Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
Amer je napisao(la):
druze imal ikakvih novosti sa suprom kad ce na cestu

Frende, puno sam se istrošio zadnjih mjesec dana, a novo trošenje tek sljedi. Svi krupni dijelovi su kupljeni i sada dolaze sitnice kojih ima milijun. Treba kupit sva nova crijeva i lajtunge koji postoje od haubom, treba prepraviti jednu cijev od IC-a i napravit downpipe i još dosta toga. Ja se nadam da će do očetka ljeta auto biti gotov.
 
Član
HrSupra je napisao(la):
Amer je napisao(la):
druze imal ikakvih novosti sa suprom kad ce na cestu

Frende, puno sam se istrošio zadnjih mjesec dana, a novo trošenje tek sljedi. Svi krupni dijelovi su kupljeni i sada dolaze sitnice kojih ima milijun. Treba kupit sva nova crijeva i lajtunge koji postoje od haubom, treba prepraviti jednu cijev od IC-a i napravit downpipe i još dosta toga. Ja se nadam da će do očetka ljeta auto biti gotov.
prije ljeta ti i netreba :icon_smile: sve ces ti to polahko zavrsiti u to ne sumnjam puno srece u radovima pozz
 
Član
Stiglo je nešto novih dijelova :)

Hladnjak ulja za mjenjač s ventilatorom

fotografija0176.jpg

fotografija0177.jpg


T4 twin scroll ispušna grana

fotografija0182.jpg

fotografija0180.jpg

fotografija0179.jpg


Hvala frendu Dinku što mi je pomogao nabaviti dijelove i što mi je zavario šipku kako bi malo pojačali granu.
 
Član
Sinoc sam u gradu vidio jednu crnu nista posebno spojleri i to ali se cuje fijuuu svaki put kad saltne, koja je pojava taj auto na cest to nije normalno.
Stvarnno si sretan covjek
 
Član
Stigao novi paket dijelova, sada napokon imamo sve što je potrebno da se Supra može počet sklapat. :)

50 mm WG

fotografija0187.jpg


Hladnjak vode

fotografija0186.jpg


Hladnjak ulja za motor

fotografija0191.jpg


Grupnjak jedan :D
fotografija0193.jpg


Hvala Dinku na pomoći.
 
Član
turbomrdeuce je napisao(la):

Dugo me nije bilo na forumu pa ti nisam odgovorio.
Nema ništa posebno, još uvijek se borim sa Suprom, ustvari sa neozbiljnim tunerom....
Šta ima kod tebe? Kako tvoj auto?
 
Top