Stilo JTD Vs. Golf IV TDI

Stilo JTD Vs. Golf IV TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako, ne znam da li je neko nesto slicno vec pisao i radijo (Nisam naso po forumu).
Posto su to dva modela koja su skoro naj zastupljenija kod nas, uvjek se vodi neka polemika, TDI ili JTD, mene jako intresuje ko je brzi, vozio sam oba i totalna su razlika, oba su odlini samo na kraju ne znam koji bi prije stigao nako 402.
E sad, zamolio bih neke od vlasnika ova dva modela, znaci Stilo 1.9 JTD M-jet sa 118KS i Golf IV Onaj komonrejl sa 116 KS 5 ili 6 brzina nije ni bitno, da se nekako organizujemo i da to sve lijepo odradimo, snimimo i bacimo na youtube pa da vise razjasnimo i tu misteriju...
E sad ako ne nadjemo ova dva modela onda moze i stilo unijet sa 116 konja ili cetvorkica sa 110 bos pumpa, nadjemo neka dva model koja nisu ni chipovana ni nista, nego pripremljena za normalnu voznju.

He, sta mislite???
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

Ja mislim da si ti kao prvo fulao podforum,kao drugo g4 nema common rail tek od g6 su takvi motori!!!
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

Pa nisam siguran za golfa ali ne mogu da vjerujem da nema...
Pa hajd mi ti reci koji bi to podforum trebao biti kad nema nikakvih slicnih tema koliko sam ja vidio!
A i ovaj tvoj odgovor mi nesto nije obecavajuci za golf IV
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

Hajd vazi, izgleda da sam fulio, ali se vidjelo ko ima raspolozenje za ovako nesto a ko nema :lol:
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

vladica85 je napisao(la):
otvoris temu u Savjeti;)

Uputi te čovjek ;)
Nisam neki znalac ali comon rail ide tek kod golfa 6,a četvorke su pumpa dizna i neznam oni stariji motori prije 2000 kako su se zvali...Ima ovde dosta upućenih i stručnih ljudi pa nek me demantuju ako griješim ;)
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

Mislim da grijesis i da ima poslije 2000. god i cetvorka comonrail, odnosno onaj PD motor.Nema veze sad to nego kako da ugasim ovu temu posto sam vec tamo otvorio?
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

Moj zaj*, pardon, to nije isto, pd (Pump duse) nije klasicni comonrail, samo je par audia imalo pravi comonrail pa sma mislio da su i ovi otisli na njega...

Admin, gasi temu ima na drugom mjestu!!!
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

djogi86 je napisao(la):
Mislim da grijesis i da ima poslije 2000. god i cetvorka comonrail, odnosno onaj PD motor.Nema veze sad to nego kako da ugasim ovu temu posto sam vec tamo otvorio?

non-sense
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

Da ali me stvarno boli za to dali golf ima ili nema, jer me ne intresuje, intresuje me samo da li moze da se nosi sa stilom ili ne???
Pa ako ima neko zaintresovan da obavimo test i razrijesimo misteriju a ne da se podsmijevate mom neznanju o golfu dok na crtu ne smije niko.

Malo kreativnosti da unesemo a i takmicarskog duha na forum!
 
Početnik
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

djogi86 je napisao(la):
Da ali me stvarno boli za to dali golf ima ili nema, jer me ne intresuje, intresuje me samo da li moze da se nosi sa stilom ili ne???
Pa ako ima neko zaintresovan da obavimo test i razrijesimo misteriju a ne da se podsmijevate mom neznanju o golfu dok na crtu ne smije niko.

Malo kreativnosti da unesemo a i takmicarskog duha na forum!




naravno da se golf ne moze nosit sa Stilom,zato te i napadaju da ne bi priznali stvarno stanje,kod mene nije JTD,ali znam par momaka koji voze s tim motorom i imaju samo rijeci hvale...
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

Prvo siguran sam da cetvorka nema Common-rail,a ni petica golf. On se tek poceo ugradjivat u sesticu. Onda isto tako ne postoji Stilo sa JTD sa 118KS nego 115KS;), Ima JTDm sa 120KS. Golf cetvorka u tom rangu ima 110KS i 115 KS.

Stilo 1.9 JTD (115KS) ide na 100km\h 10.3 sec MAX.Speed 192 km\h
Golf 1.9 TDI (115KS) ide na 100km\h 10.3 sec ...dakle isto ;) MAX.Speed: 195 km\h
kataloski podatci...
Po pitanju kvalitete Golf ti je kvalitetniji,tako bar vecina kaze ostalo vidi sam:D
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

bravof je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Da ali me stvarno boli za to dali golf ima ili nema, jer me ne intresuje, intresuje me samo da li moze da se nosi sa stilom ili ne???
Pa ako ima neko zaintresovan da obavimo test i razrijesimo misteriju a ne da se podsmijevate mom neznanju o golfu dok na crtu ne smije niko.

Malo kreativnosti da unesemo a i takmicarskog duha na forum!




naravno da se golf ne moze nosit sa Stilom,zato te i napadaju da ne bi priznali stvarno stanje,kod mene nije JTD,ali znam par momaka koji voze s tim motorom i imaju samo rijeci hvale...


Joj njega i tema mu! :lol: Ne diraj u Golfa,a jos ako je TDI! :icon_smile:
 
Član
RE: Stilo JTD Vs. Golg IV TDI

javit ce se cek samo da vide temu,za mene samo ime TDI i ne trebas vise nista znati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top