Street Race 16. i 17.07.

Street Race 16. i 17.07.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ivica je napisao(la):
joj sut noc je bila vesela...... :D

Ide SDI za sve pare.:D

Kol'ko čovjek mora biti lud ili p'jan da da još luđoj i p'janijoj budali auto i još da mu kaže pun?!:D

admir jahic je napisao(la):
bilo dobro jedva sam sebi doso koliko sam se Napio,hvala momcima koji su bili sa nama Ogiboy,Suki,Ivica sa cuprom,prhebena ekipa bila svaka cast .........;););)

A jes' nam i bilo dobro, šteta što se nismo skroz ponapijali.:D
 
Član
trizex je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Jebo te ja 12-ti među ovim SR zvijerima , he he :icon_smile:

Ja bi trebao onda biti 11? :lol: :cool::cool:

u pravu si ;)

dobro si sastavio poslije znaci, jel' ovo s startom, ili onak' kako smo pricali, s 1000 rpm?

onak je i bilo , krenuo u niskim i onda čim je sastavila lamela pun i već od druge nitro , super je išao ... jbg izgleda je previše ovo jačine za fabričku lamelu , imam namjeru uzeti high performance set kvačila aBd , onda će ići puno bolje
 
Član
Radmila,sta je bilo sa motoristima,navodno prvo je mjesto osvojila r6??????? i sta je sa "kamijona"?????
 
Član
rinaldo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
trizex je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
Jebo te ja 12-ti među ovim SR zvijerima , he he :icon_smile:

Ja bi trebao onda biti 11? :lol: :cool::cool:

u pravu si ;)

dobro si sastavio poslije znaci, jel' ovo s startom, ili onak' kako smo pricali, s 1000 rpm?

onak je i bilo , krenuo u niskim i onda čim je sastavila lamela pun i već od druge nitro , super je išao ... jbg izgleda je previše ovo jačine za fabričku lamelu , imam namjeru uzeti high performance set kvačila aBd , onda će ići puno bolje

extra ;)
 
Član
ibUUbU.png


ibV86w.png


ielJm6.png


ielLuE.png
 
Član
ivica je napisao(la):
Radmila,sta je bilo sa motoristima,navodno prvo je mjesto osvojila r6??????? i sta je sa "kamijona"?????

4 motora su se prijavila, 2 u klasu 600, 2 u klasu Open. Jednom je pukao lanac, a najbolje ukupno vrijeme je imao Ivan Miskei na R6.

Od kamiona smo imali samo jednog u parku vozaca, ali kad je dosao red na njega, vozaca nije bilo.
 
Član
Ev i od mene koja fotka
 

Prilozi

  • 17072011884.jpg
    17072011884.jpg
    119,9 KB · Pregleda: 54
  • DSC07068_Medium.jpg
    DSC07068_Medium.jpg
    102 KB · Pregleda: 23
  • DSC07294_Medium.jpg
    DSC07294_Medium.jpg
    101,2 KB · Pregleda: 41
  • DSC07487.jpg
    DSC07487.jpg
    64,4 KB · Pregleda: 24
  • sr gradiška.jpg
    sr gradiška.jpg
    102,6 KB · Pregleda: 35
Član
Fine slike edo,kao da su radjene na filmu,sta je u ovoj bijesnoj duji sto dimi ovako rodila ga majka :lol: izgleda bijesna dizelka neka.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Fine slike edo,kao da su radjene na filmu,sta je u ovoj bijesnoj duji sto dimi ovako rodila ga majka :lol: izgleda bijesna dizelka neka.

Ja koliko znam "osnova" je TDI 150ks fabrika iz Seat Leona i mislim da je ovo najbrzi Dizlo na balkanu :)

Inace je momak prije ovog vozio Leona sa spomenutim motorom i bio je prebrz :D
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Fine slike edo,kao da su radjene na filmu,sta je u ovoj bijesnoj duji sto dimi ovako rodila ga majka :lol: izgleda bijesna dizelka neka.

Ja koliko znam "osnova" je TDI 150ks fabrika iz Seat Leona i mislim da je ovo najbrzi Dizlo na balkanu :)

Inace je momak prije ovog vozio Leona sa spomenutim motorom i bio je prebrz :D

u najavi pred tku receno je da ima 400ks. :icon_smile::icon_smile::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top