„Styling show by 69 Team No.2”

„Styling show by 69 Team No.2”

Član
Jasmin001 je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
da malo bolje citate pravilnike,(a ne samo "preletite") znali bi ste sta da pisete po forumu ;);););)


r) Takmičar koji je nekim razlogom nezadovoljan ocjenjivanjem, plasmanom na takmičenju ili smatra da je na bilo koji način oštećen, ima pravo žalbe koju usmeno podnosi direktoru manifestacije a pismenim putem na adresu organizatora najkasnije 7 dana nakon manifestacije.
Organizator je obavezan javno objaviti obrazloženje na službenoj stranici, forumima ili na narednom eventu takmičenja.


Zive gluposti se pisu :icon_question:

Ma Beso nije se rodio ko je nasem narodu ugodio :D Mi se ne obaziremo na kojekakve gluposti i radit cemo sve da naredne godine napravimo jos bolji event. A kome se ne svidja ne mora ni dolaziti nikoga ne prisiljavamo. Vidimo se u Zenici :icon_smile:

Ma sve znam kolega, ali nije mi jasno sto odma ne pridje i ne kaze u lice urganizatoru ali eto
 
Član
Unique_ze je napisao(la):
Jasmin001 je napisao(la):
Unique_ze je napisao(la):
da malo bolje citate pravilnike,(a ne samo "preletite") znali bi ste sta da pisete po forumu ;);););)


r) Takmičar koji je nekim razlogom nezadovoljan ocjenjivanjem, plasmanom na takmičenju ili smatra da je na bilo koji način oštećen, ima pravo žalbe koju usmeno podnosi direktoru manifestacije a pismenim putem na adresu organizatora najkasnije 7 dana nakon manifestacije.
Organizator je obavezan javno objaviti obrazloženje na službenoj stranici, forumima ili na narednom eventu takmičenja.


Zive gluposti se pisu :icon_question:

Ma Beso nije se rodio ko je nasem narodu ugodio :D Mi se ne obaziremo na kojekakve gluposti i radit cemo sve da naredne godine napravimo jos bolji event. A kome se ne svidja ne mora ni dolaziti nikoga ne prisiljavamo. Vidimo se u Zenici :icon_smile:

Ma sve znam kolega, ali nije mi jasno sto odma ne pridje i ne kaze u lice urganizatoru ali eto

Ma brate da se javio i ovdje taj momak koji se takmicio ok sve bi mu objasnio poslao bi mu listice ocjenjivacke svih auta u germanu ili nesta bi skontali. Nego javi se neko treci i nece da kaze o kome se govori. Tako da nezz. Ali u buduce kad ovdje otvorim temu za neki event napisat cu najvaznije informacije i odmah je zakljucati. Kod nas ljudi nebi nikad podrzali samo da im je Sr.ti po drugim ljudima i njihovim organizacijama a ne znaju koliko je tesko organizovati nesta u nasoj drzavi jos dici na ovaj nivo kao sto su nam takmicari i posjetioci rekli da smo mi napravili u nedjelju :icon_smile:
 
Član
sandy_mo - imasl i jos slika od zutog kadeta :icon_sad: . hjoj kako je dobar

sve pohvale za event , po slikama izgleda mnogo dobro da je bilo . ima auta bas na nivou i klase su postene !
 
Član
Boli stara ljubav :D

P1010061.jpg
P1010062.jpg
P1010063.jpg


To je sve sto imam
 
Član
bas ti hvala , imas piće od mene ! da sam znao da ce bit gore doso bi i ja :) nije ga mnogo usro , drzi se kadet jos :)
 
Član
Dosta auta nije došlo, moguće radi poklapanja datuma s Osijekom. Što se tiče eventa, meni je bilo fino, ali ako ćemo cjepidlačit', da i ja to uradim malo :lol:
Prvo, hostese su bile dobre fizički, ali smo svi dobili dojam da im je umro neko radi umrtvljenog ponašanja. Razumijem da je bilo vruće, ali je njihov pos'o da rade za šta su plaćene, pa makar to ne bio kurvaluk, već koji osmijeh.
Drugo, mislim da bi najpravednije bilo da se nisu takmičili uopšte ljudi iz kluba koji organizuje event, jer se znalo odmah da će biti kasnije prozivanje tipa štimaljke i sl., pa moguće da zbog takvih pričica i padne rating samog kluba.
Dalje, mislim da se svako šlajdranje po onom kamenjaru trebalo kažnjavati izbacivanjem, ljudi prali i polirali auta, dođe papak, posere im se na facu, i niko ništa.

