Svijet Mobitela!

Svijet Mobitela!

Super Moderator
ArminM je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ko dobro zna oko ovih android telefona i skidanja i instaliranja software-a nek mi se javi bio bi zahvalan, imam neki lg L7 ubija telefon koliko koci i steka nikako nomalno ne radi

romane imam ja l5 i instalirao sam zadnji software koji mi se ponudio i telefon radi extra. Prije nego odradis azuriranje software vrati ga na fabricke postavke i onda azuriraj, kod mene je isti taj telefon, samo je l7 malo veci i sekundu jacih performansi ali isti u biti

Ma evo sad ga resetovo i nece da azurira kaze da koristi zadnju verziju os-a a tamo pise da je azuriran u maju prosle godine i verzija v10c a poslije te ima jos nekih verzija. Mogu li kako drugacije skinuti software? Telefon je spor uzasno, sad je malo bolje kad sam ga resetovo al za 1000mhz je prespor
 
Član
Zaboravio da ima ova tema :lol:
Imaju li ovi HTC mobiteli ikakve vece mane?

allroad je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ko dobro zna oko ovih android telefona i skidanja i instaliranja software-a nek mi se javi bio bi zahvalan, imam neki lg L7 ubija telefon koliko koci i steka nikako nomalno ne radi

romane imam ja l5 i instalirao sam zadnji software koji mi se ponudio i telefon radi extra. Prije nego odradis azuriranje software vrati ga na fabricke postavke i onda azuriraj, kod mene je isti taj telefon, samo je l7 malo veci i sekundu jacih performansi ali isti u biti

Ma evo sad ga resetovo i nece da azurira kaze da koristi zadnju verziju os-a a tamo pise da je azuriran u maju prosle godine i verzija v10c a poslije te ima jos nekih verzija. Mogu li kako drugacije skinuti software? Telefon je spor uzasno, sad je malo bolje kad sam ga resetovo al za 1000mhz je prespor


Izgleda da mu je slaba podrska, proizvodjacima koji ne proizvode vise modele, nije od neke vaznosti da im obnove Android. Prijatelj ima Sony, cak je malo noviji, 3 updatea mu nema ;)
 
Član
Franki je napisao(la):
Zaboravio da ima ova tema :lol:
Imaju li ovi HTC mobiteli ikakve vece mane?

allroad je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ko dobro zna oko ovih android telefona i skidanja i instaliranja software-a nek mi se javi bio bi zahvalan, imam neki lg L7 ubija telefon koliko koci i steka nikako nomalno ne radi

romane imam ja l5 i instalirao sam zadnji software koji mi se ponudio i telefon radi extra. Prije nego odradis azuriranje software vrati ga na fabricke postavke i onda azuriraj, kod mene je isti taj telefon, samo je l7 malo veci i sekundu jacih performansi ali isti u biti

Ma evo sad ga resetovo i nece da azurira kaze da koristi zadnju verziju os-a a tamo pise da je azuriran u maju prosle godine i verzija v10c a poslije te ima jos nekih verzija. Mogu li kako drugacije skinuti software? Telefon je spor uzasno, sad je malo bolje kad sam ga resetovo al za 1000mhz je prespor


Izgleda da mu je slaba podrska, proizvodjacima koji ne proizvode vise modele, nije od neke vaznosti da im obnove Android. Prijatelj ima Sony, cak je malo noviji, 3 updatea mu nema ;)




Ja sam od HTC-a imao hd7 i mogu ti reci da je odlican telefon...prvi put sam koristio windows i svidio mi se a sto se tice dizajna sve 5 bas je kvalitetno i fino odradjen telefon kao i svaki htc sto se tice finalne izrade su odlicni...


a to za update pa ne isplati se njima praviti update za stari telefon...novi telefon novi os...tjeraju ljude da kupe novi mob...kratko i jasno :) al opet ima caka ljudi prave custom romve..imao sam par androida i nikad nisam oficijelni rom korisito...uvijek neki custom...em brzi em bolji..
 
Član
Ima li kakav telefon za jedno 100KM da je dobar, a nov ili neki baš dobar polovan, ali baš dobar kao nov za te iste pare i da više "leži" ženskim osobama, kupio bih sestri?
 
Član
Iduci mjesec mi istice ugovor u mtelu, mogu uzet novi mob...
LG L7, LG L9, HTC 8S, Huawei Y300 i nokia Lumia 620 su u opciji-cijenom
šta je od toga najbolje? Meni nekako ovaj L9 izgleda super na fotkama, veliki ekran, dobre performanse, ali ga u Zenici nemaju na stanju, nisam mogao probat, je li neko imao iskustva s njim
L7 mi isto ide fino, glatko, ne zastajkuje, ima dosta onih animacija pri otvaranju i zatvaranju aplikacija i ne koci ga
Huawei mi je zadnja opcija
HTC i Nokia rade na windowsu, kakvi su, nemam iskustva... Na Androidu sam vec dugo i meni je sasvim ok. Android ICS mi je na tabletu i super mi se pokazao
 
Član
edo ako mozes uzmi l9, mobitel je extra vjeruj, ja sam ga htio sebi, ali nije bilo kad sam uzimao tel, a trebao mi je posto po to, tako da sam uzeo sta je bilo u tom momentu meni najprihvatljivije, a to je l5, cak i on je extra fkt, ali l9 je prica za sebe. ekran mu je odlican, touch radi perfektno, brzi je od l5 i picit ce vjeruj, neces pogrijesit s tim;)
 
Član
To kako telefon radi u radnji nikada ne gledaj to je isto kada instaliras FRESH sistem na kompu sve "leti" a kasnije....
A taj L9 je svakako najbolji izbor goga rama dulac core procesor (kako vidim statistike S2 galaxija) sasvim solidno ako ne ludis za haj haj endom.
@allroad HTC-u je primar i danje Android HTC ONE im je sa zada vrh ponude mada i butterfly 2 izlazi a oba su Android.
 
Član
Ja bi preporucio htc sensation xl pogledaj malo tel neznam dal ti pase cijena al je veoma ekxtra tel brz i htc stvarno ima najboli htc sens


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
 
Član
Ja koristim vec skoro pola godine HTC One S. I pre zadovoljan sam majke mi mobitel je brz i ne troka, ekran samo taki i preporucio bih ga svakom. Jer sve preko 4,3 je previse barem meni
 
Top