Street Race 402. Živinice

Street Race 402. Živinice

Član
U organizaciji AMK Bad-Boys Živinice i T4B Tuzla

2u9pxeh.jpg


Za sve ljubitelje i gledaoce organizujemo takmičenje koje se održava 23.6.2013(Nedelja ) Živinice-Aerodrom Ciljuge u sljedećem:
-Street Race "1 na 1" 402m-Po kubikaži vozila:
Do 1600ccm 1,2 i 3 mjesto
Od 1600ccm do 2000ccm 1,2 i 3mjesto
I preko 2000ccm 1,2 i 3 mjesto
1.Mjesto Zlatna medalja
2.Mjesto Srebrna
3-Mjesto Bronzana medalja
Za prva mjesta su u klasama su obezbjedjene NOVCANE NAGRADE U IZNOSU OD 100 KM
Pored trka ubrzanja, posetioci će prisustvovati takmičenjima u Styling-u.

-Takmičenje u Stylingu će biti na principu najljepšeg po klasama:
Biramo najljepše Auto po klasama:
Street Style,Extrime style,German Style,
1.Mjesto Zlatna medalja
2.Mjesto Srebrna
3-Mjesto Bronzana medalja
Za Styling zadužene profesonalne sudije iz različitih gradova BiH

-Za Db Drag je glavni i odgovorni krivac :) AMK CARBON :)

Klasa MINI:
1.Mjesto Zlato
2.Mjesto Srebro
3.Mjesto Bronza

Klasa PROFI:
1.Mjesto Zlato
2.Mjesto Srebro
3.Mjesto Bronza

-Kotizacija za styling i dB bit ce 25KM a za 402 30 KM
-Cijena Ulaznice je po osobi 3 KM s autom je 5KM
-Sve utrke 402m će propratiti Safety Car.
-Angažovan je profesionalni sudijski tim.
-Prijave za takmičenje (sve kategorije) počinje od 09h do12h.
-Piće nije dozvoljeno unositi.
-Piće i Hrana obezbijeđena po najnižim cijenama.
-Za red na manifestaciji zaduzeni su profesionalni zaštitari agencije "COBRA SECURITY"
Pozivamo sve zainteresirane da svojim prisustvom ili učešćem podrže i uveličaju ovu manifestaciju!
sve informacije na br.tel: 062/000-434(Predsjednik SR Club"T4B" Tuzla)Vedad
sve informacije na br.tel:066/655-544(Podpredsjednik SR Club"T4B" Tuzla)Davor

sve informacije na br.tel:061/600-301(Predsjednik AMK "Bad Boy"Žvinice Mensur Redzic)

Za vise informacija pogledajte na slijedecem Linku :
https://www.facebook.com/events/387238811384736/387254034716547/?notif_t=event_mall_reply
 
Član
kakva je to glupost da recimo 2300ccm i 4200 ili cak i 5000ccm auta voze u istoj klasi ?

ii da 1.8i i 1.8T voze istu klasu?
 
Član
Svaka čast Mensure na organizaciji, mislio sam da race-a vise nece bit u Živinicama poslije onog zadnjeg ;)
Samo eto još da vrijeme posluzi, a organizacija sigurno nece falit ;)
 
Član
Nije iskljucivo da nece bit jos klasa :icon_question: javim vam ovo dan dva isto tako i za Db ;) Ovo je bilo bas na brzinu posto smo kratki sa vremenom....U glavnom sve primjedbe i nedostatke sto primjetite slobodno pitaj te i reci te tu smo da to douredimo da bude sve Ok. ;) ......
 
Član
izgeda da ste se bas potrudili jer zvuci odlicno svaka cast i po meni posteno odvojiti turbake od atmosveraca samo sto -Suki- kaze definitivno bi trebali jos koju klasu preko 2000cc za atmosverce za turbake ima logike da stanu jedan 1600cc i 2000cc tu moze biti iznenadjenja i ne znam jesam li skontao ali ja npr. sa 2800cc trebam stati sa nekim osmakom sa 4800cc ili vise mislim da nema potrebe to ni raditi zna se ko ce dobiti, nema sanse da jedan sestak 2.8i uzme 4.4i osmaka ili nedo bog da stanu 2.8i sestak i 5.0 v10 :) to je nemoguce pogotovo sto se radi o 402m, na nekoj stazi bi i imalo smisla gdje dolazi do izrazaja tehnika i znanje pa bi bilo iznenadjena ali na 402m mozete odma podjeliti nagrade za atmosferce zna se kome ide zlato ili prvo drugo i trece mjesto, ali to je samo moje skromno laicko misljenje, ako sam razumio, skontao dobro definitivno prevelika razlika u kubikazama preko 2000cc.
 
Član
volio bi na tom eventu vidjet trku izmedju marina i romana, veckta i calibra, njih dvojica se stalno vrijedjaju preko fejsa i prijete da ce jedan drugog pomest na 402 metra, pa eto im prilike da se pokazu
 
Član
@Dzeni vazda je bilo da pas koji laje ne ujeda, volio bi da grijesim al mislim da je i sad tako
 
Dzeniii je napisao(la):
volio bi na tom eventu vidjet trku izmedju marina i romana, veckta i calibra, njih dvojica se stalno vrijedjaju preko fejsa i prijete da ce jedan drugog pomest na 402 metra, pa eto im prilike da se pokazu

Tesko da ces ih vidjeti u Zivinicama , prije u Mostaru a s tim daje i Mostar 7 dana poslije mislim da ce to prije biti mjestanska trka jer Mostar je Mostar :D
 
Član
A sta to fali Ziv.???? Nije znaci ovo zvanicno bit ce najvjerovatnije jos klasa i posebno disel klasa ce da bude i db ce da bude jos jedna ili dvijevklase. Otom potom bit cete obavjesteni preko fb ili na bhtuningu
 
Zadnji put je bio incident tako da je to dosta raje otjeralo a pored toga Mostar ima svoje cari tako da ce ti prije raja otici tamo , s tim da nema style u Mostaru sigurno ce tu vise raje biti al Race ne ocekuj puno :D
 
Top