Sticker

Sticker

Član
E ovako, pošto vidim da se dosta ljudi prijavljuje za PS takmičenje, to valjda znači da isto toliko ljudi bi trebalo da se dobro snalazi u PS-u i sličnim programima :D

Ima li neki dobrovoljac ( ili više njih) da napravi neki sticker koji bi podijelili sa forumašima, dakle da forumaši sebi štampaju i lijepe, pošto ko god ima sticker krije ga kao zmija noge.

Na ovaj sticker bi mogli ubaciti između ostalog i neki natpis BH Tuninga, ili čak neko i svoj nick da ubaci ako hoće, pa i na taj zanimljiv način da budemo prepoznatljivi.

Ima li iko voljan da to napravi ?

sticker-bomb-50-pack-over-50-discount--899-p.jpg
 
kriju ga zato sto nije mala maca slozit to sve, ne treba neki skill, al treba vremena dosta, dok se skupe "stikeri" pa dok se sve poslazi 2-3-4-5-6 (zavisi od velicine) sata garantovana i drugi razlog zato sto ljudi naplacuju za te poslove, al eto ako ima neki dobrovoljac dobrica samo nek kaca :icon_biggrin:
 
Član
Evo uzmimo za primjer ovo takmičenje u PS-u , ljudi su čak govorili da im treba za rad više od 7 dana, što je mnogostruko više od 2-3-4 ili 5 sati.. A samo će jedan osvojiti majicu ( čisto sumnjam da je većini uopšte majica i bila jedini motiv ). Tako da je složiti sticker mala maca naspram nekog zahtjevnog rada, a izašlo bi se u susret raji sa foruma.

Dakle sve se može kad se hoće, nije sve neto i bruto, nešto je i u nekom prijateljstu valjda, pa makar ono bilo i virtualno.

Vidićemo koliko je u prijateljstvu uskoro na ovoj temi :D
 
Član
Schumi je napisao(la):
Evo uzmimo za primjer ovo takmičenje u PS-u , ljudi su čak govorili da im treba za rad više od 7 dana, što je mnogostruko više od 2-3-4 ili 5 sati.. A samo će jedan osvojiti majicu ( čisto sumnjam da je većini uopšte majica i bila jedini motiv ). Tako da je složiti sticker mala maca naspram nekog zahtjevnog rada, a izašlo bi se u susret raji sa foruma.

Dakle sve se može kad se hoće, nije sve neto i bruto, nešto je i u nekom prijateljstu valjda, pa makar ono bilo i virtualno.

Vidićemo koliko je u prijateljstvu uskoro na ovoj temi :D

Slazem se u potpunosti ;)
 
Član
Erolov sticker je preko gige pa mislim da bi si prije sama napravila drugi u ps-u nego čekala da komp otvori/skine fajl :D
 
Član
Jel niko od ovih koji znaju to raditi nije pogledao temu, ili niko neće da pomogne? U kojem programu se to uopšte radi i kako?
 
a sto bi, bez ljutnje, al svako cijeni svoj poso/znanje

to je isto ko da nekom limaru sa foruma trazis da ti dzabe ofarba recimo blatobran, ne treba mu vise od 2-3 sata, sta mu fali

bez ljutnje ikom, ja sam svoj radio nekoliko noci po 3-4 sata u ps-u i ne pada mi na pamet da ga dijelim. Uradio sam jedan mali jednom drugu za desktopa i Saletu isto jedan mali za gepeka i to je to i to zato sto su mi jarani i zato sto nije trajalo duze od pola sata, inace no way. Mozda ima neki svetac koji ce uradit, svaka njemu cast ;)
 
Član
Problem je skupit ovih slicica, a onda to sve fino uklopit... sad cu malo pogledat imal sta vec gotovo pa da nam posluzi... ali svidja mi se ideja nema sta ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
neće da pomognu:D

Napravite takmičenje :D a glupo bi bilo da svi iste stickere polijepe :icon_rolleyes: ovo baš treba individuelno napraviti da liči na nešto i da je u skladu sa samim autom ;)
 
Član
Erole tvoj stav sam odmah vidio u drugim temama, zato tebe nisam ni htio pitati, ali ima 100 ljudi i 100 ćudi tako da nije nemoguće da se neko nađe da uradi..

Znam ja da su teška vremena i da se gleda da se crno ispod nokata proda :D

Opet kažem nije sve ni u novcu, mogla bi se napraviti dobra finta da raja sa BHT ima isti sticker, neko uradi haubu, neko krov, neko retrovizor i neofirno se raspoznajemo, još ako može i to da piše BHT još bolje.. Misliće ljudi po gradu da smo neka sekta :D

Hvala ti Anaja što si pokazao interesovanje, nadam se da će se još neko priključiti i da ćemo uspješno realizovati ovo.

Možemo li mi koji se ne razumijemo u tu tematiku pomoći na neki način?

P.S. Mi nismo šupci, kad uradimo svoj sticker daćemo i Erolu :D :D :D
 
Početnik
Drago mi je da si ozivio ono sto smo pricali.Svaka cast za ideju. :cool:

Ajmo ljudi ja da znam radim uradio bi ili ako neko ima da me hoce poducit tim vjestinama rada u ps-u barem osnovnim ja bi probao slozit nesto.Kakvo je takvo je ali barem imali bi reference za buducnost kako odraditi i svi bi mogli imati koristi od toga :cool:
 
Top