TEORIJA SILE

TEORIJA SILE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Idemo svi protest ispred OHR-a (nidje veze) strajk gladju kao oni demobilisani policajci dok nam pistu ne sagrade :):)
 
Član
Bojan je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Idemo svi protest ispred OHR-a (nidje veze) strajk gladju kao oni demobilisani policajci dok nam pistu ne sagrade :):)

Nemoj to druze ni u sali poistovjetiti ;)


tREBA BA TRAZITI OD MINISTARSTVA ZA KULTURU I SPORT PISTU DA SAGRADE I OD BIHAMKA, NIKOM SE NE SVIDJA GERIN CUP, HAJMO SE BRATE LJUDI ORGANIZOVATI I UDARITI NA MINISTARSTVO NEK NAM DAJU NESTO, LIVADU NEKU I U KESU NESTO PA CEMO KUPITI CIMENTE I MALTERA I MJESATI ZA ASVALTIRANJE PISTE.... :icon_confused:
 
Burazeru, ja radim u Ministarstvu civilnih poslova! Nema sta nisam trazio i molio dok sam bio clan SRCS da se vidi da nam puste da organizujemo makar trku! Smijesno prijatelju, salju te od jednog do drugog i tako u nedogled, tako da se tome ne nadas previse :)
 
Član
Hm vidim pozivaju na komentar....sudrzana sam i ne zelim da iznosim  svoja vidjenja i komentare, jer bi bila previse subjektivna s obzirom na to da sam u organizaiji. Da odgovrim momku, covjeku, sta god da je, na to sto je uz rijecnik (da bi poboljsao svoje intelektualni vokabular) napisao pismo koje je jos i nazvao Teroija Sile u kojem se osvrnuo samo na lose stvari...cemu??? da se prucavam preko foruma ?? hm necu...ponavljam, bilo bi i previse subjektivno jer ja znam kako je pripremati i trku i za neshto se truditi i znam sta se sve desava u mom bliskom okruzenj, unutar direkcije, al kome pricati?? ko je do sad saslusao misljenje organizatora ili neku izjavu?? niko!! i kad bi se i ja javila da kazem nije ovako, nego ovako, bilo je opet udri po organizaciji sta oni znaju, kupe pare, ne brinu o djeci..cccc...et niko iz organizacije nema svoju djecu, koja se bave istim ili slicnim sportom ili su se bavili?? kao da nikome od nas nije zastao i dah i srce kad se amelu nesreca desila, pa zar mislite da mi ovo radimo cisto poslovno bez ikakvog uplitanja humanosti.... stoga, zaista nemam vise zivaca bilo kome prkostii ili se prvadati...Od nas nikad necete cuti da necij rad kritikujemo, pa cak ni seosku koridu, jer rad je rad bilo cij i kakav god da bio. Svi licno znaju da smo zvali sve clubove na saradnju, bez ikakve naknade, i dalje poziv stoji otvoren za sve prijedloge nove...

kao i moj brat Adi, zelim svim takmicarima puno uspjeha i srece na svim takmičarima  i mimo nasih trka naravno, jer sa vecinom se super slazem i znam koliko vole ovaj sport. Ja cu se licno kao i dosad potrdutii da svakog docekam prijateljski bez obzira sta je pisao ili pricao na organizaciju jer svojim dolaskom daje i vise nego podrsku nama. takmičenje cinite vi, a ne mi, i mi smo toga svjesni...

Al dosta, ja znam da ce nakon ovoga biti jos sigurno dosta stranica komentara, ismijavanja, kritika, ponizavanja i trvđenja da je ovo laz, navlakusa, suplja... al mi cemo i dalje se trduiti i ici naprijed, moramo. A da li radimo iz ljubavi to, hm,  sta je sa cinjenicom da sam ja zensko a radim sa autima, jel to ljubav prema ovome sto radim il cisto furka....

Puno srece, jos jednom, SVIMA!!!

LP
 
Član
mA JA BA IDEMO U NOVE POBJEDE STA JE BILO BILO JE LJUDI CEKA NAS CITAVA SEZONA SR, DB DRAGA, STAJLINGA ITD...
NISMO PREDLOG JEDAN:
LOCK SVE STO JE VEZANO ZA PROSLU UTRKU SR CUPA.
POZZZZZ I SRETNO SVIMA FAKAT....
 
