Street race Mostar

Street race Mostar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kad se sve uzme u obzir da je sbake godine losije i loije nije mi zao sto se karlovac poklapa na ovaj datum sigrno je gore bolji provod sretno svima koji se planirate takmiciti u bil kojem segmentu :cool:
 

IGY

Član
mislim da ce biti jako slab odaziv takmicara, i ako je mostar popularan i sve to, previse je 80 KM dati pogotovo za nekoga ko hoce prvi put da se okusa i sta odvozi jednu trku i kuci za sta je dao pare ?
isto tako dB 40 KM, pa u Hr i Sr gdje je odaziv ohoho nije toliko para kotizacija a kod nas gdje je gotovo nemoguce nafatati i 5 dB takmicara lupe kotizaciju od 40 KM
treba se spustiti na zemlju i shvatiti da raja bas i nema para na bacanje
 
Član
IGY je napisao(la):
mislim da ce biti jako slab odaziv takmicara, i ako je mostar popularan i sve to, previse je 80 KM dati pogotovo za nekoga ko hoce prvi put da se okusa i sta odvozi jednu trku i kuci za sta je dao pare ?
isto tako dB 40 KM, pa u Hr i Sr gdje je odaziv ohoho nije toliko para kotizacija a kod nas gdje je gotovo nemoguce nafatati i 5 dB takmicara lupe kotizaciju od 40 KM
treba se spustiti na zemlju i shvatiti da raja bas i nema para na bacanje

U podpunosti se slazem sa IGY-em
 
zato ljudi moji gas u karlovac 3 dana nezaboravna prosle je godine ludnica bila imate i db drag i style i spretnost voznje a provod nezaboravan i zagarantiran
 
Početnik
ja i jaran smo mislili u Mostar, aBd, i meni i njemu bi to bio prvi rejs, i vjerujem da cu ispast prvu trku, tako da najvjerovatnije cu rostiljat i gledat sa strane...50km je sad u Osijeku bilo, u Mostaru je i to puno, al moglo bi se halalit nekako...
 
Početnik
Oggy je napisao(la):
ja i jaran smo mislili u Mostar, aBd, i meni i njemu bi to bio prvi rejs, i vjerujem da cu ispast prvu trku, tako da najvjerovatnije cu rostiljat i gledat sa strane...50km je sad u Osijeku bilo, u Mostaru je i to puno, al moglo bi se halalit nekako...

neko spomenuo rostilj :icon_confused: :D imal bujruma :lol:
 
Član
Najveci problem je u ceni goriva, 30 ili 40e za ucesce nije neka razlika i moze dati da nemas jos puno troskova, izracunajte koliko potrosi neko prelazi 300-400 km u jednom pravcu da ode na race...
 
Član
dino1 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
mislim da ce biti jako slab odaziv takmicara, i ako je mostar popularan i sve to, previse je 80 KM dati pogotovo za nekoga ko hoce prvi put da se okusa i sta odvozi jednu trku i kuci za sta je dao pare ?
isto tako dB 40 KM, pa u Hr i Sr gdje je odaziv ohoho nije toliko para kotizacija a kod nas gdje je gotovo nemoguce nafatati i 5 dB takmicara lupe kotizaciju od 40 KM
treba se spustiti na zemlju i shvatiti da raja bas i nema para na bacanje

U podpunosti se slazem sa IGY-em

Sto bi rekli,kad se sve oduzme i sabere,80KM je previse.
Za manje para u osjeku smo gledali dragstera sa 7,6 sec na stazi,vidjeli smo vratolomije Casaba erdos-a,nisam imao vremena otici do parkinga za styling ali iz daleka sam vidio mnogo auta.Nazalost u mostaru to nije slucaj ali eto ja se opet radujem ovom street-u,nadam se da ce se organizator potruditi i napraviti nesto posebno ipak valja opravdati toliku cijenu:123::123:;)

Lija je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
ja i jaran smo mislili u Mostar, aBd, i meni i njemu bi to bio prvi rejs, i vjerujem da cu ispast prvu trku, tako da najvjerovatnije cu rostiljat i gledat sa strane...50km je sad u Osijeku bilo, u Mostaru je i to puno, al moglo bi se halalit nekako...

neko spomenuo rostilj :icon_confused: :D imal bujruma :lol:

Mirise taj rostilj pravo;)
 
Član
bošnje opet ukakile stvar, ja idem za karlovac vjerovatno taj vikend :) tako da nista od toga...
cujemo se nekad drugi put :)
80km..... jah...
 
Član
Kotizacija je malo velika pa nevjerujem da ce biti previse natjecatelja ali ljudi su se uzelili trka pa mislim da ce biti dosta publike,jedva cekam Mostar :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top