Styling show by 69 Team Sarajevo

Styling show by 69 Team Sarajevo

IGY

Član
Ja bi da cestitam na organizaciji samog show-a, ovo sto pojedinci pisu kako ne valja, to je do njih i njihovih stavova, jer u Bosni raja trazi dlaku u jajetu, bolje je gledati i traziti nesto negativno i ocrniti nesto, nego nesto pohvaliti da ljudi koji su se upustili u ovo imaju podrsku za dalji rad.....
Nisam takmicar vec duze vrijeme, ali sam dosao, natekao pod upalom vilice, ali sam opet dosao na par sati i dao koliko toliko podrske da se bar nesto odrzi u zivotu, u gradu i drzavi gdje SR scena propada rijetki su oni koji se usude u ovako nesto, veliki su izdaci a o riziku da i ne pricam.....

Stoga jos jednom iskrene cestitke AK 69 na organizaciji, i da pohvalim detalj koji mi se svidio na ocijenivanju iz stayla, a to je da je bila "bina" za auta, gdje su se predstavljali kako takmicari tako i njihova auta....

Fotke nekad veceras ;)
 

JD.

Član
VwLove je napisao(la):
Pu xd
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3936905938837.2151970.1165509108&type=1
ovako valjda moze :123:

stavi postavke privatnosti na PUBLIC za taj album pa cemo vidjeti ;)
 
Član
extra je bilo..samo da je bila jos koja hostesa,,ove sto su bile su izabrane al ono bas su po mom ukusu:icon_smile::icon_smile::lol:
 

IGY

Član
Evo i od mene skromni doprinos fotografija, sad sa linkom na fb
sutra i sa fotkama ovde u posebnoj temi, jer trenutno se uploaduje


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151126677764303.459194.845619302&type=3
 
Član
guster je napisao(la):
odmah u startu da NAGLASIM kako se ovo ne odnosi na OMARA vec opcenio
Kad ljudi shvate da nisu bitne pare ili neke druge nagrade vec pehar kao vid necega prestiznog i neceg sto te izdvaja od ostalih onda ce sve imati svoju smisao takmicenja, nekada prije je bio "fazon" da imas sto vise pehara i osvojenih mjesta u dobroj konkurenciji al danas svi gledaju samo korist, daj ti meni lovu jeb. ostalo i idemo dalje...da se razumijemo i prije se dijelio novac al nikad nije bilo primjedbi na kolicinu ili na nagradu, jbg sto dobijes dobijes (mislim pored pehara) al PEHAR je bio GLAVNI;)
Jeste teska situacija za sve u drzavi itd al ko ovo ne voli iz ljubavi i ko nije spreman da izdvoji sto se kaze i zadnju marku nije za njega ovaj vid "sporta"
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana onda sve do Modrice i Zoke pa preko Odzaka i Ivice, Benija, Semira itd sa tog kraja pa do Mostara i Ade, Semira (korado), o ovim mojim domacim iz Sarajeva da ne govorim :cool: e to su bila vremena :cool:

uglavnom da ne idem vise u OFF
SVE CESTITKE NA ORGANIZACIJI, pamet u glavu imate skolu i iduci ide duplo bolji:cool:

prvi konkretan post i slazem se sa svakom rijeci recenom ovdje.

Odlazak na bilo koji od evanta bio je prvenstveno zbog te atmosfere putovanja do odredista, druzenja sa prijateljima koje slabije vidjamo ili se vidjamo samo po evantima, ta euforija oko takmicenja i iscekivanja pocetka istih i na kraju proglasenja pobjednika. nekada sam i sam bio takmicar i mogu reci da mi je bio drazi taj pehar nego novac ali slagao bi kad bi rekao da mi nije drago kada ga dobijem ili je uvijek on bio u drugom planu.
Kao clan AMK Carbon i kao takmicar i poslije kao sudija na dB mogao sam primjetiti da se dosta ljudi razlikuju, nekima taj pehar ne predstavlja toliku vaznost dok drugi to vide kao trofej sto ustvari i jeste jer se valjda za to i borimo.

evo malo slika cisto onako da se zna da je drustvo i druzenje mozda cak i bitnije od svega.

