Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
LOL! Fakat nidje veze... temam kontas evo ga nesto napokon dobro :D:D i onda se sjebes, preskacem ovaj event :D
 
Član
Vecina vas sto ste komentarisali 201 niste ni imali namjeru vozit, pa neznam cemu tolika sikiracija :):)
 
Član
pa jesmol u bosni il nismo . joj hahahhaha 201 m. to treba u historiju zapisat . bosnjo ce napravit ciganlug da je neznam sta . bolje da nema nikako neg 201 :)
 
Član
Početak sezone obećava... Ima li bar pravilnik, koje su klase, kako će se bodovati na kraju sezone (ako smijem pitati) ?
 

Eko

Član
adi_minimalno je napisao(la):
Ja eke sto pegla :D...pa u sarajevu i okolini nema bolje lokacije... u gradu da se pravi race nije to to a i sve je teze dobiti dozvolu i drzati sigurnost kad dodje desetine hiljada gledaoca!

Da napomenem da je samo ovaj race na 201, ostali su svi na pistama i 402m se vozi..bez panike:D

moram malo
:icon_evil::D

a fakat ako je vec tako mogli ste staviti 30 km uplatu i za Race.. kad je pola staze treba i pola uplate. Al ajd nebitno..vozicu i ovo :cool:
 
Član
quattro je napisao(la):
pa jesmol u bosni il nismo . joj hahahhaha 201 m. to treba u historiju zapisat . bosnjo ce napravit ciganlug da je neznam sta . bolje da nema nikako neg 201 :)

Nije bosnjo izmislio 201, prvo se malo informisi ! u susjednoj drzavi postoji cak i 201SR Cup, i to vec odavno !
 
Legend
Bogami ja komentarisao, a imam u planu i da ucestvujem i to u dvije klase do 1.4 i u dizel klasi :) pa ett
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top