Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
moze li neko objasnit gdje je to tacno??? ne mogu se nikak snaci na onoj karti...
ok, predje se pruga u rajlovcu, i kud dalje???
 
Član
Predjes prugu i prodjes pored Robota onom zaobilaznicom, a gdje dalje ne znam, valjda ce biti neka obiljezja!
 
Član
Klasa «BEZ PREMCA» – klasa 8 8.000 - 8.999 sec
Klasa «ULICNI TRKAC» – klasa 9 9.000 - 9.999 sec
Klasa «TURBO» – klasa 10 10.000 - 10.999 sec
Klasa «SPORT» – klasa 11 11.000 - 11.999 sec
Klasa «GTI» – klasa 12 12.000 - 12.999 sec

jel ovako redate po klasama ?
 
Član
Tako je u Srbiji...mi cemo tek odrediti na test dayu potencijalne klase, trebale bi biti takve, al vidjecemo kako ce se nasi uslovi prilagoditi tome...Ipak, ovo je prva trka i prvi trening u nasoj zemlji ....vidjecemo...
 
Član
Hocel bit tamo sta da se okrene.....i popije...hebes pravilnik ionako nikad niko ga nije dosad postovo:)
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
@Dina

gdje vam je pravilnik par dana prije trke nema pravilnika nije mi jasno ???

vjerovatno cemo ga dobiti kada uplatimo po 50km hehhe i ja sam 20 puta pitao za pravilnik i niko nista tako da nema pravila :D vozi kako hoces i sa cim hoces

smajke je napisao(la):
hebes pravilnik ionako nikad niko ga nije dosad postovo:)

i to sto kazes :lol::lol:
 
Član
vjerovatno cemo ga dobiti kada uplatimo po 50km hehhe i ja sam 20 puta pitao za pravilnik i niko nista tako da nema pravila



(mrgreen: vozi kako hoces i sa cim hoces)

Ovo mi je uivjek zanimljivo bilo....ciko s brda dodje bez registracije il bilo cega i na street race.... iskreno nemam ja nis od toga al reg auto i nemam nis protiv....
Naziv je street race ne brdo race:)
 
Početnik
RCat je napisao(la):
ma super, nemoram prati auto hahaha


to i gledam stalno po onome linku koji si mi dala ;)

uglavnom, pada do daljnjeg pogotovo u mostaru, ja auto mogu izmapirati jedino recimo da iznajmim neki tunel i blokiram magistralnu cestu :D

piece of shit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top