Styling show by 69 Team Sarajevo

Styling show by 69 Team Sarajevo

Član
I ja dolazim,vidjecu mozda dodjem sa drustvom u duji zelenoj ili bmw-u kocki plavoj iz Breze su oba
A ako oni otkazu onda dolazim sa Centrotransom :lol: pa sa trolom gore do Ilidze ;)
 
Član
koki+ je napisao(la):
tuning.st je napisao(la):
Moga bi i ja svratit. Da ce bit dobre ekipe to znam al Dajte još koju informaciju hoce li bit ćevapa, pive, hlada, sexi car wash-a i svega ostaloga šta spada pod jedan dobar event. Tko će radit db? Do koliko sati su prijave.
U slučaju da dolazi Koki+ moram pitati da li se dobivaju pehari i za drugo mjesto u db? Hehehehe

:lol::lol: sad navali , nema me vise ovu sezonu

aaaaaaa nije to to! Šta ću sad sam bit u svojoj klas, di je tu zabavai!? A ja stavia novi Exide!:icon_biggrin:

arminnn je napisao(la):
Hoce li neko iz HR dolazit da mi ponese nesto???

Možda ja ali nisam još siguran. Pošalji mi u PP šta ti treba ako nije veliko i ilegalno.

JD. je napisao(la):
do kad su prijave i kad je proglasenje ?

vidimo se ;)

I mene ovo zanima! I hoće li biti ćevapa, pića, hostesa... bazen kao u zenici...:lol:
 
Član
VwLove je napisao(la):
I ja dolazim,vidjecu mozda dodjem sa drustvom u duji zelenoj ili bmw-u kocki plavoj iz Breze su oba
A ako oni otkazu onda dolazim sa Centrotransom :lol: pa sa trolom gore do Ilidze ;)

ti namjeravas trolom, i "gore" do ilidze? nema sanse.
 
Član
tuning.st je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
tuning.st je napisao(la):
Moga bi i ja svratit. Da ce bit dobre ekipe to znam al Dajte još koju informaciju hoce li bit ćevapa, pive, hlada, sexi car wash-a i svega ostaloga šta spada pod jedan dobar event. Tko će radit db? Do koliko sati su prijave.
U slučaju da dolazi Koki+ moram pitati da li se dobivaju pehari i za drugo mjesto u db? Hehehehe

:lol::lol: sad navali , nema me vise ovu sezonu

aaaaaaa nije to to! Šta ću sad sam bit u svojoj klas, di je tu zabavai!? A ja stavia novi Exide!:icon_biggrin:

arminnn je napisao(la):
Hoce li neko iz HR dolazit da mi ponese nesto???

Možda ja ali nisam još siguran. Pošalji mi u PP šta ti treba ako nije veliko i ilegalno.

JD. je napisao(la):
do kad su prijave i kad je proglasenje ?

vidimo se ;)

I mene ovo zanima! I hoće li biti ćevapa, pića, hostesa... bazen kao u zenici...:lol:




Biće naravno, nema da fali :)

enesss je napisao(la):
hvala sto ste me zvali ,ali eto na zalost ovaj datum odavno rezervisan za odmor :icon_cry:
neka vam krene sa srecom i aBd sljedeci put se vidimo

Hvala Enese i naravno sljedeći put računaj pod obavezno dolazak :D

JD. je napisao(la):
do kad su prijave i kad je proglasenje ?

vidimo se ;)

Prijave su do 12h a proglašenje će biti u 17h. pozz
 
Član
Moze li mi netko objasniti malo bolje di ce se to tocno odrzati da mi je lakse naci i ima li u blizini praona!? Moze li i neki broj mob od nekog od organizatora ako budemo kasnili da se javim. Hvala
 
Član
predpostavljam da dolazis iz Splita, i da znas kako doci do Sarajeva. Na ulazu u Sarajevo, iz pravca hercegovine ima ono malo ceste predvidjene za kretanje motornih vozila. Na kraju te ceste imas mogucnost da ides pravo, prema centru grada ili da skrenes desno prema centru ilidze. Ti skreni desno. Nakon nekih 200 m docekat ce te semafor, na kojem skreces lijevo i ulazis u mali kruzni tok. na kruznom toku imas jos jedan semafor, i skreni desno odmah nakon semafora. idi pravo nekoliko stotina metara. vidjet ces sa desne strane bazene termalne rivijere, u zelenilu, odmah nakon grand trznog centra. eto, valjda ces skontati :)
 
Član
-adnan- je napisao(la):
predpostavljam da dolazis iz Splita, i da znas kako doci do Sarajeva. Na ulazu u Sarajevo, iz pravca hercegovine ima ono malo ceste predvidjene za kretanje motornih vozila. Na kraju te ceste imas mogucnost da ides pravo, prema centru grada ili da skrenes desno prema centru ilidze. Ti skreni desno. Nakon nekih 200 m docekat ce te semafor, na kojem skreces lijevo i ulazis u mali kruzni tok. na kruznom toku imas jos jedan semafor, i skreni desno odmah nakon semafora. idi pravo nekoliko stotina metara. vidjet ces sa desne strane bazene termalne rivijere, u zelenilu, odmah nakon grand trznog centra. eto, valjda ces skontati :)


