TEORIJA SILE

TEORIJA SILE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma Tepsija znaš me znaš da ništa loše ne mislim...

Nego čujem ovaj momak koji je izletio sa staze da je imao pištolj u autu ???
 
Član
Na kraju ce ispasti da je imao mini nuklearanu bombu ispod auta te da je htio da ubije Geru i sve prisutne pa se ta bomba otkacila dok je vozio i zastrugala za pistu sto je dovelo de prevrtanja :D
 
HEhehhehehehe, slijedeci put cu uja zolju da stavim u gepek a momku u suprotnoj traci mine da postavim da mora ici cik cak :D! Pa ovo postaje vise smijesno da nije ovoliko zalosno sta se sve desava, prica i radi!!!!!!!
 
Član
dajte ba netreba pricati ono sto nije 100% sigurno!!!

Bojane nemoj se sta naljutiti nisam mislio nista loshe!!!
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
sva sreca pa su na drugoj strani svega ljudi koji vole to oko cega se mi svadjamo i potrudice se dati max od sebe pa i preko svojih ledja.

Najveći problem je što od SR-a ako ga hoćeš napraviti kako treba, nema KM. I to klubove spriječava da prave više trka u BiH. Fuš trka (tipa Gerinih) mi možemo napraviti 10 ali sramota je sutra ljudima pogledati u oči. Da ima neke koristi mi bi ih napravili 10 jer možemo ali nema. Eto, valjda će se pored nas, Mostaraca, Gradiške... pojaviti još par klubova koji su voljni potrošiti (višak) svojih para u SR. Zadovoljstvo je kad ljudi dođu i odu sa osmjehom na licu a onda ti uz pivu sa društvom komentarišeš kako si napravio nešto. ;)
 
Član
DZABA .... prije ce ta vasa prica do zida doc nego do organizatora .... lijep pozdrav i nek nam je dragi Allah (nekima Bog) na pomoci ....
 
Legend
Pa i netreba da ddje do organiztora, treba samo da pokrene svjest pojedinaca da tamo ne idu...
 
ma evo kad vidjeh u temi iznad da je lik imo stoljpi u autu mislim stvarno koji ce mu to q na sportskoj manifestaciji...c c c nije ni cudo sto se uvode kacige :lol: zbog takvih i ne uvodile se kad od silnih tehnickih stvari u autu se mozes sjebat sad jos postoji mogucnost i da te neko upuca...trebali su uvest i neprobojne prsluke, nema puna ratna sprema....nije zvaka za seljaka brate :icon_evil:
 
Jebo te, jos malo cemo da iskopamo rov za auto heheheheheheh!
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
ma evo kad vidjeh u temi iznad da je lik imo stoljpi u autu mislim stvarno koji ce mu to q na sportskoj manifestaciji...c c c nije ni cudo sto se uvode kacige :lol: zbog takvih i ne uvodile se kad od silnih tehnickih stvari u autu se mozes sjebat sad jos postoji mogucnost i da te neko upuca...trebali su uvest i neprobojne prsluke, nema puna ratna sprema....nije zvaka za seljaka brate :icon_evil:
 
Član
ko voli nek izvoli a ko nece nek se ganja po ulici, auto putu i ostalim zahebancijama...
evo pitanja:
moze li neko vas natjerati da dođete na sr 201 ili 402 ???
 
Ma ljudi, najpametnija stvar koja bi se mogla uraditi, jeste da se svi klubovi skupe, da se napiuse neki proekat da nas se da mjesto za pistu da je napravimo i da tu budemo! S tom stvari bi se sklonilo jako puno auta sa ulice, i kome se poteze uvijek ima pistu, a dosta ljudi ovdje zivi radi toga! To bi bio jedini pravi potez koji bi mogao da se napravi, a ostalo slabo da ce kada piti vode!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top