Street Race 402. Živinice

Street Race 402. Živinice

Član
Al ima zvuk ovaj M5, ovu masinu u kakvu laksu karoseriju ili staviti kraci diff, to bi bilo cudo :icon_biggrin:
 
Član
Evo i te jedvaa održane finalne utrke :icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DGXUgoe7REA[/video]
 
Član
Srednja zalost, organizatorima svaka cast, vidjelo se da su se maximalno trudili, bar sam ja primijetio da mensur nije sjeo cijeli dan, opet su uz to napravili par propusta, oni sto prave cevape su krajne neozbiljni, gdje ces jest cevape sa suhom lepinom, ja oko 14 sati narucujem cevape ,nit ih je umotao u kakav papri il maramicu nit ista,dade mi onako u ruku ,a ja rukama sve i svasta dirao danas, nit imas sad gdje ruke oprat nit bacit onaj cevap, ozvucenje ko na vaseru, da li sad bily ne zna pricat u mirkofon il ne valjaju zvucnici il nisu dobro podešeni nesto jest a onaj incident na kraju eventa necemo spominjat nit teretit organizatore, alkohol je kriv ;)

i zna li neko sta je s onim momkom sto je imao nesrecu s motorom u povratku s piste ?, jel ziv :icon_question:
 
Svaka cast na ulozenom trudu, ali nije to,to!
Malo vozila i to vecinom slabija! Meni je ovo definitivno bilo razocaranje.
Ovim putem, zelim da se zahvalim momcima koji su radili na db takmicenju, jer su veoma ljubazni i usluzni (za razliku od security-a koji su svojim neprofesionalizmom bacili sjenu na race)!
 
Legend
Imal klipova jel se trko ovaj M5 protiv onog sivog m3 ??

Cestitke kolegama iz naseg amk Piemonte Tuzla kluba na ostvarenim rezultatima i peharima, u klasi style Safer Huremovic sa svojom VW "Folcikom" :) i u race natjecanu naj jaca klasa sa svojim M5 BMW Ferid Ibralic ;)

Cestitke momci
 
guster je napisao(la):
Jel to opet bio belaj?

ma alkohol brate. ali hvala bogu, nije nista strasno se desilo.

nisam od onih koji dodju na race u svojstvu inpektora za kvalitet organizacije eventa, ali meni se samo cini da je promasaj sa ovim klasama, bar moje misljenje. mogao se napraviti malo bolji raspored.
 
Član
Evo ja bih iskoristio priliku da se zahvalim Mensuru,koji je jedini bio normalan i sabran cijeli dan od organizatora, iako je sunce udaralo u glavu na kraju je poceo i alkohol,tako to vec i ide kod nas na eventima.

Osiguranje slabo,znaci iskreno govorim,nista protiv organizatora,da me nebi pogresno svatili,ali znaci osiguranje na samoj stazi katastrofa,ljudi mameni trce tamo vamo i tako cjeli dan. Veliki RESPECT ljudima iz AMK Carbon na celu s Ligom,profi kao i uvjek odradjen posao, Style tu i tamo,mada i nije bilo nesto auta... Race malo komplikacija ali na kraju svi su prosli kroz cilj,neki i vise puta po zavrsetku klasa,sto mi se nije svidjelo,jer su poceli divljati, sva sreca pa niko nije nastradao!!

Sve u svemu solidno za prvi put,uvjek nesto fali i ne bude OK,ali etooo Mensuru hvala za dobrodoslicu i event, ja kuci dosao sa dva pehara jedan na Style 3 mjesto extreme i jedan na dB 1 mjesto street A.
 
alo, alo semafor je brcko sponzorisalo :D to je custom home made madafaka ghetto semafor i sluzio je svrsi :)

jbg, bilo je propusta, al svejedno mojim drugovima iz T4B i BB svaka cast sto su se zadali da organizuju, ipak je ovo prva trka na Ciljugama od davne 2010.

Samo naprijed!
 
Koji rezultat si ostvario na db? Ja se nisam prijavio, ali sam naknadno mjerio i izvukao 125,6. Kasnije mi bilo žao što se nisam prijavio, jer je drugo mjesto bilo 123,2.
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Koji rezultat si ostvario na db? Ja se nisam prijavio, ali sam naknadno mjerio i izvukao 125,6. Kasnije mi bilo žao što se nisam prijavio, jer je drugo mjesto bilo 123,2.

135,2 i sam sam bio u A klasi!
 
Legend
Imal kakvih slika klipova ???

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/o2J79IDpJ9Q" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 
Član
Maestral je napisao(la):
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JtPDCW8Sbng[/video]
Evo jedne od zanimljivih Trkaaa :icon_smile:

Ovaj pored M5 sam ja nesretnik sa svojim BMW 328i 193 KS , jbg takva neka luda klasa da ja sa 193 ks zavrsi sa M5 koji ima fabrcki ima 507 ks plus neki sitni dodatci koji tvrdi vlasnik auta. Meni je bilo super samo sledeci put ogradu treba stavit i tu zatvorit gledaoce....
 
Top