Suzuki Maruti

Suzuki Maruti

Član
rijetko i dobro ocuvano auto - cestitke ;)

Maruti je napisao(la):
Kao i sto sam napisao, slusha prefektno, pa ne znam za tog swifta, ja sam zaljubljenik u japance tak da ti ne mogu biti objektivan.A sto se tice dijelova za japanska auta, hvala Bogu sad se otvorila jedna radnja i ima sve dijelove za SVA ALI BASH SVA japanska auta.

a gdje?
i ono bas sva.. bas bas sva?

:lol:
 
Chuck Norris u BiH otvorio prodavnicu autodijelova za sva Japanska auta
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
HAHAHAH, ne bih da reklamiram, al eto koga zanima sta i kako nek se javi na PM i dacu mi broj tel. i e-mail vlasnika. pozzz:icon_smile:
 
Član
ima nas dosta japanaca ovdjera, koji uzaludno traze dijelove kao i tuning za svoje japance.. nebi to bila "pogresna" reklama :)
 
Član
fin maruti,u zenici na trci se zapali jedan ovakav:lol:
valjda nece i tvoj planut:D
a sto se tice te prodavnice,ima li i za koreance:D
ssangyong tacnije:icon_smile:
 
Član
edoze je napisao(la):
fin maruti,u zenici na trci se zapali jedan ovakav:lol:
valjda nece i tvoj planut:D
a sto se tice te prodavnice,ima li i za koreance:D
ssangyong tacnije:icon_smile:

Kako se cita ovo tvoje ssangyong cudo ??? Inace, dobar je maruti, nekad je to bio auto i po, svi redom ga kupovali, danas ih nesto malo ima... I ko kaze da nije za tuning, njemu treba jedno 100-150 konjica, sta ce mu vise, cisto da bude gradska zujalica :cool:
 
Član
hahahahah, SAMO 150 heheh, tacnije to jest radnja za japanska i koreanska vozila.
javi se na PM

Evo josh neke slikice

[attachment=20705]

[attachment=20706]
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Kako se cita ovo tvoje ssangyong cudo ??? Inace, dobar je maruti, nekad je to bio auto i po, svi redom ga kupovali, danas ih nesto malo ima... I ko kaze da nije za tuning, njemu treba jedno 100-150 konjica, sta ce mu vise, cisto da bude gradska zujalica :cool:
cita se sangjong:D
a 150 konja ga ne bi ispaljivalo po cesti nego vertikalno:lol:
 
Član
Sto se tice stylinga, to je naravno tvoj izbor, ali ti detalji zamanjivanja i skidanja steka samo bi ubili izgled auta... kada sve to uradis i dalje ce biti Maruti koji ce mozda jos manje vredeti...
Nego izgooglaj malo kako ljudi sredjuju starije kockeste japance, znaci bez onih letecih spojlera i plastike, vec u nekom classic stilu iz 80tih godina preuredjenom za 21. vek. Posto je idejna platforma ovog auta Suzuki Swift 1, pogledaj malo kako izgleda GTI varijanta. Unesi malo autenticnosti, najlakse je upropastiti auto i smejati se drugacijem od sebe.
 
Član
Pa zbog toga naravno i sunjam se po netu i trazim neke ideje, cak postoji Maruti culb u srbiji i na njhovom forumu trazim ideje i savjete od momaka koji imaju isto ili slicno auto.A tebi HVALA na savjetu. pozz
 
Član
Jao brate kako je mocan stroj pravi majke mi ovo auto mi je san ima 3 godine i nikad visak para da ga uzmem ali je premocan! Kao sto je dezz rekao nemoj ga kitit beze netreba, i sa svifta ti sve pase ali doslovno! Ja sam ga konto uzeti nabacit mu felgice 13 od 8 i 9 jota zatamnit ga, auspuh stavit mali volan muzikica i kuliranje! A u tebe je u savrsenom stanju joj od dragosti cu ti pratit garazu veliki pozz iz mostara! ;)
 
Član
fin autic a sto neko rece 150 konjica ne bi bilo lose a styling prvo rijesi a to je tvoj ukus kako i sta svako od nas je drugaciji svako ima svoj ukus sam polako kreni od felgica pa dalje tako se dobije volja
 
Top