Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
calibra turbo-žu je napisao(la):
moljcu jel?:lol:

dobar stroj prijatelju..;)

mokiu obavezno:lol:

eo dečki upravo mi sad čovjek iz nizozemske poslo mail da ima jednu dobru i povoljnu supru za mene....kad saznam nešto više i dobijem kake slike javim vam....
 
Član
Auto je stvarno rjetko i cjenim tvoj odabir samo mi nije jasno sto je u osjeku pored staze sto je neizvezes na rejs steta konji da miruju po haubom.razumijem radis za svoj gust al opet???????????;);)
 
Član
sreto je napisao(la):
Auto je stvarno rjetko i cjenim tvoj odabir samo mi nije jasno sto je u osjeku pored staze sto je neizvezes na rejs steta konji da miruju po haubom.razumijem radis za svoj gust al opet???????????;);)

Vozit ću race čim ubacim manualni mjenjač,ovako nema smisla vozit.....
 
Član
HrSupra je napisao(la):
sreto je napisao(la):
Auto je stvarno rjetko i cjenim tvoj odabir samo mi nije jasno sto je u osjeku pored staze sto je neizvezes na rejs steta konji da miruju po haubom.razumijem radis za svoj gust al opet???????????;);)

Vozit ću race čim ubacim manualni mjenjač,ovako nema smisla vozit.....

nemoj tako druze onda ce bit nema smisla dok ne budem imo 500-600 konja pa dok ovo pa dok ono dok ljudi izadju sa kecevima gti i voze sta ima veze a steta je da stoji nas neke i zanima kako supra ide a mozda bi neko volio i odmjeriti snage sa tim autom ili barem usporedit vremena.Samo gas i vozi pa nije jedino auto na race-u sa automatskim mjenjacem bilo ih je jos tako da te briga.
 
Član
sreto je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
sreto je napisao(la):
Auto je stvarno rjetko i cjenim tvoj odabir samo mi nije jasno sto je u osjeku pored staze sto je neizvezes na rejs steta konji da miruju po haubom.razumijem radis za svoj gust al opet???????????;);)

Vozit ću race čim ubacim manualni mjenjač,ovako nema smisla vozit.....

nemoj tako druze onda ce bit nema smisla dok ne budem imo 500-600 konja pa dok ovo pa dok ono dok ljudi izadju sa kecevima gti i voze sta ima veze a steta je da stoji nas neke i zanima kako supra ide a mozda bi neko volio i odmjeriti snage sa tim autom ili barem usporedit vremena.Samo gas i vozi pa nije jedino auto na race-u sa automatskim mjenjacem bilo ih je jos tako da te briga.

ovaj auto da bi dobro išo s automatom mora barem imat 600-700 konja.....jer ovako teško kreće s mjesta.....odmjerit ću se ja s bilo kim ali iz rollinga.....
 
Član
ja na ulici ne priznajem tamo se pokazuje ko je ludji i ko ima veca muda samo semafor priznajem ;)
A ti dinko sklapaj onu munju poceli smo kenjat obojica po forumu a u obojice auto u djelovima:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
calibra turbo-žu je napisao(la):
samnom :icon_smile:

uvijek prijatelju:icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:

nemam muda stat s tobom na crtu:icon_smile:
 
Član
HrSupra je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
samnom :icon_smile:

uvijek prijatelju:icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:

nemam muda stat s tobom na crtu:icon_smile:



E, jbg! Nista od mog plana!:icon_cry: Kako sad da se kurcim da sam nekog uzeo?!:icon_question: Upropasti me, covjece, a taman sam se nadao necemu u zivotu!:lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
calibra turbo-žu je napisao(la):
samnom :icon_smile:

uvijek prijatelju:icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
Evo trkaj se sa mnom:lol::lol::lol::lol::lol: Bice mi cast da izgubim od takvog auta, a ako se zaj*es, pa te poderem, kurcicu se do kraja zivota kako sam odr'o Supru!:lol::lol::lol::lol::lol:

nemam muda stat s tobom na crtu:icon_smile:



E, jbg! Nista od mog plana!:icon_cry: Kako sad da se kurcim da sam nekog uzeo?!:icon_question: Upropasti me, covjece, a taman sam se nadao necemu u zivotu!:lol:



morat ćeš pitat onog što ima turbo od tenka na supri:lol:
 
Top