Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Anais je napisao(la):
quattro je napisao(la):
pa jesmol u bosni il nismo . joj hahahhaha 201 m. to treba u historiju zapisat . bosnjo ce napravit ciganlug da je neznam sta . bolje da nema nikako neg 201 :)

Nije bosnjo izmislio 201, prvo se malo informisi ! u susjednoj drzavi postoji cak i 201SR Cup, i to vec odavno !

nema veze opet je ciganluk
 
ovo je probno jer nema bolje lokacije u sarajevu, neznam ni sam kako ce izgledati. Kao sto reko ostali SR ce biti kao do sada... 402m, pista...
 
Član
evo da vam javim da kadet bi moto nece doci na 201 m da se trka.
Racunali smo da dodjemo u SA da napravimo rekord ali nista sad od toga,ovo je kriminalno.

402 kup bih izgleda prelazi u 201 kup bih :)))))
 

IGY

Član
daki je napisao(la):
Bogami ja komentarisao, a imam u planu i da ucestvujem i to u dvije klase do 1.4 i u dizel klasi :) pa ett

e kako li samo imas u planu voziti klasu 1.4 kad nema klasa nego je po vremenima sad :D
bice da nisi bas dobro upucen :D:D:D
 
Član
ovdje treba onda klase po kubikazi staviti kada je do ovoga doslo... start je 50% utrke, tako da ce biti puno diskvalifikacija i probijanja klasa... malo krvi ili dobar start i remetis klasu, kubikaza je bolja prica,,, ili jednostavno s pogonom. prednji, zadnji i 4x4 (tj na sva cetri tocka pa jel on bio AWD, 4WD, quattro ili peti neki)...

tesko ce biti organizovati klase po vremenima.
 
Putovanja.ba
Administrator
Eko je napisao(la):
adi_minimalno je napisao(la):
Ja eke sto pegla :D...pa u sarajevu i okolini nema bolje lokacije... u gradu da se pravi race nije to to a i sve je teze dobiti dozvolu i drzati sigurnost kad dodje desetine hiljada gledaoca!

Da napomenem da je samo ovaj race na 201, ostali su svi na pistama i 402m se vozi..bez panike:D


moram malo
:icon_evil::D

a fakat ako je vec tako mogli ste staviti 30 km uplatu i za Race.. kad je pola staze treba i pola uplate. Al ajd nebitno..vozicu i ovo :cool:

Isti dan se u Srbiji vozi taj cup :)
 
Legend
IGY je napisao(la):
daki je napisao(la):
Bogami ja komentarisao, a imam u planu i da ucestvujem i to u dvije klase do 1.4 i u dizel klasi :) pa ett

e kako li samo imas u planu voziti klasu 1.4 kad nema klasa nego je po vremenima sad :D
bice da nisi bas dobro upucen :D:D:D

Vidi iznad, napisao sam sala, bilo je ironicno, obzirom da sve prave naopako...
 
Početnik
bolje i 201 ako vec nema nikakve staze na kojoj se moze odrzati 402.

ja svakako nemogu doci voziti jer nisam zavrsio auto. to sto je 201m mi pomaze samo da mi bude malo manje zao.. da mogu doso bi voziti i na to :cool:


2 KRVOLOK - oko rekorda cemo vjerujem "popricat" na stazi ove godine, ima dosta utrka da se vozi. tu je i Hotin rekord koji ja nebi podcjenjivao, kao sto se nebi ni previse oslanjao na g-tech :D
imate utrku za 2 tjedna u Sloveniji ja mislim, mozete gore voziti na pravom semaforu. za Veliku Goricu ne znam dali je datum odredjen novi.
 
Član
ja se nadam da će se neko sjetiti postaviti neke daske preko pruge jer je oćajan prelaz..e jedino ako vozila ne dovlačite na kamionima onda je ok..nisam baš upućen al eto reko samo da kažem:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top