Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
16. i 17.07.2011. Gradiska


AK Taxi-Bar u saradnji sa AK Slavonija i SRCS organizuje Street race u Gradisci.

16.07. Street Race
17.07. Street Race, dB drag, Street Style

Vise informacija uskoro :)
 
Član
Vidjevši sve u Gradišci, ja osobno ne vidim razlog da ovo ne bude najjača trka u BiH zadnjih godina. Taxi-Bar ima znanje, želju i volju da napravi trku za pamćenje, a mi ćemo se potruditi da na stazi sve bude ekstra.

Pista je više nego solidna, sadržaja će biti gomila, dB i StreetStyle u TAXI stilu (više auta nego na našim trkama :) ), after party u Taxi-Baru ( a gdje drugdje..), a spominju se i neke curice iz svih okolnih zemalja..

Csaba i dragster? Pa naravno...


Kada vidim nekoga da ima želju nešto pokrenuti od nule, i napraviti pravu stvar ( a ne rasipati prazne riječi! ) nije nam teško opet zasukati rukave kao da nam je prva trka i krenuti još jače naprijed. I jako sam sretan što se BiH vraća na scenu, i to kroz velika vrata.

Vidimo se na startu!
 
Član
s obzirom na ekipu koja radi na ovome ocekuje se stvarno dobra stvar ..
svakako cu se potrudit da to ne propustim ;)

Sretno organizatori !
 
Član
TAXI-BAR je napisao(la):
16. i 17.07.2011. Gradiska


AK Taxi-Bar u saradnji sa AK Slavonija i SRCS organizuje Street race u Gradisci.

16.07. Street Race
17.07. Street Race, dB drag, Street Style

Vise informacija uskoro :)

Kad sam ja reko da ćemo raditi najjači meet na Balkanu!!!!

:smajli27:
 
kalkan je napisao(la):
Vidjevši sve u Gradišci, ja osobno ne vidim razlog da ovo ne bude najjača trka u BiH zadnjih godina. Taxi-Bar ima znanje, želju i volju da napravi trku za pamćenje, a mi ćemo se potruditi da na stazi sve bude ekstra.

Pista je više nego solidna, sadržaja će biti gomila, dB i StreetStyle u TAXI stilu (više auta nego na našim trkama :) ), after party u Taxi-Baru ( a gdje drugdje..), a spominju se i neke curice iz svih okolnih zemalja..

Csaba i dragster? Pa naravno...


Kada vidim nekoga da ima želju nešto pokrenuti od nule, i napraviti pravu stvar ( a ne rasipati prazne riječi! ) nije nam teško opet zasukati rukave kao da nam je prva trka i krenuti još jače naprijed. I jako sam sretan što se BiH vraća na scenu, i to kroz velika vrata.

Vidimo se na startu!

koji optimizam i pozitiva, covjece. svaka ti cast. veliki respekt ;)
 
Član
volio bih da se i u nasoj zemlji pocne redovno organizirati jedna kvalitetna trka, na kojoj nece biti problema, propusta u organizaciji i slicnih problema
s obzirom na sastav koji organizira vjerujem da ce sve biti vrhunsko
i ja cu se sa par drugova potruditi da dodjem
vidimo se;)
 
Član
Ja samo mogu reci hvala Bogu pa ima ljudi u ovoj drzavi koji su u stanju da se potrude oko necega kao sto je organizacija street-a,svaka vam cast.Obavezno cu doci.Ovako se organizuje jedan street.;);)
Street race Mostar-ZDRAVO:icon_mad:
 
Administrator
:cool::cool::cool:

takodjer cu se potruditi da dodjem... nadam se da me nece sta sprijeciti...

a organizatorima svaka cast... drago mi je da ovo cujem:cool:
 
Član
Voleo bih doci ako ikako budem mogao,makar kao gledalac, vidim da od Beograda i Tuzle verovatno nema nista, jer su organizatori isti kao za Mostar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top