Styling show by 69 Team Sarajevo

Styling show by 69 Team Sarajevo

Član


Uploaded with ImageShack.us

ULAZ za posjetioce će koštati 2 km!

Uplate za takmičenje u Stylu i DB-u će biti 25 km i taj novac će iči u nagradni fond za najbolje na takmičenju!

STYLING KLASE:

MINI - I, II, III
MIDI - I, II, III
MAXI - I, II, III
German style - I, II, III
Best clean look - I
Best rat-look - I
Best enterijer - I
Best prezentation - I
Longest yard - I
Lowest on competition - I
Best newcomer - I
Nagrada publike - I
UKUPNI POBJEDNIK - I


PRAVILA za dB NATJECANJE

Klasa Mini. auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Aero portovi i SPL kutije ćao, izričito muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen)... Natjecatelji mogu puštati frekfenciju ili muziku po želji...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Klasa Max. Sve je dozvoljeno, zidovi, podovi, plafoni, avioni...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, do 2000 RPM
Takmičari smiju biti u vozilima i izvan vozila...
U A,B,C Klasama kutije moraju biti u gepeku i ne smiju prelaziti donju liniju zadnjih stakala...
Ograničenja na frekfencije nema...

Svi ste dobrodošli...
 
Član
Moga bi i ja svratit. Da ce bit dobre ekipe to znam al Dajte još koju informaciju hoce li bit ćevapa, pive, hlada, sexi car wash-a i svega ostaloga šta spada pod jedan dobar event. Tko će radit db? Do koliko sati su prijave.
U slučaju da dolazi Koki+ moram pitati da li se dobivaju pehari i za drugo mjesto u db? Hehehehe
 
Član
Evo detalja... :)

ULAZ za posjetioce će koštati 2 km!

Uplate za takmičenje u Stylu i DB-u će biti 25 km i taj novac će iči u nagradni fond za najbolje na takmičenju!

STYLING KLASE:

MINI - I, II, III
MIDI - I, II, III
MAXI - I, II, III
German style - I, II, III
Best clean look - I
Best rat-look - I
Best enterijer - I
Best prezentation - I
Longest yard - I
Lowest on competition - I
Best newcomer - I
Nagrada publike - I
UKUPNI POBJEDNIK - I


PRAVILA za dB NATJECANJE

Klasa Mini. auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Aero portovi i SPL kutije ćao, izričito muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen)... Natjecatelji mogu puštati frekfenciju ili muziku po želji...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Klasa Max. Sve je dozvoljeno, zidovi, podovi, plafoni, avioni...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, do 2000 RPM
Takmičari smiju biti u vozilima i izvan vozila...
U A,B,C Klasama kutije moraju biti u gepeku i ne smiju prelaziti donju liniju zadnjih stakala...
Ograničenja na frekfencije nema...

Pehari i za DB takmičare uz novčane nagrade za najbolje, a mjerenje će raditi dobro poznata ekipa iz AK CARBONA, tj. Bekir i Liga.
Svi ste dobrodošli...
 
Član
tuning.st je napisao(la):
Moga bi i ja svratit. Da ce bit dobre ekipe to znam al Dajte još koju informaciju hoce li bit ćevapa, pive, hlada, sexi car wash-a i svega ostaloga šta spada pod jedan dobar event. Tko će radit db? Do koliko sati su prijave.
U slučaju da dolazi Koki+ moram pitati da li se dobivaju pehari i za drugo mjesto u db? Hehehehe

:lol::lol: sad navali , nema me vise ovu sezonu
 
Legend
hvala sto ste me zvali ,ali eto na zalost ovaj datum odavno rezervisan za odmor :icon_cry:
neka vam krene sa srecom i aBd sljedeci put se vidimo
 
Top