„Styling show by 69 Team No.2”

„Styling show by 69 Team No.2”

Legend
ja sam juce postavio oko 35 slika ali me kritikuju da sam samo golfove postavio :lol:
bice jos slika kad dodjem kuci ;)
 
Član
Evo dobri moj narode 147 slika.... http://www.ekskluziva.ba/Odrzan-Styling-Show-No-2-/30982.html

Kakvo je to sranje bilo sa BMW?
 
Član
Meni je zao sto nisam mogao doci, porodicne obaveze ;)

Vidim mnogo lijepih wagena, ali i nikad nisam vidjeo na nekom drugom skupu osim u Sarajevu :icon_question:

Ima li rezultataaa:D
 
Cestiteke svim pobjednicima i velike pohvale za organizaciju, ovo sto se moze vidjet na slikama je iznad dosadasnjeg nivoa nase bh scene!!!
 
Legend
Rezultati za dB Drag... :cool:

http://www.bhtuning.com/db-drag-rezultati-ts-show-sarajevo-2013-ak-t-88174.html

Cestitke jos jednom na uspjesnoj organizaciji... :cool:

Hvala svima koji su bili prisutni, bilo je vruce al ne zalimo, druzenje je najbitnije... ;)
 
Član
Evo i ja nesta da napisem :D

Bilo je vise nego dobro. Potrudili smo se da svima udovoljimo tako da smo imali:

32 auta na Style
10 auta na dB

Mi smo vise nego zadovoljni. Evo rezultata sa Style-a

Extreme Style

1. mjesto - Mensur Redžić
dsc_0069.jpg


2. mjesto - Amel Bešo
dsc_0024lGfH.jpg


3. mjesto - Armin Mraković
dsc_0057.jpg


Street Style

1. mjesto - Dino Vatrenjak
dsc_0054.jpg


2. mjesto - Sanel Smajić
dsc_0153.jpg


3. mjesto - Senad Harbaš
dsc_0090.jpg


OEM+ ili Beginner Style

1. mjesto - Jurica Martinović
30982_7Styling Show - Termalna rivijera Ilidza 99Flve.jpg


2. mjesto - Alen Bašić
30982_Styling Show - Termalna rivijera Ilidza 9.jpg


3. mjesto - Grozdan Veselinović
dsc_0192.jpg


German Style

1.mjesto - Asim Vrabac
dsc_0042.jpg


2.mjesto - Amar Gotovac
dsc_0021.jpg


3.mjesto - Muamer Šećkanović
dsc_0150.jpg


Best Race Look - Ammar Akšamija
30982_7Styling Show - Termalna rivijera Ilidza 9.jpg


Best of SHOW - Buba
30982_Styling Show - Termalna rivijera Ilidza 9J0Q8S.jpg


Best wheels - Jurica Martinović
dsc_0017.jpg


Best Interier - Dino Vatrenjak
30982_Styling Show - Termalna rivijera Ilidza 9F3uZj.jpg


Best Clean Look - Dino Vatrenjak
dsc_0054J4Pt.jpg


Best paint job - Grozdan Veselinović
30982_7Styling Show - Termalna rivijera Ilidza 9puZmg.jpg


Best Newcomer - Selvedin Polovina
dsc_0213.jpg


Best Rat Style - Buba
30982_Styling Show - Termalna rivijera Ilidza 9.jpg


Lowest car - Josip Jimi
30982_Styling Show No.jpg


Najudaljeniji takmicar - Jurica Martinović
dsc_0019.jpg
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Crni bmw ti se 2 puta ponavlja a drugo ime ;)

Promjenio sam :D Jbg desavaju se greske :D

Ervix_focus je napisao(la):
Cestiteke svim pobjednicima i velike pohvale za organizaciju, ovo sto se moze vidjet na slikama je iznad dosadasnjeg nivoa nase bh scene!!!

Hvala Ervixe puno na lijepim rijecima. Ekipa koja je ovo realizovala nije spavala nocima da bi napravilo nesto ovako i uspjeli smo u tome. Hvala svim takmicarima, klubovima i posjetiocima koji su juce dosli i uvelicali ovaj event svojim dolaskom :icon_smile:
 
Član
svaka cast za organizaciju, trud se naravno uvijek cijeni ;) jedino je iskreno malo cudno da auto kluba organizatora pokupi najvise nagrada, jednu hajd ok, al tri je vec mozda malo previse hehehe :icon_biggrin:
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
svaka cast za organizaciju, trud se naravno uvijek cijeni ;) jedino je iskreno malo cudno da auto kluba organizatora pokupi najvise nagrada, jednu hajd ok, al tri je vec mozda malo previse hehehe :icon_biggrin:

Eh ovo sam cekao i znao sam da ce biti komentari tipa ovog. Na nasem prvom takmicenju koje je bilo prosle godine organizator se nije takmicio. E sad posto je nase takmicenje uvrsteno u Sampionat BiH u Style i dB i po pravilniku Šampionata organizatoru je dozvoljeno da se takmici. A sto se tice pehara tu su bila 3 sudca koja su bila neutralna. Jedan je iz Sarajeva, drugi iz Bijeljine a treci iz Mostara. Tako da su oni odlucili ko je za koju klasu. A trebao si i ti druze pogledati i vidjeti ko koju klasu zasluzuje pa mi reci jesu li sudije u pravi. LP
 
Član
ma dobro je auto, niko nije rekao da ne valja, al eto kazem malo cudno ispalo da pokupi tri pehara a organizator hehe, al ako su takva pravila sampionata ok. samo opusteno tebra ;)
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
ma dobro je auto, niko nije rekao da ne valja, al eto kazem malo cudno ispalo da pokupi tri pehara a organizator hehe, al ako su takva pravila sampionata ok. samo opusteno tebra ;)

Drug svaki sudac ima ocjenjivacki listic tako da svaki sudac da svoje misljenje i broj bodova za svaku preradu. Tako da se na kraju ti bodovi saberu i odredi se klasa za osobe koje imaju najveci broj bodova :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:
 
Top