TEORIJA SILE

TEORIJA SILE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dina je napisao(la):
Puno pozdrava za Tuzlu!!!

hvala dina :) .... puno pozdrava i za tebe ....

P.S. htio sam se jedno 20 puta umjesat i napricat svasta sto se tice organizacije, u nekolko navrata sam cak i napiso, al svaki put il izmjenim post, il ga obrisem prije nego ga postam, nisam se htio mjesac cisto iz razloga sto nisam bio tu i nisam nista vidio svojim rodjenim ocima, tako da sam sutio i nastojo sto je moguce vise da ostanem neutralan, i fakat mi je drago sto je bilo tako, jer primjetio sam na svim forumima da ovi sto pljuju po organizaciji neznaju lijepo i kulturno nesto diskutovat, nego odmah vi se najgori, jebe vam se sve od reda i tak te stvari, a ti si svaki put lijepo im se svima javila i objasnila im kako stvari stoje, i fakat svaka ti cast na tome ... ja licno dolazim i dalje, iako moram priznat ima dosta propusta u organizaciji, al vjerujem da ce to sve lagano doc na svoje jbga niko nije savrsen i bezgresan ;) .... pozzz
 
Član
Kako god okrenes Dina,pravite mrtvu koridu,prave trke od dana jedan,dakle od 2004 prave amk nitro,srcbl,amk gradiska i to su trke koje se trebaju voziti a neke vase te klase po kubicima,te semafor sa dva svijetla,sada 201 metar na stazi ukupne duzine 280 metara,prva trka koja je bila na nasim prosotrima 2002 godine u zagrebu je bila bolja nego i jedna vasa!!! caos
 
Član
mah u svakom slucaju bolje išta nego ništa :)
dolazio sam na par trka i ucestvovao na par,po meni recimo trka u modriči je bila extra,samo sto je los bio prilaz,al ne moze se jbga sve napraviti.
mostarska trka prosle godine 28.4 je isto extra bila iako nije auto.ba organizvoao,ali i tu je bio pristup pisti malo upitan za niza auta..
ide se polako na bolje.nema niko milion eura pa da napravi pistu i tribine i ograde i budalastinje,ni milion ne bi bio dovoljan.
bice jednog dana a do tad ko ne zeli da ucestvuje,ima trke po sloveniji,austriji,madjarskoj,profi trke.
btw danas citam za neku trku u austriji,ucestvuje se na vlastitu odgovornost :)
 
Legend
Recimo meni se trka na ciljugama prosle godine posebno svidjela, i nisam imao nikakvu zamjerku, cak sta vise samo pohvalu. Mozda je bolje praviti vise utrka na ciljugama, po datumima, nego po razlicitim gradovima u neuslovima.
 
e ljudi a gdje ima taj kalendar za trke posto vidim ovdje u desavanjima ima nekakav kalendar za kup al u njemu ne pise da je 6. jula ovo banjaluka laktasi gradiska...pa gdje ima to da pise tacno kad je sta i kako
 
hmmm pogledao pod street race ima samo nekakav kup koji se odnosi na hrvatsku i banja luku...a ova organizacija sta je krenula sarajevo pa bl gradiska laktasi itd se nigdje ne spominje zanima me konkretno kalendar tog natjecanja i sta je to uopste...neki nevezani SR-ovi s bilo cim ili sta sry al novi sam pa ne znam a nigdje nema da pise pa ako ko ima link tog kalendara hvala unaprijed...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top