Sticker

Sticker

Član
hahhh strasnih ljudi ima ovdje. Postujem erolov stav, sto on i sam rece .. prvo, koliko je se trudio, koliko dugo ga je radio itd. Nije stvar u tome samo uzet i pobacat slicice jedno do/preko druge. Drugo, ja mislim da je negdje reko da ima i stvari na stickeru koje su povezanje i za njega. Il platite covjeku, pa nek se igra.. u ovoj bosni je uvijek bilo, supak si ako neces da uradis/pomognes nekom "svom". Jel bi sad on trebo svima radit jer su dugovremeni clanovi istog foruma ? I sam se bavim photoshopom i znam da to nije zaje*ancija. I ja ako budem ikad imo svoje auto i ako u planu bude sticker bomb. Sjest cu, potrosit vrijeme, potrudit se .. da bude JEDINSTVEN. Da ga niko nema. Alii hajde .. svako ima svoje misljenje.
Na kraju krajeva.. 280 stickera dodje..
http://www.ebay.com/itm/Stickerbomb-2-Studio-Rarekwai-NEW-BOOK-/110809680579?pt=AU_Non_Fiction_Books_2&hash=item19ccc58ac3

A evo ima i ovo .. ljudi valjda rade po narudzbi. Pa se raspitajte .
http://www.facebook.com/stickerbomb.folije?sk=app_212097992149339&app_data=dlt

:icon_smile:
 
Hvala na podrsci :D

Nije stvar u prodaju i i da se izvuce koja kinta, naprotiv, radio sam u zivotu milion puta milion stvari za nikave il bas sitne novce, kome sam radio karbon foliju zna kakvu sicu sam uzimao, po tri puta manje love nego sto inace raja uzima.
al sto se stikera tice i prvi put kad sam ih uradio, mislim prvi i na forumu, ako ne i u Bosni, barem u Os sam prosle godine jedini bio s tim, nisam htio nikom da dajem file, cak ni za pare, jer je bio jedinstven, radjen po mom ukusu.

a sto se tice ove teme, da neko napravi samo za bht odredjen stiker, pa nek izvoli, nek se pati ispre ekrana i gubi oci za dobrobit vecine, svaka mu cast, meni se vala ne da, po ebay-u imate bruku artikala gdje se nude paketi stikera pa aferim, imate i Kileta koji takodje prodaje gotovu foliju, imate u BG-u momka, mogu dat broj ko je zainteresovan koji takodje radi po narudzbi. Fazon je sto se kod nas neki poslovi ne cijene, ista stvar me zadesila i sa fotografijom. Kad nekom kazes da ces mu naplatiit za fotkanje auta, on sav u cudu.

Eto, nasao sam cak i bolji primjer od limara sa foruma, pitajte Igija da vam odradi kvalitetan shooting za dz, hoce k :D
 

OmO

Član
Erol je potpuno u pravu, ali evo ja nasao na internetu pa da postavim :D

stickersbomb.jpg


macbook_pro_sticker_bomb_by_afitiity-d33lvh3.jpg
 
Član
imam ja nekoliko priprema pa kad stignem postavim al erol je upravu potpuno, samo da znate jedan sat pripreme je 30KM minimalno al haj nismo neki supci pa cemo sta skontat i postavit ;)
 
Član
Poštujem ja svačije mišljenje, ali isto tako mi je drago da se i ovo zakotrljalo, pa ćemo vidjeti dokle ćemo dogurati :cool:
 
Član
moze se dimenzija od 1mX1m podijeliti na 4 dobrovoljca 50cmx50m pa kasnije uklopti..

prazan fajl 1mX1m sa 300dpi je 400MB

ovako izgledaj ovaj jedan sticker

2zfr5w8.jpg


na 1mX1m

folkwm.jpg
 
Legend
problem ja naci, a i radi se dosta i u prekidima jer brzo ces se pogubiti u ovim silnim slicicama i bojama...
ovaj posao dizajnera ili dtp operatera se ne cijeni kolko bi trebao, lijepa nasa mala bosna i fini balkan ccc...
 
Član
tek sad kad sam ih poceo skupljati vidim koliki je posao erol uradio..

al eto ja se javljam ako bi radili iz dijelova pa spojiti sve u jedan.


evo jedan set sto sam nasao, meni ovaj bezveze izgleda

bunch_of_stickers_by_turkiye2009-d4aml1s.jpg
 
Član
Hvala svima koji su se javili i na svoj način dali potporu ovoj ideji :cool:

To bi bilo super ako se može podijeliti na 4..

Eh sad, može li ovo pomoći ili treba da se nađe po jedna sličica

stickers.jpg


sticker_bombs.jpg
 
Član
nije loša ideja al' po meni to je neki vid vlastitog predstavljanja te samim tim mi glupo zvuci da pola foruma ima identican blatobran il haubu, za neke sitne dijelove da, kako bi se prepoznao clan foruma al' sve preko nekih 20x20 cm bi trebalo biti individualno predstavljanje :D

btw:

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RYvAhDV2bWM?version=3&hl=hr_HR&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RYvAhDV2bWM?version=3&hl=hr_HR&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
 
Top