Styling show by 69 Team Sarajevo

Styling show by 69 Team Sarajevo

Član
Evo slika :cool:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3936905938837.2151970.1165509108&type=1
valjda mozete vidjet
 
Član
Pu xd
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3936905938837.2151970.1165509108&type=1
ovako valjda moze :123:
 
Član
Kile kralju...skidam kapu na postu...bitno je druzenje...upalit auto iz Doboja zapucat u SA zadnju paru dat na gorivo,,,doc` vidjet Ligu,Armina,Bex-a i Duleta...i tu je mogao bit kraj...ono sto je nekad bilo konkurencije na takmicenjima...vise nema...niko nece da se potrudi malo...najlakse je zakuhat i poklat se...treba se znat druzit ispast fer...ispostovao sam AK 69,jer su ljudi...uvijek se pozdrave lijepa rijec...morao sam uzvratit...na druga takmicenja nisam isao iz principa...jer mi se tako moze :) aj zivi mi i zdravi bili :* Mahir sve

P.S. Da se zahvalim Carboncima na svemu...ispostovali MAXIMALNO...Hvala Vam :)
 
Član
guster je napisao(la):
odmah u startu da NAGLASIM kako se ovo ne odnosi na OMARA vec opcenio
Kad ljudi shvate da nisu bitne pare ili neke druge nagrade vec pehar kao vid necega prestiznog i neceg sto te izdvaja od ostalih onda ce sve imati svoju smisao takmicenja, nekada prije je bio "fazon" da imas sto vise pehara i osvojenih mjesta u dobroj konkurenciji al danas svi gledaju samo korist, daj ti meni lovu jeb. ostalo i idemo dalje...da se razumijemo i prije se dijelio novac al nikad nije bilo primjedbi na kolicinu ili na nagradu, jbg sto dobijes dobijes (mislim pored pehara) al PEHAR je bio GLAVNI;)
Jeste teska situacija za sve u drzavi itd al ko ovo ne voli iz ljubavi i ko nije spreman da izdvoji sto se kaze i zadnju marku nije za njega ovaj vid "sporta"
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana onda sve do Modrice i Zoke pa preko Odzaka i Ivice, Benija, Semira itd sa tog kraja pa do Mostara i Ade, Semira (korado), o ovim mojim domacim iz Sarajeva da ne govorim :cool: e to su bila vremena :cool:

uglavnom da ne idem vise u OFF
SVE CESTITKE NA ORGANIZACIJI, pamet u glavu imate skolu i iduci ide duplo bolji:cool:


Zlatna vremena su bila dok ste vi bili na sceni, danas je sve manje auta, možda i nije manje auta, ali je manje tako kvalitetno odrađenih auta. Da li je to zbog krize u ovoj državi ili nekih drugih razloga, ne znam. Današnja manifestacija je bila veoma dobro odrađena, za prvi put veoma dobro, naravno sljedeći put dosta bolje. :icon_smile:
 
Član
svaka cast momcima iz tima 69 na organizovanju eventa iz prve ruke znam koliko to je to tesko na danasnjem vaktu, i da je vise ovakvih desavanja pa i lose odradjenih bilo bi i vise ljudi u ovom "sportu" ovo za pare necu ni da komentarisem, valjda svako sredjuje auto zbog sebe a pehar mu dodje kao potvrda da je dobar u tom sto radi... bar moje vidjenje stvari, jos jednom svaka cast i nadam se da ce bit jos koji event u skorije vrijeme :)
 
Član
JD. je napisao(la):
super je bilo, prostor je idealan za ovu vrstu skupova jer nema divljanja po parkingu izmedju auta kao inace...

sto se tice organizacije ja nemam nikakvih primjedbi, svaka cast ekipi na trudu, i nadam se da cete opet uskoro praviti drugo okupljanje!

Hvala JD :)
Organizovati ovako nešto nije nimalo lagan posao, par momaka iz kluba su ginuli od posla zadnjih mjesec dana i opet je bilo nedostataka i propusta. Škola za ubuduće. Meni je bitno da je ostatak takmičara i posjetilaca zadovoljan, ali nikad ne možeš svima udovoljiti. POZDRAV
 
Član
Svaka cast na organizaciji super je bilo, propusta ce uvijek biti ko dolazi na ovakve evente radi druzenja i zezancije nikad ih i ne primjeti, a ove ostale necu ni komentarisati apsolutno nema potrebe.

