STILOVI I PRAVCI u svijetu modifikovanih automobila,, update 1.str EXTREME TUNING, SLIKE GERMAN STYL

STILOVI I PRAVCI u svijetu modifikovanih automobila,, update 1.str EXTREME TUNING, SLIKE GERMAN STYL

posto nisam pratio temu od pocetka i kad sam krenuo da citam procitao sam samo prve dvije stranice i nisam imao vise ni vremena a Boga mi ni zivaca :D Interesuje me, ali nez dal je spominjano ima li neki poseban stil za italijanska vozila? posto sam ja velika pristalica italijana pa me interesuje! :icon_smile:
 
Član
Ne postoji nista odredjeno za It vozila, ona su sama po sebi lepo dizajnirana :p Kod njih vazi "univerzalni" styling, spusti, zatamni, stavi velike felne :lol:
 
Član
Super tema,dosta korisnih informacija,razmisljao sam stvarno o Rat style,ali nakon citanja ovog "grubog" stiva,razmislit cu...
 
e ovako raja, moze li francusko auto proci na takmicenje u german styleu (naravno ako se pridrzava svih pravila)????????
 
Član
Naravno da moze, kakvih sam 206-ica vidio pola Njemackih auta na sceni mogu se pokopat u zemlju do krova. Ali dosta meni zavisi i od same linije auta, posto Francuzi imaju u novijih modela opicen dizajn koji ne nasjeda najbolje, ali stariji modeli idu bez po muke ;)
 
Član
206 je stvoren za tuning, od germana do extreme-a, sve mu stoji! Dok 207 nema nikakav potencijal...
 
Član
odlican tekst mozel mi neko objasnit street style jer vidim da se kod nas ocjenjuje i da je audi 80 najbolja kkod nas uu street style mozel slika od tog audija takodjer
 
Član
u koji ovo stil spada?

1167409_694916017238675_1695153526_o.jpg
 
Top