Ali eto da ne bude da vas samo napadam, da kažem da mi se jako svidjelo ono što ste uradili povodom hrane, pića, muzike, pa čak i one narukvice koja se dobijala kao ulaznica na ulazu. Iduće godine se očekuju promjene, naravno na bolje :cool:

btw. ko se pobio dole kad se završilo proglašenje, i koji je razlog? :icon_rolleyes:
 
Član
seeme je napisao(la):
Dosta auta nije došlo, moguće radi poklapanja datuma s Osijekom. Što se tiče eventa, meni je bilo fino, ali ako ćemo cjepidlačit', da i ja to uradim malo :lol:
Prvo, hostese su bile dobre fizički, ali smo svi dobili dojam da im je umro neko radi umrtvljenog ponašanja. Razumijem da je bilo vruće, ali je njihov pos'o da rade za šta su plaćene, pa makar to ne bio kurvaluk, već koji osmijeh.
Drugo, mislim da bi najpravednije bilo da se nisu takmičili uopšte ljudi iz kluba koji organizuje event, jer se znalo odmah da će biti kasnije prozivanje tipa štimaljke i sl., pa moguće da zbog takvih pričica i padne rating samog kluba.
Dalje, mislim da se svako šlajdranje po onom kamenjaru trebalo kažnjavati izbacivanjem, ljudi prali i polirali auta, dođe papak, posere im se na facu, i niko ništa.

Ali eto da ne bude da vas samo napadam, da kažem da mi se jako svidjelo ono što ste uradili povodom hrane, pića, muzike, pa čak i one narukvice koja se dobijala kao ulaznica na ulazu. Iduće godine se očekuju promjene, naravno na bolje :cool:

btw. ko se pobio dole kad se završilo proglašenje, i koji je razlog? :icon_rolleyes:

Sto se tice auta bilo ih je oko 50 sto su se takmicili na style i dB. Mi smo prezadovoljni jer su u nedjelju bila jos 2 eventa jedan u Osijeku drugi u Karlovcu tako da smo zadovoljni odzivom takmicara. Drugo cjepidlačit samo znamo mi Bosanci i uvijek ce tako biti . Nemoguce da u hrvatskoj svaki event bude bez i jednog propusta ali pogledajte njihove forume nigdje nema da neko nekog blati. Ali nema veze navikli smo mi na to :D. Dalje sto se tice hostesa trebalo ih je biti vise ali nije do nas jer smo ih angazovali ali 3 se nisu pojavile iz kojih razloga neznam ali sam ih ja licno od subote zvao nedostupne su bile. Idemo dalje sto se tice takmicenja clanova kluba moram ti ponovo objasnjavati i ako sam objasnio. Clanovi kluba su se takmicili zbog SAMPIONATA U STYLE I dB sto je i dozvoljeno u pravilniku SAMPIONATA stim da sudije ne budu clanovi kluba tako da je i to ispostovano Bila 3 sudca iz Sarajeva, Bijeljine i Mostara. Tako da se nebi gubili bodovi u sampionatu dozvoljeno je da se takmici i na vlastitom eventu. A oko rejtinga kluba ti se nemoj sikirati :icon_smile: Znamo sta radimo :icon_smile:
Momak koji je prvi zaslajdrao sa Camarom je ostranjen odmah sa parkinga. Dalje to sto mislis da se neko pobio ili si cuo tako to nije istina do tuce nije doslo niti ce doci na eventu tako da srdacan pozdrav ;)
 
Top