Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
junfer je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Fine slike edo,kao da su radjene na filmu,sta je u ovoj bijesnoj duji sto dimi ovako rodila ga majka :lol: izgleda bijesna dizelka neka.

Ja koliko znam "osnova" je TDI 150ks fabrika iz Seat Leona i mislim da je ovo najbrzi Dizlo na balkanu :)

Inace je momak prije ovog vozio Leona sa spomenutim motorom i bio je prebrz :D

u najavi pred tku receno je da ima 400ks. :icon_smile::icon_smile::123:
:icon_eek:
 
Član
To je Zokijev golf , neki dan mu je crkao motor i sad je u prpremi opako da složi auto , kako mi reče da će snaga biti oko 800 ks
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
junfer je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Fine slike edo,kao da su radjene na filmu,sta je u ovoj bijesnoj duji sto dimi ovako rodila ga majka :lol: izgleda bijesna dizelka neka.
Ja koliko znam "osnova" je TDI 150ks fabrika iz Seat Leona i mislim da je ovo najbrzi Dizlo na balkanu :)
Inace je momak prije ovog vozio Leona sa spomenutim motorom i bio je prebrz :D
u najavi pred tku receno je da ima 400ks. :icon_smile::icon_smile::123:
:icon_eek:
da da.. nemoj nista da se cudis :D
 
Legend
ima negdje njegov projekat ovdje i na forumu,ide cadjo da valja:icon_biggrin:

http://www.bhtuning.com/golf-2-tdi-pd-4motion-veliki-turbo-nitro-t-21066.html :cool:
 
Član
Nexus je napisao(la):
ima negdje njegov projekat ovdje i na forumu,ide cadjo da valja:icon_biggrin:

http://www.bhtuning.com/golf-2-tdi-pd-4motion-veliki-turbo-nitro-t-21066.html :cool:


Ne sumnjam u to vjeruj mi :D
 
Početnik
800ks iz dizla, tesko je to izvuci iz 2 litre obujma,nezz nekako mi je to preoptimisticno,sve dizle sto sam gledao imali su do 450ks a isli su 10-ak sec..ako to uspije onda ce imati mnogo vise od 1000nm obtrnog momenta a to ce raskinuti sve..ostaje da se vidi :icon_biggrin:
 
Član
Lija je napisao(la):
800ks iz dizla, tesko je to izvuci iz 2 litre obujma,nezz nekako mi je to preoptimisticno,sve dizle sto sam gledao imali su do 450ks a isli su 10-ak sec..ako to uspije onda ce imati mnogo vise od 1000nm obtrnog momenta a to ce raskinuti sve..ostaje da se vidi :icon_biggrin:

dizel je to, sta se cudis:icon_biggrin:
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
Lija je napisao(la):
800ks iz dizla, tesko je to izvuci iz 2 litre obujma,nezz nekako mi je to preoptimisticno,sve dizle sto sam gledao imali su do 450ks a isli su 10-ak sec..ako to uspije onda ce imati mnogo vise od 1000nm obtrnog momenta a to ce raskinuti sve..ostaje da se vidi :icon_biggrin:

dizel je to, sta se cudis:icon_biggrin:

Bas zato
 
Član
Lija je napisao(la):
800ks iz dizla, tesko je to izvuci iz 2 litre obujma,nezz nekako mi je to preoptimisticno,sve dizle sto sam gledao imali su do 450ks a isli su 10-ak sec..ako to uspije onda ce imati mnogo vise od 1000nm obtrnog momenta a to ce raskinuti sve..ostaje da se vidi :icon_biggrin:
Slazem se.. al te 450ks masine koje prave 10sec nisu napravile vrijeme na "obicnoj stazi" na kojim se nas sr vozi. Onaj njemac mk2 3.2biturbo sto je u HR napravio 10.3 mislim jos prije 3,4 godine u GER pravi dosta bolja vremena ;)
 
Početnik
Pa dobro te piste kod njih su sve tretirane smolom tako da je trakcija hebena..Npr slovenac Igor Kovacic sa Corsom A i 515ks i sa FWD u madjarskoj je vozio 10.3 a Osijeku osrednjih 11 cini mi se..
 
Član
Lija je napisao(la):
Pa dobro te piste kod njih su sve tretirane smolom tako da je trakcija hebena..Npr slovenac Igor Covacic sa Corsom A i 515ks i sa FWD u madjarskoj je vozio 10.3 a Osijeku osrednjih 11 cini mi se..
To ti govorim.. i ovaj dizel je sa nesto vise od 300KS pravi 12.7 Seatom na obicnom asfaltu znaci da je momak na dobro putu da bude ubjedljivo najbrzi tdi na ovim prostorima :icon_smile:
 
Član
Lija je napisao(la):
800ks iz dizla, tesko je to izvuci iz 2 litre obujma,nezz nekako mi je to preoptimisticno,sve dizle sto sam gledao imali su do 450ks a isli su 10-ak sec..ako to uspije onda ce imati mnogo vise od 1000nm obtrnog momenta a to ce raskinuti sve..ostaje da se vidi :icon_biggrin:

Nisam ja nigdje napisao da on želi iz istog motora izvući 800 ks , prekjuče sam mu ja slao neke dizne i on mi reče da mu je motor crkao ali da ima u planu slagat nešto od 800 ks , a koji je agregat u pitanju nije mi rekao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top