Stilo JTD Vs. Golf IV TDI

Stilo JTD Vs. Golf IV TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U Alfi sam se vozio i ide pravo dobro,udobna sve naj. U pitanju je 147 2.0 Selespeed od rodje...;)

No to nije tema...:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Bravo 16v jesi ti se svezao sa spamom eno bulex te poziva na crtu

Ili se bojis da se nedesi nesto FIJATU :d
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Bravo 16v jesi ti se svezao sa spamom eno bulex te poziva na crtu

Ili se bojis da se nedesi nesto FIJATU :d
Ne pametni,samo nisam taj tip,nit su me kad zanimale trke ili "crte",a i ne ide mi u prilog to zbog gospode u plavom i faxa! A da si malo detaljnije procitao,vidio bi da ja nisam ni pozivao na "crtu",nego uopstenu pricam o autu! I da,mene boli ko je brzi,samo je problem sto tako neki kao ti zakivaju golfa u zvijezde i pricaju na FIJATA,a pojma nemaju! ;)
 
Početnik
Bravo 16v je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Bravo 16v jesi ti se svezao sa spamom eno bulex te poziva na crtu

Ili se bojis da se nedesi nesto FIJATU :d
Ne pametni,samo nisam taj tip,nit su me kad zanimale trke ili "crte",a i ne ide mi u prilog to zbog gospode u plavom i faxa! A da si malo detaljnije procitao,vidio bi da ja nisam ni pozivao na "crtu",nego uopstenu pricam o autu! I da,mene boli ko je brzi,samo je problem sto tako neki kao ti zakivaju golfa u zvijezde i pricaju na FIJATA,a pojma nemaju! ;)


svaka cast za ovaj post imas + samo dok napises jos koji post:cool:
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Bravo 16v jesi ti se svezao sa spamom eno bulex te poziva na crtu

Ili se bojis da se nedesi nesto FIJATU :d
Ne pametni,samo nisam taj tip,nit su me kad zanimale trke ili "crte",a i ne ide mi u prilog to zbog gospode u plavom i faxa! A da si malo detaljnije procitao,vidio bi da ja nisam ni pozivao na "crtu",nego uopstenu pricam o autu! I da,mene boli ko je brzi,samo je problem sto tako neki kao ti zakivaju golfa u zvijezde i pricaju na FIJATA,a pojma nemaju! ;)

Ma FIJAT KRS :lol:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Bravo 16v jesi ti se svezao sa spamom eno bulex te poziva na crtu

Ili se bojis da se nedesi nesto FIJATU :d
Ne pametni,samo nisam taj tip,nit su me kad zanimale trke ili "crte",a i ne ide mi u prilog to zbog gospode u plavom i faxa! A da si malo detaljnije procitao,vidio bi da ja nisam ni pozivao na "crtu",nego uopstenu pricam o autu! I da,mene boli ko je brzi,samo je problem sto tako neki kao ti zakivaju golfa u zvijezde i pricaju na FIJATA,a pojma nemaju! ;)

Ma FIJAT KRS :lol:
Oce to tako,kad se nema sta drugo napisati! :cool:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Bravo 16v jesi ti se svezao sa spamom eno bulex te poziva na crtu

Ili se bojis da se nedesi nesto FIJATU :d

kupi sebi auto pa se onda pravi pametan. Samo da napomenem... dvica nije auto:icon_smile:
 
Početnik
ITALY je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Bravo 16v jesi ti se svezao sa spamom eno bulex te poziva na crtu

Ili se bojis da se nedesi nesto FIJATU :d

kupi sebi auto pa se onda pravi pametan. Samo da napomenem... dvica nije auto:icon_smile:


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: svaka ti dala za ovaj post:lol::lol::lol::lol:
 
Ljudi vidim bas je frka ko je bolji, da nesto razjasnimo Fijat Stilo JTD i Golf IV su u istoj klasi tj, fiat je pravio Stilo da parira sa Golfom IV a sigurno znam da je Fiat prije imao comonrail nego Golf. Po meni su oba dobri :cool::cool:
 
