Street Race 402. Živinice

Street Race 402. Živinice

Član
erol_brcak je napisao(la):
alo, alo semafor je brcko sponzorisalo :D to je custom home made madafaka ghetto semafor i sluzio je svrsi :)

jbg, bilo je propusta, al svejedno mojim drugovima iz T4B i BB svaka cast sto su se zadali da organizuju, ipak je ovo prva trka na Ciljugama od davne 2010.

Samo naprijed!

Pa što ne ubaci zutu sijalicu izmedju crvene i zelene, ljudi su cijeli dan nagadjali kad ce menso prebacit sa crvenog na zeleno :D
 
klasa dizel do 2000 kubika
2pyxd03.jpg
 
Član
Za prvi put nije bilo lose ;), sto neko rece trebalo je nesto staviti za publiku jer iako nisam vozio smetalo mi je sto svako malo neko prelazi stazu ;) Ono na kraju se nije trebalo zavrsiti incidentom, ali eto opet se dobro zavrsilo;) Ne znam sta je se onaj sa M5 onoliko namjestao na startu :icon_mad::icon_mad: Nisam znao da idosin BMW onako dobro ide, svaka cast :D A momak na motoru koji je imao udes kako sam ja cuo je na licu mjesta ostao mrtav, kad sam se vracao vidio sam da je bio zestok udes :icon_mad::icon_mad: Svaka cast organizatorima :cool::cool::cool::cool::cool:
 
GreenDevil je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Koji rezultat si ostvario na db? Ja se nisam prijavio, ali sam naknadno mjerio i izvukao 125,6. Kasnije mi bilo žao što se nisam prijavio, jer je drugo mjesto bilo 123,2.

zao ti dat cvaju :lol::lol::lol:

Ma, nije mi žao, *ebeš cvaju... već sam mislio da nemam nikakve šanse. Pojačalo slabo... kutija odmjerena "odokativnom" metodom, i osječena motornom pilom! :) Ali eto, solidan rezultat je ostvaren.
 
Član
Evo za sve korisnike Facebook-a jedna FOTO galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.615813598437779.1073741828.490298184322655&type=3
 
Član
Farsonable je napisao(la):
PuntoFan je napisao(la):
Evo za sve korisnike Facebook-a jedna FOTO galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.615813598437779.1073741828.490298184322655&type=3

hvala komsija...

Molim lijepo komsija :)


Drago mi je da je momak ostao ziv,brz oporavak i da mu se vise to nikad ne ponovi!
 
Član
vidi se da liga podrzava ovo za JMBG,,da sam znao zvao ti bi te na kafu samo da vidim golfa..;)
 
Top