Suzuki Maruti

Suzuki Maruti

Član
HAHAHA, hvala hvala, ja imam zelju da ga iznutra dobro sredim, a iz vana samo neke felgice i zadrzati fabricki oblik karoserije, i da bude kultura, necu da mi se smiju ljudi na ulici :icon_smile:

[attachment=20749] [attachment=20750]

i usput, posto nemam dovoljno postova da bih objevio oglas, poklanjam dvije nove auto sirene MARCO.

[attachment=20747] [attachment=20748]
 
Član
eVO DA MALO OSVJEZIM GARAZU HEHE, DA BACIM NEKIH NOVIH SLIKA!!:icon_smile::icon_smile:

[attachment=26376]
[attachment=26377]
[attachment=26378]
[attachment=26379]
 
Član
Dobar dobar samo polako,to mi je uvijek bilo zanimljivo auto..
Kako trese muzika,jel ga razvaljuje :cool:
 
Član
hehehe, ma dobar je hehe, ev trazim sad neke sitnice za unutrashnjost, al nikako da nadjem, npr, display i sl.:icon_sad:

Al eto skontat cu nesto, valjda cu nesta izganjati


pozz

HEHEHE, jeste 800 cc, al eto zadovoljan sam ;)
 
Početnik
lijepo ti to radis ;)
steta sto ne mozes naci kave alu felge za njega... :icon_rolleyes:
 
Član
Hvala, ma felge je pravo tesko naci, mislim ima felgi sa ovim promjerom sarafa al sve su 15-ke i vece, nashao sam jede 12-ke, al momak necece da ih poshalje?:icon_mad: kaze ne vjeruje brzoj posti a ni vozacima autobusa, a meni se licno ne isplati ici u Kragujevac.

[attachment=27051] :icon_sad::icon_sad:
 
Član
Maruti je napisao(la):
Hvala, ma felge je pravo tesko naci, mislim ima felgi sa ovim promjerom sarafa al sve su 15-ke i vece, nashao sam jede 12-ke, al momak necece da ih poshalje?:icon_mad: kaze ne vjeruje brzoj posti a ni vozacima autobusa, a meni se licno ne isplati ici u Kragujevac.

:icon_sad::icon_sad:


Emire ako ih neproda do "Kragujevca" dovucicemo ih ;)
 
Član
imam ja 14" 114.3x4 pogledaj u oglasima... ;)

evo jedna slicica na brzaka...nemam slike feluge dok su bile na autu...ovako je ocajno ispalo ali samo da vidis o cemu se radi...malo sam ti spustio auto i stavio ove felne...

 
Top