NHF nisam mislio ni na koga poimenicno nego onako uopsteno govorim

okaaf.jpg

2ekhf6d.jpg

2z9hb1h.jpg
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
guster je napisao(la):
odmah u startu da NAGLASIM kako se ovo ne odnosi na OMARA vec opcenio
Kad ljudi shvate da nisu bitne pare ili neke druge nagrade vec pehar kao vid necega prestiznog i neceg sto te izdvaja od ostalih onda ce sve imati svoju smisao takmicenja, nekada prije je bio "fazon" da imas sto vise pehara i osvojenih mjesta u dobroj konkurenciji al danas svi gledaju samo korist, daj ti meni lovu jeb. ostalo i idemo dalje...da se razumijemo i prije se dijelio novac al nikad nije bilo primjedbi na kolicinu ili na nagradu, jbg sto dobijes dobijes (mislim pored pehara) al PEHAR je bio GLAVNI;)
Jeste teska situacija za sve u drzavi itd al ko ovo ne voli iz ljubavi i ko nije spreman da izdvoji sto se kaze i zadnju marku nije za njega ovaj vid "sporta"
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana onda sve do Modrice i Zoke pa preko Odzaka i Ivice, Benija, Semira itd sa tog kraja pa do Mostara i Ade, Semira (korado), o ovim mojim domacim iz Sarajeva da ne govorim :cool: e to su bila vremena :cool:

uglavnom da ne idem vise u OFF
SVE CESTITKE NA ORGANIZACIJI, pamet u glavu imate skolu i iduci ide duplo bolji:cool:

prvi konkretan post i slazem se sa svakom rijeci recenom ovdje.

Odlazak na bilo koji od evanta bio je prvenstveno zbog te atmosfere putovanja do odredista, druzenja sa prijateljima koje slabije vidjamo ili se vidjamo samo po evantima, ta euforija oko takmicenja i iscekivanja pocetka istih i na kraju proglasenja pobjednika. nekada sam i sam bio takmicar i mogu reci da mi je bio drazi taj pehar nego novac ali slagao bi kad bi rekao da mi nije drago kada ga dobijem ili je uvijek on bio u drugom planu.
Kao clan AMK Carbon i kao takmicar i poslije kao sudija na dB mogao sam primjetiti da se dosta ljudi razlikuju, nekima taj pehar ne predstavlja toliku vaznost dok drugi to vide kao trofej sto ustvari i jeste jer se valjda za to i borimo.

evo malo slika cisto onako da se zna da je drustvo i druzenje mozda cak i bitnije od svega.

NHF nisam mislio ni na koga poimenicno nego onako uopsteno govorim

okaaf.jpg

2ekhf6d.jpg

2z9hb1h.jpg

Ja samo ne razumjem sad ovo seniorsko prelivanje teme iz supljeg u prazno , ko kaze da nama pehar sad nije najvazniji , ja licno posjedujem citava dva i stoje ustakljeni i vazni su mi jako , isto je tako i s Omarom i sa petim i desetim. Jednako kao pehar i mi se dobro osjecamo kad vidimo sve te ljude s kojima djelimo misljenje i nacin zivota. Shvatite covjeku zasmetalo sto su ljudi napisali da ce kotizacije ici u nagradni fond. I kad tamo nista , izvinite moglo se napisati da nema nagradnog fonda i mirna Bosna. I isto mi ful smeta sto sad se udara ljudima na Organizaciju eventa , taj event je bio odlican , znaci sve super ali su tu napravili lapsus , bit ce bolje iduci put i gotovo.
 

IGY

Član
Kad smo kod pehara, ja imam 38 komada, ukljucujuci i medalje i priznanja
I sad kad sam selio mi je toliko smetalo, ali sam najvise vremena ostavio na njima, svaki upakovao obrisao i gledao i prisjecao se kako je bilo kad se on osvojio, a pare i nagrade koje su bile su ko zna gdje....
Stoga pehar ostaje da pokazemo dijeci gdje smo bili i sta smo radili, pustite pare i nagrade

Toliko od mene sto se tice tih nagrada i pehara i para, pare su najvece zlo na svijetu i sluze............
 
