad sjedes i napjestis si sic po volji ,ima dovoljno prostora. cak i za osobe pozadi...
Sto se tice ubrzanja kod 320 xd ,vjerujem da je 8 sec i kad sjedes vjerujem da se cini jos brze .....bas kako je slucaj sa mojim ..
kad je bio fabrika 6.8 kaze BMW ,a kad sjedes ...brate zalijepi te da valja imas osjecaj da je 4.0 sec na 6.8 ...

bas bas tako, sve si upravu:D
 
Član
RE: TEST daMW 320d xDrive

Kemo_T je napisao(la):
muris je napisao(la):
iznutra ko kesa a o cjeni da ne pricam

Prije nego sto sam ga uzeo ,unutrasnjost mi se bas cinila bas kao sto kazes ti kesa... al u biti kad sjedes i kad pocnes koristiti sve to , ne postoji kvalitetnija i funkcionalnija untrasnjost ni u jednog auta u klasi ..
vozio sam i A6 koji je klasa iznad i A3 i A4 ,sve je to sranje ,previse dugmica ,gluposti i komplikovano do bola... I meni se cini da je E46 nekako ...veci unutra ,al kad sjedes i napjestis si sic po volji ,ima dovoljno prostora. cak i za osobe pozadi...
Sto se tice ubrzanja kod 320 xd ,vjerujem da je 8 sec i kad sjedes vjerujem da se cini jos brze .....bas kako je slucaj sa mojim ..
kad je bio fabrika 6.8 kaze BMW ,a kad sjedes ...brate zalijepi te da valja imas osjecaj da je 4.0 sec na 6.8 ...

Da vozis Audi rekao bi da je BMW sranje...svako svoje hvali :icon_smile:
 
Član
audi je izmislio unutrasnjost za bmw u svakom pogledu... pogotovo novi a4 i serija 3 kad se porede..
 
Član
Astra je napisao(la):
audi je izmislio unutrasnjost za bmw u svakom pogledu... pogotovo novi a4 i serija 3 kad se porede..

cao strucnjak za unutrasnjost:icon_mad:,ne svidja se svakome milion tih dugmica i audijev stil...ne znam stvarno po cemu su izmislili unutrasnjost?je li mozda audi ima neki svemirski dio unutra pa da kazes da je to izmisljeno,a da bmw to nema?:icon_rolleyes:
 
Fazon je sto vise to bolje :lol:, dobra je benga, uzivo moze izgledati lose, ali je svako auto uzivo druga prica, a jednostavnost ko cijeni nece dalje traziti ;)
 
Član
Astra je napisao(la):
audi je izmislio unutrasnjost za bmw u svakom pogledu... pogotovo novi a4 i serija 3 kad se porede..

haj da si rekao da je izmislio za neku Kiu il' hyundai...al' za BMW .. pa covjece dragi jes ti dobar...:D:D

2010_Audi_S4_int_231347artw.jpg


2009-bmw-m3-sedan-interior1.jpg


evo komplet opremljene unutrasnjosti... M3 i S4 .. pa ljepota ih gledat...a onda se nadje znalac i kaze da je audi izmislio unutrasnjost.za BMW hahahah:lol:
 
Početnik
ljepsi audi od bmw-a... nevolim bas ove nove modele od bilo koje marke auta.. ja volim auta sto su se pravila do 2002 godine .. meni je najbolji e46 330xi 2001 godiste (ne facelift) i audi s4 2.7 bitrbo quattro 1999 i mercedes c280 (w202) iz 1998



eurp_0703_01z+audi_s4+front_view.jpg

ws7ll5.jpg

abp.sized.jpg



nevjerujem u buducnost .. i nevolim pomagala :cool:
 
Član
Probaj naci sliku iz istoga ugla, sta ti sad bolje izgleda?



Osim Audijevog odvratnog volana, ostatak kokpita djeluje mnogo skuplje, ak nista drugo...

I bdw, S4 i M3 nisu konkurenti, doci ce jos brzi Audi... :icon_biggrin:

Ovaj BMW je bas dosta para, ko ne pati od znaka na haubi za manje para uzme Passata CC V6 DSG 4Motion sa 300 KS i jakom opremom, elektronskim ovjesom, koji je cudo od auta za te pare...
 
A kome ne treba tolika snaga i sve, uzme jednu od verzija Citroena C5 i rahat je. Daleko dobar izbor ;)

Ovdje raspravljate o ukusu, a znate vec oko toga, ni meni nesto ne lezi ova bez boja, ali siguran sam da se moze odabrati sve u crnom... Ako vec o tome raspravljate, postavite slike najjeftinije opreme unutra, pa onda uporedite sta se dobije kod koga ;)
 
Član
Audi,Mercedes i BMW to su tri po meni najbolje marke automobila jer proizvode jednostavno najbolje automobile a ostalo je samo stvar ukusa jer svako ima svoj izbor :cool:
 
Član
hehe amele mislim da nebi bilo tu audija da neubacuju vw motore,zavisi po cemu se gleda,ja bi prije uzeo passata cc 2.0 170ps 4 motion nego ovog bmw,svaka cast i bmwu ali nisam ljubitelj bmw-a samo ako je 3.0 onda ok :D
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
hehe amele mislim da nebi bilo tu audija da neubacuju vw motore,zavisi po cemu se gleda,ja bi prije uzeo passata cc 2.0 170ps 4 motion nego ovog bmw,svaka cast i bmwu ali nisam ljubitelj bmw-a samo ako je 3.0 onda ok :D

A cuj svako ima svoj ukus a ja sam samo naveo da su to 3 vrhunske marke automobila a svako uzima ono sto se njemu svidja i sto je u njegovim financijskim mogucnostima :cool:

PS. Ovo sto ja pisem i zadnjih ... postova nema veze sa temom "TEST BMW 320d xDrive" :icon_evil:
 
Top