Street Race 201m – Sarajevo 2008

Street Race 201m – Sarajevo 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
EV da ja nesto kazem nide veze 201 m da nije kakva sala :D ako nije onda nam je jadan street race mislim na pistu u rajlovcu ne na auta I sarajevo mi glavni grad hmmmm... al haj bolje ista nego nista jel tako


eh je li u subotu glavna trka ili je to nesto podjeljno po klasama i koliko je ulaz da dodem :DD:D::D
 
Član
bash lijepo... sta cu ja sada s mjenjacem koji je napravljen za 402 metra ? cekati da BiH potpise vizni rezim i trkati se po okolnim zemljama ili pak otici na 2-3 trke sto ce biti u HR ove godine na "402 metra"...

201 metar ... e jebiga :-S

elem... vidimo se i ovako na crti pa vidimo tko je naucio "startati" :)
 
Član
ne kontam vas nikako - pa vazhno je da se VOZI bilo 201 il 402 i josh je vazhnije da se raja DRUZHI ;)

djeca cvijeća VS djeca izduvnih gasova :D
 
Član
Bolje bi bilo da je preskocen, ili odgodjen za neki drugi termin, poslije nekog drugog SR kad se nadje adekvatna lokacija. Ovako prvi SR sezone, pa naopako da krene.....Al to je samo moje misljenje, jebiga
 
Član
trizex je napisao(la):
Bolje bi bilo da je preskocen, ili odgodjen za neki drugi termin, poslije nekog drugog SR kad se nadje adekvatna lokacija. Ovako prvi SR sezone, pa naopako da krene.....Al to je samo moje misljenje, jebiga
Potpisujem
 
Ja eke sto pegla :D...pa u sarajevu i okolini nema bolje lokacije... u gradu da se pravi race nije to to a i sve je teze dobiti dozvolu i drzati sigurnost kad dodje desetine hiljada gledaoca!

Da napomenem da je samo ovaj race na 201, ostali su svi na pistama i 402m se vozi..bez panike:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top