„Styling show by 69 Team No.2”

„Styling show by 69 Team No.2”

German style, ja mislim da je tu ostecen jedan takmicar nebi sad da navodim,
ugl kao i na svakoj utakmici domacin je imao sudije na svojoj strani
 
Ja se jos ibretim onom kamioncicu za hranu , kad mi rece 5 km cevapi , ja pitam jel to 5 komada kaze NE 10 , pozitivno sam se inzenadio jer inace hrana bude zara
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ja se jos ibretim onom kamioncicu za hranu , kad mi rece 5 km cevapi , ja pitam jel to 5 komada kaze NE 10 , pozitivno sam se inzenadio jer inace hrana bude zara

Drago mi je brate sto ti se svidjelo i sto nemas primjedbi. Svakom pokusavamo ugoditi ali nasem narodu je to zaista tesko uraditi jer uvijek nadju zamjerku al eto jbg. Znali smo da ce se uvijek naci neko ko prigovara ali sta cemo. :icon_smile:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
German style, ja mislim da je tu ostecen jedan takmicar nebi sad da navodim,
ugl kao i na svakoj utakmici domacin je imao sudije na svojoj strani

Reci mi koje je auto pa ti posaljem bodove sudija. Ako neces javno mozes i privatno. A to da su sudije bile na strani organizatora NEGIRAM jer zaista nije tako. A vjerujem da ce ti se Liga i Ljuboje koji su clanovi ovog foruma javiti i potvrditi da nije tako.
 
Član
Mislim da ste mogli staviti par znakova kako doći do TS-a, pa makar na kružnom toku, jer sam pito policajca gdje su terme, on me uputio na put koji vodi ispod termi i tako sam otišo do nekog naselja mislim da je Vlasenica. Kasnije se vratim na kružni, ugledam neku sređenu duju i za njom sam se vozio poprilično, na kraju dođem liku pred radionicu, zijanio sam sigurno 45min u vozanju :lol: Hvala bogu pa mi je on objasnio gdje se to nalazi i u konačnici sam našo...
 
Član
Par komada od mene
P1010003.jpg
P1010005.jpg
P1010006.jpg
P1010034.jpg
P1010033.jpg
P1010042.jpg
P1010045.jpg
P1010038.jpg
P1010063.jpg
P1010065.jpg
P1010076.jpg


;)
 
Član
Bio takmicio se ponovo uz probleme , nakon nerviranja i poslije dB-a sam tek progovorio sam rajom takodjer uopznao par momaka, ugl event je bio na zavidnom nivou tako da sve cestitke od mene ;);)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Bio takmicio se ponovo uz probleme , nakon nerviranja i poslije dB-a sam tek progovorio sam rajom takodjer uopznao par momaka, ugl event je bio na zavidnom nivou tako da sve cestitke od mene ;);)

Hvala brate. Trudimo se i trudit cemo se nasu scenu ponovo dignemo na noge kakva je nekad bila. Uvijek je bilo ljudi koji su pljuvali i uvijek ce ih i biti. Tako kome se ove godine nije svidjelo naredne ne moraju ni dolaziti :icon_smile:
 
Legend
vidim da je bilo predobrih auta , bas mi je drago da se i kod nas ide na neki veci nivo , svaka cast momci , nadam se da cu jednom uspjeti doci da se druzimo
 
BHT Ovisnik
bilo je odlicno,nema sta:cool: samo one hosteze zaista nisu zasluzile placu:D ne patim za tim,ne trebaju se skidati i sl. al mogle su barem malo osmijeha nabaciti biti veselije i zivlje barem oko slikanja s vozilima :icon_biggrin:
 
Član
Jasmin001 je napisao(la):
Drago mi je brate sto ti se svidjelo i sto nemas primjedbi. Svakom pokusavamo ugoditi ali nasem narodu je to zaista tesko uraditi jer uvijek nadju zamjerku al eto jbg. Znali smo da ce se uvijek naci neko ko prigovara ali sta cemo. :icon_smile:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
German style, ja mislim da je tu ostecen jedan takmicar nebi sad da navodim,
ugl kao i na svakoj utakmici domacin je imao sudije na svojoj strani

Reci mi koje je auto pa ti posaljem bodove sudija. Ako neces javno mozes i privatno. A to da su sudije bile na strani organizatora NEGIRAM jer zaista nije tako. A vjerujem da ce ti se Liga i Ljuboje koji su clanovi ovog foruma javiti i potvrditi da nije tako.



bas bih volio znati koje to bio ostecen...
daj molim te,ali napisi ovde javno
 
Član
da malo bolje citate pravilnike,(a ne samo "preletite") znali bi ste sta da pisete po forumu ;);););)


r) Takmičar koji je nekim razlogom nezadovoljan ocjenjivanjem, plasmanom na takmičenju ili smatra da je na bilo koji način oštećen, ima pravo žalbe koju usmeno podnosi direktoru manifestacije a pismenim putem na adresu organizatora najkasnije 7 dana nakon manifestacije.
Organizator je obavezan javno objaviti obrazloženje na službenoj stranici, forumima ili na narednom eventu takmičenja.


Zive gluposti se pisu :icon_question:

Ovdje mozete preuzet kompletan pravilnik:

http://www.facebook.com/notes/ze-tuning/pravilnik-odr%C5%BEavanja-takmi%C4%8Denja-sezona-2013-protuning-fest2013/652710918090327
 
Član
Unique_ze je napisao(la):
da malo bolje citate pravilnike,(a ne samo "preletite") znali bi ste sta da pisete po forumu ;);););)


r) Takmičar koji je nekim razlogom nezadovoljan ocjenjivanjem, plasmanom na takmičenju ili smatra da je na bilo koji način oštećen, ima pravo žalbe koju usmeno podnosi direktoru manifestacije a pismenim putem na adresu organizatora najkasnije 7 dana nakon manifestacije.
Organizator je obavezan javno objaviti obrazloženje na službenoj stranici, forumima ili na narednom eventu takmičenja.


Zive gluposti se pisu :icon_question:

Ma Beso nije se rodio ko je nasem narodu ugodio :D Mi se ne obaziremo na kojekakve gluposti i radit cemo sve da naredne godine napravimo jos bolji event. A kome se ne svidja ne mora ni dolaziti nikoga ne prisiljavamo. Vidimo se u Zenici :icon_smile:
 
Top