Legend
Iceman je napisao(la):
http://www.muskiportal.com/jos-jedan-super-sexy-car-wash-u-sarajevu-jovana-jovana-foto/

uh uh :icon_twisted:


trpajte jos fotki auta , izgleda da se pored ovih ljepotica nikom auta nije ni dalo slikati :cool:
 
Član
aksham je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
guster je napisao(la):
odmah u startu da NAGLASIM kako se ovo ne odnosi na OMARA vec opcenio
Kad ljudi shvate da nisu bitne pare ili neke druge nagrade vec pehar kao vid necega prestiznog i neceg sto te izdvaja od ostalih onda ce sve imati svoju smisao takmicenja, nekada prije je bio "fazon" da imas sto vise pehara i osvojenih mjesta u dobroj konkurenciji al danas svi gledaju samo korist, daj ti meni lovu jeb. ostalo i idemo dalje...da se razumijemo i prije se dijelio novac al nikad nije bilo primjedbi na kolicinu ili na nagradu, jbg sto dobijes dobijes (mislim pored pehara) al PEHAR je bio GLAVNI;)
Jeste teska situacija za sve u drzavi itd al ko ovo ne voli iz ljubavi i ko nije spreman da izdvoji sto se kaze i zadnju marku nije za njega ovaj vid "sporta"
Takmicio sam se godinama i NIKAD nisam dobio novac i NIKAD mi nije bilo zao zbog toga naprotiv uvijek mi je bilo drago vidjet neke ljude i popit koju i bacit suplju sa, pocev od Trize,Ervixa, Piketa i ostalih iz Tz pa preko ludog(pozitivno) Ljuboje i njegovog kecmana onda sve do Modrice i Zoke pa preko Odzaka i Ivice, Benija, Semira itd sa tog kraja pa do Mostara i Ade, Semira (korado), o ovim mojim domacim iz Sarajeva da ne govorim :cool: e to su bila vremena :cool:

uglavnom da ne idem vise u OFF
SVE CESTITKE NA ORGANIZACIJI, pamet u glavu imate skolu i iduci ide duplo bolji:cool:

prvi konkretan post i slazem se sa svakom rijeci recenom ovdje.

Odlazak na bilo koji od evanta bio je prvenstveno zbog te atmosfere putovanja do odredista, druzenja sa prijateljima koje slabije vidjamo ili se vidjamo samo po evantima, ta euforija oko takmicenja i iscekivanja pocetka istih i na kraju proglasenja pobjednika. nekada sam i sam bio takmicar i mogu reci da mi je bio drazi taj pehar nego novac ali slagao bi kad bi rekao da mi nije drago kada ga dobijem ili je uvijek on bio u drugom planu.
Kao clan AMK Carbon i kao takmicar i poslije kao sudija na dB mogao sam primjetiti da se dosta ljudi razlikuju, nekima taj pehar ne predstavlja toliku vaznost dok drugi to vide kao trofej sto ustvari i jeste jer se valjda za to i borimo.

evo malo slika cisto onako da se zna da je drustvo i druzenje mozda cak i bitnije od svega.

NHF nisam mislio ni na koga poimenicno nego onako uopsteno govorim

Ja samo ne razumjem sad ovo seniorsko prelivanje teme iz supljeg u prazno , ko kaze da nama pehar sad nije najvazniji , ja licno posjedujem citava dva i stoje ustakljeni i vazni su mi jako , isto je tako i s Omarom i sa petim i desetim. Jednako kao pehar i mi se dobro osjecamo kad vidimo sve te ljude s kojima djelimo misljenje i nacin zivota. Shvatite covjeku zasmetalo sto su ljudi napisali da ce kotizacije ici u nagradni fond. I kad tamo nista , izvinite moglo se napisati da nema nagradnog fonda i mirna Bosna. I isto mi ful smeta sto sad se udara ljudima na Organizaciju eventa , taj event je bio odlican , znaci sve super ali su tu napravili lapsus , bit ce bolje iduci put i gotovo.

braca ne mislim na vas procitaj ovo boldovano.
 
Član
Ne mislim ja ni na koga vec je sva prica od toga pocela , tako da se zna da ne bude kako smo mi nive generacije drukcije od seniora :)
 
Član
Ljudovi, evo malo slika i od mene: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151011987000213.419405.678050212&type=1
 
Top