Street race Mostar

Street race Mostar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja neznam o kakvom SR u mostaru i uopce se prica evo danas npr sam bio u mostaru od 10 ujutro do 6 navecer i nisam vidio nijedan auto sa glasnim auspuhom ni nekom mocnom felgom ni nista slicno . A nije to samo u mostaru vec opcenito po svim gradovima vecina tih jurilica je ili po garazama ili sta vec samo na cesti ih nema nikako
 
bmwscaner je napisao(la):
ja neznam o kakvom SR u mostaru i uopce se prica evo danas npr sam bio u mostaru od 10 ujutro do 6 navecer i nisam vidio nijedan auto sa glasnim auspuhom ni nekom mocnom felgom ni nista slicno . A nije to samo u mostaru vec opcenito po svim gradovima vecina tih jurilica je ili po garazama ili sta vec samo na cesti ih nema nikako

hehe gdje provede ti citav dan... kako sam ja danas vidio tibora sa skodilakom proleti preko bisca jbt ako nije šeset :lol:
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ja neznam o kakvom SR u mostaru i uopce se prica evo danas npr sam bio u mostaru od 10 ujutro do 6 navecer i nisam vidio nijedan auto sa glasnim auspuhom ni nekom mocnom felgom ni nista slicno . A nije to samo u mostaru vec opcenito po svim gradovima vecina tih jurilica je ili po garazama ili sta vec samo na cesti ih nema nikako

Ja sam bio na poslu:lol::lol:
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
ja neznam o kakvom SR u mostaru i uopce se prica evo danas npr sam bio u mostaru od 10 ujutro do 6 navecer i nisam vidio nijedan auto sa glasnim auspuhom ni nekom mocnom felgom ni nista slicno . A nije to samo u mostaru vec opcenito po svim gradovima vecina tih jurilica je ili po garazama ili sta vec samo na cesti ih nema nikako

hehe gdje provede ti citav dan... kako sam ja danas vidio tibora sa skodilakom proleti preko bisca jbt ako nije šeset :lol:

Hahaha, ju bastrd...pa mogao si i na kavu da zoves, ne bi ti se jaje oteglo :lol: Radio sam motor, malo mi se razbolio bio, pa sad je jos u postedi...inace ide pun sat...preticem i tamice na 65 :lol::lol::lol:

A i ti scaneru muska lezbaco, mogao si i ti na kavu da zovnes...jebte svako u mostar i iz mostara nikom nije u interesu da sa drugom kavu da popije, a odem u ST svaki mjesec ipo uvijek neko zove :icon_eek:
 
Član
ma pod sredjene aute ne kontam one sa četeres i četeri kljuseta pod haubom vec jbg one malo ozbiljnije :p
a sta se tice zvanja na kavu sredjivao sam neke bine gluposti za svatove pa nisam bas ni imao previse vremena viska
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ma pod sredjene aute ne kontam one sa četeres i četeri kljuseta pod haubom vec jbg one malo ozbiljnije :p
a sta se tice zvanja na kavu sredjivao sam neke bine gluposti za svatove pa nisam bas ni imao previse vremena viska

Ma ja , nego kontas one malo vec ozbiljnije sa boljim perfomansama, recimo od 68 :lol:
 
Izgleda da organizatorima nije stalo da se jave u ovoj temi.
Zašto neznam ali kad se jave 5 dana prije trke sa najavom iste bit će pomagaj da sto vise ljudi dođe.[/align]
 

IGY

Član
bezveze se samo baca suplja, tema ide na kljucanje
organizatori su krajnije bezobrazni i ja da se pitam ako i organizuju nesto niko od nas nebi trebao doci i dati im podrsku
jer prvo su lupili cifru, pa nema nikaakvih informacija hoce li nesto biti ili ne

tako da lock

ako se organizatori udostoje dati neke informacije, neka otvore novu temu jer na ovoj su vec izgubili obraz.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top