Član
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Ljudi vidim bas je frka ko je bolji, da nesto razjasnimo Fijat Stilo JTD i Golf IV su u istoj klasi tj, fiat je pravio Stilo da parira sa Golfom IV a sigurno znam da je Fiat prije imao comonrail nego Golf. Po meni su oba dobri :cool::cool:

Pa nije im ni trebao comon rail kad je pd imao bolje performanse i manju potrošnju od njihovg cm jedino što je bučniji bio :lol: Obadva auta su dobra samo se ovde ide u krajnost hvaljenja jednog i drugog a realno oba imaju svoje prednosti i mane kao i svako drugo auto!!!Ne mogu vjerovati da se ova tema još provlači :lol:
 
Član
Pa commonrail je nastao dosta prije nego PD.
Ne zaboravite zasto je ova tema otvorena, dok ne ostvarimo ono zbog cega je zapoceta necemo odustajati.
 
Član
Ako je pumpa dizna tako dobar zasto onda predzose na comonrail.?
Ako je toliko kvalitetan i dobar ja ga ne vidzo u Firmuli 1.?
Dali je 3,4,5 ikad bili auto godine.?
 
Član
Jeste auto vijeka u bosni.
Druga stvar zasto je astra u Njemackoj bolje prodavana og golfa i u verzijam cetvorke i petice a evo sad i sestice....
Ako je tako dobar zasto ga onda svabe toliko ne cijene.
Astre su od svaba u toj klasi definitivno best by, a naj vise mi se svidja ona verzija 1.9 CDTi jer je to naravno JTD M-Jet, pa ko voli svabe i JTD to mu je definitivno best by... samo su i skupe te 1.9 CDTI uuuu p.m.
 
Član
http://www.caroftheyear.org/previous-winners/1992_1/coty
čisto da se vidi da se razbacujete neprovjerenim informacijama. Rečeno je da je bolje performanse i manju potrošnju imao vw pd nego fiat cm...Drugo pogledajte cijene polovnih golfova i ostalih auta drugih proizvođača istih godišta i naravno iste klase u njemačkoj i vidjećete da pričate gluposti,drugo ko je bio u Njemačkoj vidio je koliko je Golf zastupljen na njihovim cestama...Golf 6 je dobio nagradu za auto godine takođe u svijetu http://www.mediainfo.ba/index.php/200904115916/NOVOSTI/Golf-VI-auto-godine-2009-u-svijetu.html.Novi vw cm motori su dosta bolji od vw pd što logički povlači zaključak...Statistike prodaje govore koje je najprodavanije auto u Evropi sad ovde neke boli što njih nema pri vrhu...Milioni prodatih vozila govore za sebe a neke maksimalističke priče tipa golf 0 bodova neki fiat 100 ne piju vode.Nisam od onih što veličaju golfa i stavlaju ga nerealno ispred audija a4,a6,bmw-a a ima i takvih i msilim da je neosnovano skup pogotovo polovni modeli,i čak mislim da je stilo u nekim segmentima dosta bolji od g4 ali ovakva doza nerealnog pljuvanja i omalovažavanja nečega je stvarno besmislena pogotovo bez argumenata. Svako auto ima svojih prednosti i mana i ni jedno nije skroz loše ni skroz savršeno ali tako pluvati po nečemu što je prodano u par miliona primjeraka starno je glupo!!!Ja se ovim isključujem iz ove teme!!!!
 
Član
Prvi CM motor je trebao izbaciti Fiat, ali zbog krize to je uradila Alfa 156 97 godine. I nema sanse da VW sad ima bolji CM motor od Fiata, nit ce ga imati jos mnogo godina. PD je bio bucan, a za manju potrosnju se mogu samo nasmijati GLASNO, jer je to apsolutna nebuloza. Koliko je dobar CM od VW-a sam se licno uvjerio. Golf VI na stanici, udjose putnici, kad je krenuo dobro se vidje crnkast dim. Sad fino nadjite 2 auta pa se potegnite i lockajte temu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top