Suzuki Maruti

Suzuki Maruti

Član
AnDel je napisao(la):
dobra igracka,,,,,svida mi se unutra,,,,posebno volan;)
heheh hvala drug, ma dobar, nije ni brz nije posebno ni lijep, al dzaba kad ga volim, sa mnom je duuuuuugo vremena, al ipak midlim da se od njega moze napraviti fina "igrackica" ;)

pozz
 
Član
ma kako da ne moze on da bude jos vise extra,,,a brzina i nije bitna ako ti to ne cini zadovoljstvo,,tak da je to od 'cojk do cojka',,,a definitivno posebno auto,,,nisam vidio da ima ovakvih vozila na forumu, osim tvog,,,,sretno u nastavku
 
Član
Posto sam skoro ostao bez muzike u autu, morao sam nesto raditi, pa sam poceo da radim na vratima, evo par slikica kako je bilo i kako je sad, i napomena, ostalo je josh samo da presvuchem platnom, sutra akoBogda, al i te ce slikice biti na vrijeme.;) Jednostavno je al meni se svidja, molim za vashe komentare, sugestije i kritike. ;)

Prije
[attachment=28348]

Onda malo kao pocetak nekih "radova"
[attachment=28349]

Ovako je sad, a sutra ide platno
[attachment=28350]
 
Član
hehe pa ne mogu se josh hvaliti kad nije zavrsheno, tek kad sve fino sjedne i lakira se onda idu slike........... ;)[/align]

duran je napisao(la):
lutka prava... samo lagano ima da gori hala sto kazu :D
:cool::cool:
ehehe nemoj samo da gori majke ti hahaha, polako se radi ma bice to sve extra kad se zavrshi ;)
 
Član
u nas u srereniku imaju site aluu ko na ovoj slici gore... pa može se nabavit brojj pa da pitaš bil prodo:D jesi li razmišlajo o nekim širokim, kromiranim čelilarama;):cool:
 
Član
Stavio bih ja i celicare, nije frka, samo ako se mogu prepravit na moj raspon rupa, razmishljao sam ja o 100 nekih nacina, npr adapterima sa 4x 114,3 na 4 x 100, ali meni nisu sharafi nego matice :icon_sad:
Pa sam vishe izgubio volju za trazenje felgica za marutija, mada bi mu extra sjele neke celicne siroke, ali ja ne bih stavljao vece maximalno 13-ke ili 14-ke

:icon_smile:
 
Legend
Maruti je napisao(la):
Stavio bih ja i celicare, nije frka, samo ako se mogu prepravit na moj raspon rupa, razmishljao sam ja o 100 nekih nacina, npr adapterima sa 4x 114,3 na 4 x 100, ali meni nisu sharafi nego matice :icon_sad:
Pa sam vishe izgubio volju za trazenje felgica za marutija, mada bi mu extra sjele neke celicne siroke, ali ja ne bih stavljao vece maximalno 13-ke ili 14-ke

:icon_smile:

nadji iste celicne koje vec imas , od 2 seta ti svaki bolji varioc moze povariti ,....odnosno napraviti siroku celicnu felgicu,a bi bilo jako dobro....;)

a sta se to radi,ajde te slike :cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
Maruti je napisao(la):
Stavio bih ja i celicare, nije frka, samo ako se mogu prepravit na moj raspon rupa, razmishljao sam ja o 100 nekih nacina, npr adapterima sa 4x 114,3 na 4 x 100, ali meni nisu sharafi nego matice :icon_sad:
Pa sam vishe izgubio volju za trazenje felgica za marutija, mada bi mu extra sjele neke celicne siroke, ali ja ne bih stavljao vece maximalno 13-ke ili 14-ke

:icon_smile:

nadji iste celicne koje vec imas , od 2 seta ti svaki bolji varioc moze povariti ,....odnosno napraviti siroku celicnu felgicu,a bi bilo jako dobro....;)

a sta se to radi,ajde te slike :cool:

potpis:cool:npr kad bi stavio neke 185-ce bio prej*en:cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
Maruti je napisao(la):
Stavio bih ja i celicare, nije frka, samo ako se mogu prepravit na moj raspon rupa, razmishljao sam ja o 100 nekih nacina, npr adapterima sa 4x 114,3 na 4 x 100, ali meni nisu sharafi nego matice :icon_sad:
Pa sam vishe izgubio volju za trazenje felgica za marutija, mada bi mu extra sjele neke celicne siroke, ali ja ne bih stavljao vece maximalno 13-ke ili 14-ke

:icon_smile:

nadji iste celicne koje vec imas , od 2 seta ti svaki bolji varioc moze povariti ,....odnosno napraviti siroku celicnu felgicu,a bi bilo jako dobro....;)

a sta se to radi,ajde te slike :cool:

Znam ja to drug, ali meni su fabricke celicne felge 12-ke, i problem je kad bih napravio siroke gume ove velicine se ne bi mogle toliko razvuci, bar ja tako mislim, a sad cu postaviti slike nekih planova koje bih trebao zavrshiti uskoro.
:icon_smile:
 
Član
Uzeo sam karambolke od Fiat Uno-turbo, pa cu ih ovih dana prepravit tj malo skratiti da ih mogu upasovati, i ovaj dio sto je sad na njima crven ofarbati u svoju boju auta, a nazad imam namjeru da uzmem onaj auspuh yap style, i postaviti ga uzduzno sa karambolkom tako da polovica auspuha viri.hehehe nadam se da si shvatio sta sam htio da kazem :icon_smile::icon_smile:

[attachment=31324]

[attachment=31324]
 

Prilozi

  • karambolka.jpg
    karambolka.jpg
    281,3 KB · Pregleda: 98
  • karambolka (1).jpg
    karambolka (1).jpg
    441,7 KB · Pregleda: 32
Top