Supra 2jz-gte

Supra 2jz-gte

Član
Da malo podignem thread iz mrtvih.

Stigao intercooler:icon_smile:

imag0165.jpg

imag0163.jpg


Ispušna grana je na putu, a turbo čeka u županji:icon_smile:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Auuuuu,gdje si ovo na odpadu nasao :D
Jel to Armin bio fin pa donirao koji organ...hehehe

To besplatno vani dijele ;)

Armin me savjetovo šta da kupim i ovim putem mu se zahveljujem ;)
 
Sta je ovo druze,update svakih 3-4 mjeeca ? :icon_rolleyes: Supra k'o supra,san svakog vozaca,vrh. Ova tvoja je perfektna,cuvaj ju . Svu srecu ti zelim u nastavku :cool:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Sta je ovo druze,update svakih 3-4 mjeeca ? :icon_rolleyes: Supra k'o supra,san svakog vozaca,vrh. Ova tvoja je perfektna,cuvaj ju . Svu srecu ti zelim u nastavku :cool:

ja zbog auta neću da zanemarim život i izlaske, a volim dosta i putovat, pa se baš nema novca za češće update-ove.

hvala puno :)
 
hehe posto neces da zanemaris daj ti vamo to meni evo tebi OPC pa putuj :lol: salu na stranu ja bi mater zanemario da imam to sto ti imas , zali boze ove pogane drzave kad niko nije uveo takve Japanske zvjeri pa i da imas novce mozes je samo gledati
 
Član
bez obzira što nema češćih update-ova to ne znači da se ja ne brinem o autu. od kada je auto kod mene stalno je garažiran, a na kiši je bio svega 3-4 puta.
 
haha, hajde pusti te trebe malo pa uradi nesto na supri. Zato treba mu 3-4mjeseca do sljedeceg updatea. Covjek ima obaveze po cjelom balkanu hahaha
 
Član
ArminMkiv je napisao(la):
haha, hajde pusti te trebe malo pa uradi nesto na supri. Zato treba mu 3-4mjeseca do sljedeceg updatea. Covjek ima obaveze po cjelom balkanu hahaha

hahahahahaha pao sam sa stolice kad sam ovo pročitao :lol:

gotovo je s trebama, sad je Supra na redu :lol:
 
Top