Legend
Super ti to napisa, ali to nije bilo pitanje. Prije tamo na jednoj od tema, postavilo se pitanje koliko je legalna i osigurana utrka, pa su se osuli svakakvi komentari. Pa de eto sad se vrati na tu temu, vidi tamo sta si napisala, i sad mi kazi o cemu se radi.

Da zabune ne bude, ovo nije provociranje, niti nesto slicno, ali kao i sve druge teme ovo je otvorena diskusija, gdje sad otvoreno kazem da zelimo konkretan odgovor, dali je trka bila legalna ili nije.

Ako jeste, kako to onda sa sve novinske kuce u BH tvrde drugacije.
Konkretno zasto nije bila Hitna pomoc, zasto nisu bili vatrogasci, i zasto nije policija obavjestena o istome ??

Eto, i zanimaju nas konkretni odgovori tipa, Da, ili Ne i iz tog i tog razloga.
Mislim ukoliko su moguci isti naravno.

:)
Lp i tebi
:)
 
Član
Daki ja ako to napisem opet ce neko reci da lazem...o tome da li je bile ilegalna ili ne ne mislim da treba diskutovati jer da nije bila legalna ne bi mogli sad pravit sljedecu u Brckom pa onda nakon toga Tuzla i izbaciti kalendar u kojem je ponovo Sarajevo.
clanak u novinama je pisao novinar koji nije ni prisao mjestu dogadjaja,a isti je procitan i na tv-u, i kako smo doznali pisan je po izjavi jednog odnosno dva nama poznata momka koji su jako "prisni i gotive organizaicju" :).
Vatrogasna i hitna su bili tu u okviru kasarne (dakle i vatrogansa i medincinska sluzba koja vec postoji u kasarnoj). Zar misli neko da to ne postoji na teritoriji gdje su avioni, helikopteri i gdje svaki put nek iz predjesnistva polijece?? Iako mnogi misle da nam drzava nije uredjena, te stvari itekako su sredjene na vojnoj teritoriji.
Svi ovi dokazi dostavljeni su u policijsku upravu koja je i vodila uvidjaj te je ista i zakljucila slucaj,bez tuzbe i oduzimanja licence ili prekida sezone kako mnogi tvrde.

Eto, nadam se da si zadovoljan odgovorom , ovo sam cisto tebi licno pisala, jer znam da si jako neutralan i objektivan i shodno tome te postujem.
Ostalima ce ovo biti vjerovatno super povod da razviju dalju diskusiju i da kazu da je ovo sve laz, naravno. A ovo sto sam ja pisala, vrijeme ce i dokazati.

Puno pozdrava za Tuzlu!!!
 
Legend
Nema nikakve potrebe da se bilo sta dalje siri. Niti da se neko naziva pogrdnim imenima, cinjenice su ono sto je bitno, a svaka prica ima dvije strane, odnosno verzije, s toga, treba uvjek saslusati obadvije, zar ne..

Koliko je istinita prica o dizanju rucne, odnosno o ne dizanju, i proklizavanju, zanosenju automobila.
 
Član
Uvidjajem je utvrdjeno da je poceo kociti tek 58m nakon cilja, te da je jos u istoj brzini naglo zakocio, auto ga je zanijelo udario je od bocni ivicnjak i tako se prevrnuo. Istina, prilikom vršenja uvidjaja automobil je bio u trecoj brzini podignute rucne. u izvjestaju policije takmicar je 100% kriv, sto od nas niko ne tvrdi, jer moguce je i da je u trenutku prevrtanja povukao rucnu. Jedino on sam zna sta je istina, a nama je i sam vecinu tih stavki priznao.
 
Član
da se i ja umijesam :)
prvo da pozdravim sve prisutne
da li je to auto tehnicki bilo ispravno,tj da li su kocnice bile ispravne?
koliko ja znam ako nisu kocnice kako treba tj ako ne koce sve u isto vrijeme moze lako doci do prevrtanja pogotovo kod naglog kocenja pri brzini velikoj koja i bude pred kraj staze.
 
Član
Od mene dosta :) Ovo sma ionako samo radi Dakija komentarisala, u dalje dikusije ne ulazim. Nista licno, al se ogradjujem od teme koja je vec zakljucena...lp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top