TEST BMW 320d xDrive

TEST BMW 320d xDrive

Član
Nelle_G je napisao(la):
Osnovna cijena BMW 320xD = 66.433 KM sa serijskom opremom Tomic Sarajevo...

cijena sa TEST-a je konvertovana iz hrvatskih KN u KM... prije toga oduzet njihov pdv 22% a dodan nash 17%...

Poredjenja radi (za tebe Astra :) ), Audi A4 2.0 TDI (170KS) nije Quattro sa serijskom opremom i manuelnim mjenjacem kosta 61.752 KM ASA PVA...

Taj Audi je bez ikakve opreme jer ja posjedujem takvog i sa opremom koju imam izisao me je isto kao i ovaj BMW...Nevidim zasto bi ovaj BMW bio skup ipak ovo je BMW a ne neki Renault,Mazda,Peugeut itd...:icon_smile:

Ovaj facelift model mi je puno ljepsi od predhodnog :cool:
 
Član
wade je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
100 000 ma daj... tooooo much:icon_mad::icon_mad::icon_mad::D

jesi mozda procitao tekst pa sta sve ima od opreme?kakvih sve sustava ima?:icon_rolleyes:


pa nebitno šta sve ima.. ne govorim da je loš, ali je punoo novca:cool:;) npr za iste pare možeš kupiti 3 Octavije ful oprema:D
 
Član
Amel SF2 je napisao(la):
ZLAJAAA

Ali Octavi-a ne BMW ovdje se placa i ime...Skodu svako voza a ovakvog stroja rijetko tko...;)

to stoji! ne pričam o coolnes faktoru, nego o iskoristljivosti:cool::cool:;);) meni je to puno, ne može svako sebi priuštit auto od 100 000...:icon_cry::icon_cry:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Amel SF2 je napisao(la):
ZLAJAAA

Ali Octavi-a ne BMW ovdje se placa i ime...Skodu svako voza a ovakvog stroja rijetko tko...;)

to stoji! ne pričam o coolnes faktoru, nego o iskoristljivosti:cool::cool:;);) meni je to puno, ne može svako sebi priuštit auto od 100 000...:icon_cry::icon_cry:

mozemo bar i nekako sa serijskom opremom koji kosta oko 60.000 milja...:) za nas obicne smrtnike i to je puno..
 
Član
i da npr golf 5 i oktavija, isti sve samo druha karoserija... to je plaćanje imena VW, a cijena je poprilično različita:cool::cool:;)
 
BHT Ovisnik
Nelle_G je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
skup i stvarno malo mjesta ima,bar prije facelifta,napried kad malo privuces sic udaras glavom u sofersajbu,mnogo prostraniji e46

Varas se drug, namjesti fino sjediste prema sebi kako ti odgovara i neces nikad pozelit da izadjes...:icon_twisted::icon_twisted:

neznam bas,u dosta sam ovih e90 ulazio kako imam praonu,s jednog sam imao priliku voziti,fino je kad ti sebi ustimas sic,nisam ja nesto velik,183cm,nisam ni neki krkan da se izvalim na sicu,al opet nazad nema bas mjesta,naprijed suvozac kad povuce sic mora bas zabaciti glavu nazad,inace veliki sam obozavatelj bmw serije 3 i 5,al mi e90 nikako ne lezi sto se tice prostora,dok e46 mi je vec dosta drugaciji
 
Član
Odakle vam ideja da je e46 prostraniji?:icon_question:Vozio sam ovog novog i e46 sa 2.0 dizel motorom,noviji puno bolje ide:icon_smile:Iako mi je ovo vrijeme od 8 sekundi do stotke malo previše optimistično.Sve u svemu extra auto;)Cijena OK
 
BHT Ovisnik
ja kazem svoje iskustvo,da sam po magisrali i negdje probao nisam,jesam e60 pa tkao nemogu reci,al sto se tice prostranosti po meni definitivno bolje lezi e46
 
Član
Ma nemoraš voziti auto,dovoljno je sjesti u njega;)Da je trica dovoljno prostrana nitko peticu nebi kupovao:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
pa ne poredim to,nego ti spominjes za ubrzanje,ja sam samo rekao za prostranost,jer imam autopraonu i radim sezonski tako da sam sjeo u X e46 i e90
 
Član
Smiješno je uspoređivati octaviju i ovaj bmw sa ovakvom opremom!Al ako si tip vozača kojem auto služi da dođeš od točke A do točke B,ništa bolje od octavije ti netreba;)
 
Top