Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iceman je napisao(la):
gongo je napisao(la):
ja se nadam da će se neko sjetiti postaviti neke daske preko pruge jer je oćajan prelaz..e jedino ako vozila ne dovlačite na kamionima onda je ok..nisam baš upućen al eto reko samo da kažem:)

POTPIS i to veliki ja pojma nemam kako cu preci prugu sa svojim autom...

Ma tebe prenosimo ako treba, samo zato što si Vekin haha :D
 
Član
Samo me zanima kakav pravilnik ce da bude i kako cete ovo izbodovati u 402 sezoni ili da mozda nastave trke na 201 metar, one se mogu voziti u parkovima , setalistima ,vecim parkinzima i sl. a tu moze doci puno ljudi , televizija ,sponzora pa se skupi brdo para a takmicari jure li jure???:icon_biggrin::icon_biggrin: I dalje je to sve DRUGA LIGA i tako ce i ostati ali nam i to treba . Na kraju moramo imati jedno filtersko ili vam regrutaciono takmicenje jer je 402 streetrace i pocetna klasa od 16 sec na 402m za mnoge noedostizna a bolje je da to shvate gdje im je blize i jeftinije.

U svakom slucaju dobrodosli na 402 streetrace u Banja Luku 06/07.09.2007 gdje ocekujemo probijanje granice od 10sec odnosno da preciziram ocekujemo da neko ide ispod 10sec!!!
 
Član
Bojan111 je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
gongo je napisao(la):
ja se nadam da će se neko sjetiti postaviti neke daske preko pruge jer je oćajan prelaz..e jedino ako vozila ne dovlačite na kamionima onda je ok..nisam baš upućen al eto reko samo da kažem:)

POTPIS i to veliki ja pojma nemam kako cu preci prugu sa svojim autom...

Ma tebe prenosimo ako treba, samo zato što si Vekin haha :D


kasnis drug, veko vise nije clan xxx team-a
 
Član
Ma zovi ti mene,ne znam gdje je pista,a trebam prevoz do dole,pa ako ikako moze da idem sa tobom javni ovdje ili na PM,da se dogovorimo
 
Član
sta je ovo i u subotu utrka - proglasenje pobjednika i opet u nedelju utrka -proglasenje pobjednika... jel se oba dana vozi to .... ili je subota test... ili sta vec?????
pozzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top