Cestitke momci! ;)
 
Član
guster je napisao(la):
odmah u startu da NAGLASIM kako se ovo ne odnosi na OMARA vec opcenio
Kad ljudi shvate da nisu bitne pare ili neke druge nagrade vec pehar kao vid necega prestiznog i neceg sto te izdvaja od ostalih onda ce sve imati svoju smisao takmicenja, nekada prije je bio "fazon" da imas sto vise pehara i osvojenih mjesta u dobroj konkurenciji al danas svi gledaju samo korist, daj ti meni lovu jeb. ostalo i idemo dalje...da se razumijemo i prije se dijelio novac al nikad nije bilo primjedbi na kolicinu ili na nagradu, jbg sto dobijes dobijes (mislim pored pehara) al PEHAR je bio GLAVNI;)
Jeste teska situacija za sve u drzavi itd al ko ovo ne voli iz ljubavi i ko nije spreman da izdvoji sto se kaze i zadnju marku nije za njega ovaj vid "sporta"
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana onda sve do Modrice i Zoke pa preko Odzaka i Ivice, Benija, Semira itd sa tog kraja pa do Mostara i Ade, Semira (korado), o ovim mojim domacim iz Sarajeva da ne govorim :cool: e to su bila vremena :cool:

uglavnom da ne idem vise u OFF
SVE CESTITKE NA ORGANIZACIJI, pamet u glavu imate skolu i iduci ide duplo bolji:cool:

BRAVO NA OVO ;)

imal gdje rezultata sa dB i stayla za ove koji nisu bili prisutni
 
Legend
CESTITKE POBJEDNICIMA!

Svim takmicarima hvala na ucescu... da do godine bude i bolje i vise svega... :cool:

CESTITKE ORGANIZATORU!

Hvala na saradnji i ukazanom povijerenju... ;)

... AMK CARBON ...

dBDRAG Winners

Mini
1, 139,5 Omar Mehovic 139,4 139,4 139,4 139,5
2, 137,6 Kenan Kucuk 137,4 137,4 137,6
3, 129,2 Sandro Grcevic 129,2 129,2

Street A
1, 148,7 Mahir Keskinovic 147,9 147,9 147,9 148,7
2, 137,9 Avdo Ristemi 137,9 137,9 137,9

Street B
1, 137,4 Elvir Guso 137,4 137,4 137,4 137,4

Street C
1, 138,1 Dino Jahic 138,1 138,1 138,1 138,1

Open

1, 141,5 Semir Sacic 141,5 141,5 141,5 141,5


Top Ten Competitors


1, 148,7 Mahir Keskinovic
2, 141,5 Semir Sacic
3, 139,5 Omar Mehovic
4, 138,1 Dino Jahic
5, 137,9 Avdo Ristemi
6, 137,6 Kenan Kucuk
7, 137,4 Elvir Guso
8, 129,2 Sandro Grcevic
 
Član
guster je napisao(la):
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana

jebo tebe ludi ljuboje!jesi cuo!? :icon_smile:
salu na stranu,ali mi tjuneri (da nas tako nazovem)hocemo neki nivo,hocemo mi nesto...
pa ne trebamo mi nista izmisljati,samo treba otici malo na motorijadu ili ti moto susret...
pa tu bude preko 500 motora sto neki bandit,GT,race,crosser,maxi scooter....
nema strogog biranja ko je bolji,ko je ljepsi,vec se samo redaju ko sardine na parkingu pa naglabaju po citav dan...:D
 
Član
ljuboje je napisao(la):
guster je napisao(la):
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana

jebo tebe ludi ljuboje!jesi cuo!? :icon_smile:
salu na stranu,ali mi tjuneri (da nas tako nazovem)hocemo neki nivo,hocemo mi nesto...
pa ne trebamo mi nista izmisljati,samo treba otici malo na motorijadu ili ti moto susret...
pa tu bude preko 500 motora sto neki bandit,GT,race,crosser,maxi scooter....
nema strogog biranja ko je bolji,ko je ljepsi,vec se samo redaju ko sardine na parkingu pa naglabaju po citav dan...:D

Tesko da cemo mi docekati tako nesto sa autima u nasoj drzavi. :icon_mad:
 
Top