Street race Mostar

Street race Mostar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
mislim da ce biti jako slab odaziv takmicara, i ako je mostar popularan i sve to, previse je 80 KM dati pogotovo za nekoga ko hoce prvi put da se okusa i sta odvozi jednu trku i kuci za sta je dao pare ?
isto tako dB 40 KM, pa u Hr i Sr gdje je odaziv ohoho nije toliko para kotizacija a kod nas gdje je gotovo nemoguce nafatati i 5 dB takmicara lupe kotizaciju od 40 KM
treba se spustiti na zemlju i shvatiti da raja bas i nema para na bacanje

sve je poskupilo a plate sve manje i manje.
hmmm
pa malo organizatori nek razmisle
 
Član
tibor987 je napisao(la):
donamero je napisao(la):
pa ovo u Karlovcu sranje..voznja spretnosti..hhehe.pa to mozes na svakom poligonu..niste bez 402m....i mostarske klime....to znaci ako bude mostar..dolazimmmm

Ti ocito ne shvacas o cemu se radi u Karlovcu :cool:

ma shvacam ja nije frka no malo sale mora biti..hehee...al opet street race je street race
 
Član
senci je napisao(la):
IGY je napisao(la):
mislim da ce biti jako slab odaziv takmicara, i ako je mostar popularan i sve to, previse je 80 KM dati pogotovo za nekoga ko hoce prvi put da se okusa i sta odvozi jednu trku i kuci za sta je dao pare ?
isto tako dB 40 KM, pa u Hr i Sr gdje je odaziv ohoho nije toliko para kotizacija a kod nas gdje je gotovo nemoguce nafatati i 5 dB takmicara lupe kotizaciju od 40 KM
treba se spustiti na zemlju i shvatiti da raja bas i nema para na bacanje

sve je poskupilo a plate sve manje i manje.

hmmm
pa malo organizatori nek razmisle







Najjrealniji odg u temi ... svaka cast
 
Član
Daj ba molim vas vise svaki put iste teme isti odgovori ko bude htjeo vozit vozit ce ko ne bude htjeo gledat ce i rostiljat :D dzaba napucavamo stranice bez razloga al kako kazu tastatura sve trpi :icon_sad:
 
Guster: nisi u pravu da tastatura sve trpi, zna nekada iskočit neko dugme ili se izbrišu znakovi :D :icon_smile:
 
Legend
Oggy je napisao(la):
ja i jaran smo mislili u Mostar, aBd, i meni i njemu bi to bio prvi rejs, i vjerujem da cu ispast prvu trku, tako da najvjerovatnije cu rostiljat i gledat sa strane...50km je sad u Osijeku bilo, u Mostaru je i to puno, al moglo bi se halalit nekako...

ma rostilj ba, zezat se, gledat trkace, stylere i muzicare :cool::cool:
 
Član
ako bude 19-ti mogao bih i ja doci, nadam se da mi nece prokuhat auto do mostara posto jos nisam rijesio onaj problem sa potrosnjom vode:icon_mad:
 
Član
Aditas je napisao(la):
Najvjerovatnije ( ne uzimajte me za rijec ) ce biti odgodjena prva trka za sedam dana, tj. 19.tog.
Detaljna obavijest ce biti vrlo brzo..;)

ali zasto :(
ma hajde dobro je sve dok se odrzi pa kad god
 
Član
ArminM je napisao(la):
ako bude 19-ti mogao bih i ja doci, nadam se da mi nece prokuhat auto do mostara posto jos nisam rijesio onaj problem sa potrosnjom vode:icon_mad:

3 balona od po 5 litara vode u gepek i samo napred pauza svakih 50km za dolivanje i mozes na put oko sveta ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ako bude 19-ti mogao bih i ja doci, nadam se da mi nece prokuhat auto do mostara posto jos nisam rijesio onaj problem sa potrosnjom vode:icon_mad:

3 balona od po 5 litara vode u gepek i samo napred pauza svakih 50km za dolivanje i mozes na put oko sveta ;)

ma otvorit cu ja motor sad poslije 1-og, moram to rijesit da mogu ko covjek ic gdje pozelim:icon_smile:
sad kako je pala cijena goriva odma ljepse, 15kf uhar:D
 
Član
Ovo je smijesno.. Trka je najavljena za 12.06, znaci jos 15-16 dana do datuma. Niko se ne javlja (ne samo na bht vec nigdje) ni da potvrdi datum ni da odgodi i onda se zale malo im publike malo im takmicara, ovako onako..

Ove godine Racemasters, Racing team i AUTO Media Group organiziraju

Adria 402 Cup '11, koji podrazumijeva Street Race utrke, dB drag i Styling Show.

Donosimo preliminarni kalendar ovih manifestacija:

- Mostar 12.06.2011.

Prvi ja a i jos dosta vozaca bi se mogli "ogrebati" o neke sponzore da se pokrije dio troskova za transport, gorivo, ucesce a ne znam ljudima ni reci kada je trka :lol::lol:
 
Kao prvo poslao sam organizatorima poruku da im mogu pomoci oko sitnica koje su u mojoj moci za ovu trku zahvalili su se rekli su ima vremena tako da mi je odmah počelo ici na nesto neozbiljno ili ce kao i svake godine biti banja Luka a ostali samo na papiru...pa ljudi moji bolje nikako ne najavljivat nego najavit pa otkazat ili neotkazat jer jos uvijek to niste uradili!!

bar recite neće je biti jer vec ima najava iz Srbije da bi dosli vozit pa da znaju ljudi na vrijeme da mogu planirat negdje drugo vikend prije ili vikend poslije!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top