„Styling show by 69 Team No.2”

„Styling show by 69 Team No.2”

BHT Ovisnik
jako fino bilo,samo prevruce,nije mi na kraj pameti bilo tendu da ponesemo,inace drugi put je pakujem u gepekt,ovako sam prokuhao,al srecom sve ima blizu tako da se moglo kupiti i jesti i piti pa se rashladiti:cool:
 
BHT Ovisnik
CUPRA SX je napisao(la):
kad hercegovac kaze da je "prokuhao" e onda znajte da je bilo stvarno toplo :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: dobra ti ova
tako nam je vruce bilo da smo ja i kolega otisli i kupili kupace sorceve u Merkator :D
 
Član
Sta reci, osim veliki respekt svaka cast na odradjenom poslu, okacit cu i ja pokoju sliku dok se nakanim :cool:
 
Član
Event za svaku pohvalu, primjer moze mnogima bit extra odradjen posao, pokvala za ekipu PROtuninga, cevapi si sve ostalo nema se sta rec veliki respect za njih, 69 TEAM isto pohvale od mene i moje ekipe :) ostala raja drago mi je sto smo se vidjeli :cool::cool::cool:
 
Član
Cestitke na uspjesno organizovanom eventu ;)

Samo VELIKA zamjerka sto se tice ulaza i organizacije oko toga, iako je bio dogovor da clanovi amkcarbon ne placaju ulaz i imaju obezbjedjen parking jer su u organizaciji morao sam platiti za sebe i suprugu, nije mi do 6KM al ne volim da me neko pravi budalom i ne ispostuje nesto ako je to dogovoreno. Do koga je to i ko je kiks napravio nije mi bitno.

Pozdrav
 
Član
Sve pohvale organizatorima,lijepo druzenje,upoznao neke nove clanove klubova,sve u svemu dobar event,jos na kraju legao pehar kao slag na tortu za 1 mjesto u max klasi pored onako jake konkurencije :D ,mislim sta reci ;)
 
Član
Extra druzenje ono bas na nivou kao sto kaze kolaga i ja sam isto zadovoljan dobio pehar za extreme style prvo mjesto ;) i jos jednom da se izvim evo i ovako jbg.bas imam problema sa grlom u zadnje vrjeme i zahvaljuje se ziriju ili komisiji koja me je postedila i za mi je sto nisam mogao da predstavim auto to jest da vam kazem koje su izmjene uradjene itd.itd....sve u svemu nemam rijeci niti bilo kakvog kom.na event sve je bilo na nivou. Veliki pozdrav od AMK Bad-Boy's Živinice
 
Član
Sve cestitke organizatoru ispred PROtuning ekipe, kao sto se ocekivalo sve je bilo na visokom nivou, momci su se potrudili maksimalno. Uskoro idu rezultati i nova bodovna lista PROtuning Fest-a 2013! ;)
 
Top