Suzuki Maruti

Suzuki Maruti

Član
Nista posebno i nije za ocekivati, al ovo je moja zujalica. :icon_smile:
[attachment=20688]
[attachment=20689]
[attachment=20690]
 
Početnik
Ovaj je sa Malte,jeli,iza vet. fakulteta??Ne znam,uvijek sam imao volju vidjeti jednog ovakvog sredjenog,da vidim moze li i to nekome poci za rukom...jel planiras sta raditi na njemu?
 
Član
EXTRA, preshao 80 000, a ja sam mu prva ruka, prvi put je upaljen nakon rata, i servis mu je redovno radjen sve ove godine.;)

HEHEHEHE nisam sa Malte, nego sa Logavine, pa ne znam, mislio sam mnogo toga raditi, al bi vishe volio da ga sredim vizuelno, jer ovaj autic ipak nije za neke velike brzine.
 
Početnik
i mislio sam da radis na stylingu,ne na tuningu,naravno...eto tako ko na avataru ga uradi,ljepse felgice kakve ako se mogu naci...malo stakla zatamnis i stopke...
 
Član
Pa tako nesto sam i mislio, i naravno muzika.Ali volio bih da mi malo date nekih savjeta oko izgleda jer kao sto vidim vi ste momci fkt doktori sto se tice tih stvari. :123:
 
Početnik
Ja bi ga spustio,stavio kakve 13-ke alu ako se mogu naci,4 rupe su i kod njega,jel? Najbolje bi bilo na ovu boju felge sa malo falca i onda falc ispoliras,a krakove u crno ofarbas..Branike u boju auta lakiras,brave zatvoris ili ih lakiras u boju auta, stakla malo zatamnis,krov ofarbaj u crno...blago stopke zatamnis...xenoni u farove...skines one oznake sa njega i ove zmigavce sa strane....meni bi to bila mjera...
 
Član
lijepo auto i neobično,kako sluša motor ja moram uzimati auto gledo sam neki swift vani 2004to
 
Član
Kao i sto sam napisao, slusha prefektno, pa ne znam za tog swifta, ja sam zaljubljenik u japance tak da ti ne mogu biti objektivan.A sto se tice dijelova za japanska auta, hvala Bogu sad se otvorila jedna radnja i ima sve dijelove za SVA ALI BASH SVA japanska auta.
 
Super Moderator
samo polako drug bez pretjerivanja moze se on sredit vazno je da je ocuvan i ispravan prije svega ;)
 
Član
moram priznati dobar,ocuvan.....mi smo se jednom vracali sa rostilja i prevrnuli ga......:lol:,ali zahvalno auto u svakom slucaju.....:cool:
 
Član
Kakve 13kice u zemlju i pofarbati plastike u boju auta:take it from here

edit:izvadi ovu dionu ili sta je iz grilla, malo doradi prednji branika malo na CLEAN look ganjaj(brave ukloniti i slicne stvari)
Ma moze se svako auto srediti (sem fiata MULTIPLE) samo napred
 
Član
HAHAHAHAHHA, ma ne mislim se ja pevrtati, zna li iko koliko bi kostalo da mi naprave karambolku, po mojoj zelji, nista komplikovano, pa ako mi mozete samo reci od koliko do koliko bi me moglo izaci.
 
Top