HVALA!!! :)
 
e ovako zavrsio se i ovaj show, htio bi da zamolim za par objasnjenja od organizatora ako je moguce, pa redom, znaci napisali ste citiram sa eventa "Uplate za takmičenje u Stylu i DB-u će biti 25 km i taj novac će iči u nagradni fond za najbolje na takmičenju!" pa bi zelio da mi objasnite iz kojeg razloga niko na DB takmicenju od prvih mjesta nije dobio nikakvu novcanu nagradu?!
dalje htio bi da dam jedno svoje misljenje i osvrt na danasnji event ok pisalo je 2 KM ulaz na show za POSJETIOCE postujem al se moglo napravit da s takmicarem barem jedna osoba ne placa mislim ako ste pravili show za raju...
zasto je pisalo da event-takmicenje pocinje u 12 kad je pocelo tek u 3 4? nije se nimalo zanimljivo bilo cvarit na suncu bez ikakvog sadrzaja, s tim hocu da se osvrnem i da parafraziram jos nesto...bazen kupanje, gledajuci event mislio sam da ce to biti nesto organizovao od kluba medjutim to je bio samo jos jedan dan na termama koji se placao normalno punom cijenom... hvala na citanju poz
 
Član
heheh u zenici sva prva mjesa na dB su dobil novac sem mene. neko ga pokupio sebi :icon_mad:
 
senci je napisao(la):
heheh u zenici sva prva mjesa na dB su dobil novac sem mene. neko ga pokupio sebi :icon_mad:
prijatelju kod nas je (Venom tuning styling show) sve bilo transparentno svako pvo mjesto je dobilo 100 KM cak i vise nego sto se dobije formulom za izracunavanje nagrada...jbg eventi se rade za raju, ja zelim samo objasnjenje...
 
Član
Sta reci, meni je dosta zanimljivo bilo, iznenadili su me pojedini detalji, mada je falilo malo programa u medjuvremenu, Ak Burnout je stigao kuci zadovoljan, nadamo se ubuduce da ce biti jos kvalitetniji i bolji eventi, ovo sto je Omar napisao svatite kao dobronamjerni komentar da dalje napradujete :cool:
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
e ovako zavrsio se i ovaj show, htio bi da zamolim za par objasnjenja od organizatora ako je moguce, pa redom, znaci napisali ste citiram sa eventa "Uplate za takmičenje u Stylu i DB-u će biti 25 km i taj novac će iči u nagradni fond za najbolje na takmičenju!" pa bi zelio da mi objasnite iz kojeg razloga niko na DB takmicenju od prvih mjesta nije dobio nikakvu novcanu nagradu?!
dalje htio bi da dam jedno svoje misljenje i osvrt na danasnji event ok pisalo je 2 KM ulaz na show za POSJETIOCE postujem al se moglo napravit da s takmicarem barem jedna osoba ne placa mislim ako ste pravili show za raju...
zasto je pisalo da event-takmicenje pocinje u 12 kad je pocelo tek u 3 4? nije se nimalo zanimljivo bilo cvarit na suncu bez ikakvog sadrzaja, s tim hocu da se osvrnem i da parafraziram jos nesto...bazen kupanje, gledajuci event mislio sam da ce to biti nesto organizovao od kluba medjutim to je bio samo jos jedan dan na termama koji se placao normalno punom cijenom... hvala na citanju poz

Novčane nagrade su dobili najbolji na stylingu, a zbog lošeg odziva takmičara nismo bili u mogućnosti dati svima novčane nagrade zbog troškova organizacije.
Drugo, pravili smo takmičenja za raju i svi su zadovoljni, a nebi bilo ok da neko plati ulaz a neko ne. I mislim smješan si što praviš frku zbog 2KM, ali džaba uvijek ima tih takvih...

Ocjenjivanje na stylu je počelo u 13h, najavli smo da se ocjenjivanje pomjera zbog kašnjenja nekih takmičara. Nakon sat vremena uslijedila je pauza u kojoj se održao SEXY CAR WASH i takmičenje za publiku (držanje felge) u kojem je pobjednik dobio dvije ulaznice na bazen. Nakon toga se nastavilo ocjenjivanje do posljednjeg takmičara. U pauzi u kojoj su se sabirali bodovi i pisale zahvalnice se održao još jedan SEXY CAR WASH, a čitav dan je svirao DJ.

Obezbjedili smo i šator od 10 metara i šlep prikolicu gdje se mogao naći hlad.

ZNAČI OMARE, ti si htio da ne platiš ulaz, da dobiješ novčanu nagradu, da ti platimo kupanje na bazenu i da ne potrošiš 2km kako bi kupio sok i sjeo pod šator u hladovinu. HA HA HA super si

sandy_mo je napisao(la):
Sta reci, meni je dosta zanimljivo bilo, iznenadili su me pojedini detalji, mada je falilo malo programa u medjuvremenu, Ak Burnout je stigao kuci zadovoljan, nadamo se ubuduce da ce biti jos kvalitetniji i bolji eventi, ovo sto je Omar napisao svatite kao dobronamjerni komentar da dalje napradujete :cool:

Uvijek može bolje, al pošto je prvi event u našoj organizaciji mislim da je bilo ok i da će sljedeći biti bolji i popunjeniji :) Hvala mostarcima što su podržali, vidimo se 15tog i šteta zbog parking površine što se nisu mogle gume paliti

POZDRAV i vidimo se uskoro ;)
 
Top