Street race Mostar

Street race Mostar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a sto bi rekli "nasa" posla, sve 5 do 12 se izbacuje tacan datum, raspored.... :icon_rolleyes:
 
Član
E zato se isplati potrositi pare na SR-osjek 2-mjeseca ranije znas kad je,gdje mozes nocit,sta ces vidjet,i kad odes samo pozelis da sto duze traje.
A ovo sto rade za mostar je krajnje neozbiljno,nije djaba receno"NECE X ZRAKA KROZ BOSNJAKA"
 
Član
totalna neozbiljnost fkt:icon_mad:
nisam takmicar, ali da jesam islo bi mi i vise na zivce nego mi sada ide
 
Član
od nekad najbolje trke u drzavi mostar je spao na prosjacki stap sta se tice utrka...
taman ko da ljudi kod nas imaju vrecu novca pa cim neko kaze 2 dana prije utrke da ce nesto biti svi trk na stazu... kako da ne.
ozbiljni organizatori trku najave po mjesec i vise dana unaprijed i drze se zagovorenog termina a ne ove neke NAJAVI PA AKO STA BUDE BUDE trke
 
mene prosle godine hebase za test day,ja uzeo slobodan dan i oni odgodise..jbg ipak sam otisao u mostar(izlapit ce mi inace gorivo u rezervaru) :D
 
Član
organizacija na nivou koliko vidim,ali eto,sta mi je otici 60-ak kilometara,nista.lijepi Osijek.
 
Član
Hahaha da ne bude ono "rekao sam vam" ali rekao sam vam :lol: i samo da napomenem da Mostarci nemaju ama baš ništa sa organizacijom ove utrke ;)
 

IGY

Član
GocaS6 je napisao(la):
Hahaha da ne bude ono "rekao sam vam" ali rekao sam vam :lol: i samo da napomenem da Mostarci nemaju ama baš ništa sa organizacijom ove utrke ;)

to se zna, jer u protivnom bi se vec culo na sav glas ;)
 
Član
Pored piste bogom dana za trke, mi padosmo an koljena... Tko jos ima ovakav talent da upropasti stvari :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top