Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Rijec je bila samo o nevjerici da se iz dizela od samo 2 litre obujma moze izvuci 800ks ;) a motor kakav god bio taman da ide na drek ako ima 400 ks mora letjeti i praviti vremena 12-11 i sl u laganom autu.
 

IGY

Član
Kako rece SM, Zoki je vozio 11.7 sa 1.9 TDI
eto vam zadaca, a ne prepucavanja preko interneta

a sad

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Ovo nije bas toliki off topic,raspravljamo o masinama na SRu.Mislim da mu za to vrijeme nije bilo potrebno bas 800 ks.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ovo nije bas toliki off topic,raspravljamo o masinama na SRu.Mislim da mu za to vrijeme nije bilo potrebno bas 800 ks.

pa nitko nije ni rekao da je imao 800 konja kad je vozio 11.7 imao je isto kao i sad samo sto je bio potpuno ispravan
 
Član
jukaa3 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ovo nije bas toliki off topic,raspravljamo o masinama na SRu.Mislim da mu za to vrijeme nije bilo potrebno bas 800 ks.

pa nitko nije ni rekao da je imao 800 konja kad je vozio 11.7 imao je isto kao i sad samo sto je bio potpuno ispravan
To vrijeme je prilozeno kao dokaz da bi dvolitarski dizel trebao imati 800 ks u sto opravdano sumnjam a ako ima 300-400 to je ok,ali ocito je doslo do nesporazuma jer se Zoranovi planovi o 800 ks baziraju na drugom motoru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top